Viking.TV شش ماه برنامه برنده جایزه را جشن می گیرد

“شکی نیست که ما در یک زمان غیرمعمول زندگی می کنیم که همه زندگی ما را مختل کرده است. به خوبی شناخته شده است که داشتن یک برنامه روزمره در زمان استرس و انزوا مهم است ، بنابراین ما Viking.TV را برای پخش مستقیم در یک مجموعه راه اندازی کردیم هر روز ساعت ، زمانی که مهمانان ، خدمه و سایر افراد کنجکاو می توانند به کشف جهان ادامه دهند و یک جلسه روزانه مثبت و یادگیری داشته باشند ، ” کارین هاگن، معاون اجرایی وایکینگ. “فقط پس از شش ماه ، ما مفتخریم که از این همه بیننده محترم در Viking.TV استقبال کرده ایم و چنین بازخوردهای مثبتی را نیز دریافت کرده ایم. ما مشتاقانه انتظار داریم یک بار دیگر با هم سفر کنیم ، اما در این حال ، ما خوشحالیم که به پرورش وایکینگ ادامه می دهیم انجمن تلویزیون – با جلسات روزانه پخش جریانی مستقیم و گفتگو با برخی از جذاب ترین افراد جهان. “

نکات برجسته Viking.TV

از زمان راه اندازی ، Viking.TV دارای مصاحبه های اختصاصی و پرسش و پاسخ مستقیم با کاوشگران قابل توجه ، متصدیان موزه ، موسیقیدانان ، فضانوردان ، بازیگران ، هنرمندان ، مجریان ، عکاسان ، فیلمسازان و موارد دیگر است. موارد برجسته عبارتند از:

 • دوشنبه های موزه – مدیران موزه ها ، متصدیان و کارشناسان میزبان دسترسی ممتاز مجازی به م institutionsسسات فرهنگی در سراسر جهان ، از جمله هستند اسلو موزه مونک و موزه کشتی وایکینگ ها ، موزه بریتانیا در لندن، موزه ارمیتاژ در سنت پترزبورگ و موزه وسترهیم نروژی-آمریکایی در آیووا.
 • سه شنبه ها – مورخان مقیم وایکینگ ، که معمولاً برنامه درسی مختص مقصد را در هر سفر سفر دریایی در اقیانوس ارائه می دهند ، سخنرانی های آیکونیک در مورد تاریخ جهان ، از جمله “تمدن یونان” ، “تاریخچه فرانسه، “” رنسانس ایتالیا “و” وایکینگ ها “علاوه بر این ، عکاس مقیم وایکینگ ، آلاستر میلر ، میزبان مکالمات با افراد برجسته ای مانند فیلمساز بوده است. ریک برنز، فیلمسازان حیات وحش آموس ناچوم و گاوین تورستون و هنرمندان مگن فروهولمن و الكساندر تالبوت-رایس.
 • (کاوشگر و موسیقی) چهارشنبه ها – با روحیه اکتشاف ، وایکینگ میزبان جلساتی با کاشفانی از سراسر جهان از جمله ، ثور هئیردال ، جونیور است که پدرش به طور مشهور از قایق کن-تیکی از اقیانوس آرام عبور کرد. انسان شناس بندیکت اینگستاد، که زندگی نامه ای در مورد والدین خود ، کاوشگر مشهور نروژی نوشته است هلگ اینگستاد و باستان شناس آن استین اینگستاد؛ و اسکی باز پارالمپیک کاتو زال پدرسن. جلسات دیگر چهارشنبه به هنر و موسیقی اختصاص یافته است و شامل مصاحبه با لس آنجلس اپرا مائسترو جیمز کانلون ؛ متصدی آکادمی سلطنتی هنر آن دوما؛ و آهنگساز و رهبر ارکستر دبی وایزمن، OBE
 • پنجشنبه سخنران مهمان – هر هفته از راه اندازی Viking.TV ، روزنامه نگار برجسته پخش بریتانیا آن الماس با ارقام قابل توجهی مصاحبه کرده است ، از جمله Xander Parish، رقصنده اصلی باله در تئاتر ماریینسکی ؛ ارل و کنتس از کارنارون؛ دوک دوونشایر؛ کاوشگر رابین هانبری-تنیسون، OBE ؛ ربکا ایتون ، تهیه کننده سابق PBS MASTERPIECE ؛ دونتون ابی “خانم پاتمور” بازیگر زن لسلی نیکول؛ کاشفان قطبی لیو آرنسن و آن بانكرافت؛ و نوازندگان کلاسیک آلما و هلن دویچر.
 • جمعه ها در خانه – کنتس از کارنارون بیش از دوازده تور مجازی دسترسی مجازی و نگاهی اجمالی از زندگی در خانه اش ، قلعه هایکلر ، که به عنوان مکان فیلمبرداری شناخته شده است ، منجر شده است. دونتون ابی جلسات اضافی “در خانه” که توسط اعضای خانواده وایکینگ برگزار می شود ، بینشی از زندگی محلی آنها در سال فراهم کرده است بازل، ریکیاویک، آمستردام، سیدنی، پراگ، بوداپست، روسیه، جزایر اورکنی و بیشتر.
 • آخر هفته های سلامتی – مربی یوگا مونا ترز از زمان راه اندازی Viking.TV ، جلسات یوگای ذهن و بدن را هر هفته هدایت می کند.
 • یکشنبه های سیسل – سیسل کیرکبوی ، گنجینه ملی نروژ و یکی از زیباترین صداهای جهان – و مشتری وایکینگ® godmother — تا کریسمس 52 آهنگ برای بینندگان Viking.TV اجرا کرده است.

جلسات پخش جریانی مستقیم در Viking.TV هر روز در آغاز می شود ساعت 2 بعد از ظهر زمان شرقی / 11 صبح به وقت اقیانوس آرام، و تمام مطالب بایگانی شده و در صورت تقاضا برای هر کسی که نمی تواند در زمان اصلی پخش مشاهده کند ، در دسترس است. همچنین در Viking.TV بیش از 200 مستند اصلی کوتاه کوتاه Destination Insight و 60 قطعه محتوای اضافی از Viking Cultural Partners ، با برنامه نویسی از TED ، BBC Wonderstruck ، Libera و موارد دیگر وجود دارد.

این هفته – هفته فضایی در Viking.TV

در حالی که Viking.TV به برنامه ریزی محتوای جدید ادامه می دهد ، هر ماه یک هفته به یک موضوع اختصاص می یابد. این هفته به بیرون بردن بینندگان از این دنیا با محتوای مضمون فضا اختصاص دارد. از امروز ، “هفته فضایی” با حضور ستاره شناس مقیم وایکینگ ، ری آرویدسون ، در مورد اکتشاف مریخ صحبت می کند. گفتگو با عکاس بندیکت رد گرو، خالق کتاب ناسا: رویاهای گذشته و حال آینده؛ و آن الماس با پیشکسوت بازنشسته ناسا مصاحبه خواهد کرد چارلز آرمسترانگ، که روی پروژه های مختلفی از جمله شاتل فضایی کار می کرد. این هفته توسط یک برنامه ویژه در خانه در جمعه – “وقتی فضا در خانه است” – با روزنامه نگار پخش شده ، محدود خواهد شد لین شرر میزبانی مکالمه بین دکتر آنا فیشر، مادربزرگ از وایکینگ اوریون® ، و سه فضانورد اضافی: سرهنگ جک فیشر، ریچارد لیننهان و باربارا مورگان.

بازخورد بیننده Viking.TV

بسیاری از مسافران به نوشتن وایکینگ با اظهار قدردانی از این فرصت جدید برای کشف جهان با آسایش … از خانه ادامه می دهند. نمونه هایی از بازخورد بینندگان عبارتند از:

 • ما نمی توانیم به اندازه کافی برای 24 هفته فوق العاده برنامه از شما تشکر کنیم – یکی جالب تر از برنامه آخر! … ما هر روز برنامه را دوست داریم و در حالی که اشتهای خود را خسته می کنیم خیلی چیزها یاد گرفته ایم تا بار دیگر سفر با وایکینگ را آغاز کنیم. “باب و مریان او.
 • من به عنوان یک یادگیرنده مادام العمر ، امیدوارم که بتوانم از کتابخانه برنامه های هفتگی شما به موارد بیشتری دسترسی پیدا کرده و آنها را مشاهده کنم. “ – هنریت و کلاوس
 • از آنجا که من نمی توانم در یکی از کشتی های خارق العاده شما با شما باشم ، بهترین چیز بعدی حضور در غنی سازی است … فقط آرزو می کنم که در تئاتر استار نشسته باشم یا کیک موفقیت و چای یا یک لیوان پروکو در سالن کاوشگر بخورم. ” – برندا جی
 • من خیلی چیزهای جدید یاد گرفته ام و دیده ام. دنیای من در طی این قفل باز شده است. “ – والری
 • “من فقط می خواستم دوباره بخاطر ارائه جلسات هفتگی یوگای خود از طریق تلویزیون Viking متشکرم. من از روز 1 آنها را دنبال کردم و از روح لطیف و راهنمایی مونا لذت می برم. من قبلا یوگا انجام داده ام اما احساس می کنم این مجموعه ایده آل برای اوقات پرچالشی که ما تجربه می کنیم زیرا آنها آموزنده ، آرامش بخش و متناسب با سطوح و توانایی های مختلف هستند. لطفاً صمیمانه از من و Namaste بگذرید! ” – جنیفر ا.
 • این یک روش لذت بخش برای “مسافرت” و آموزش خود در طول بحران همه گیری بوده است – – – واقعاً یکی از “آسترهای نقره ای” در ابرهای روزهای دشوار و نامطمئن ما … این صندلی راحتی است که به بهترین شکل سفر می کند! “- پتی اف.

درباره وایکینگ ها

وایکینگ در سال 1997 تاسیس شد و هم اکنون کروزهای دیدنی را بر روی رودخانه ها ، اقیانوس ها و دریاچه های سراسر جهان ارائه می دهد. رئیس ، برای تشخیص مسافران علاقه مند به علم ، تاریخ ، فرهنگ و آشپزی طراحی شده است تورستین هاگن غالباً می گوید وایکینگ برخلاف سفرهای اصلی به مسافران “سفر مسافرتی متفکر” می دهد. در پنج سال اول فعالیت خود ، وایکینگ رتبه شماره 1 سفر دریایی در اقیانوس قرار گرفته است سفر + اوقات فراغتجوایز “بهترین های جهان” 2016 ، 2017 ، 2018 ، 2019 و 2020. علاوه بر سفر + اوقات فراغت افتخارات ، وایکینگ نیز چندین بار مورد تقدیر قرار گرفت مسافر Condé Nast“لیست طلایی” و همچنین توسط Cruise Critic به عنوان “بهترین کلی کشتی” کوچک در وسط در جوایز انتخاب Cruisers 2018 ، “Best River Cruise Line” و “Best Itineraries River” ، با کل Longships Viking® شناخته شده است ناوگان به عنوان “بهترین کشتی های رودخانه جدید” در جوایز انتخاب ویراستاران وب سایت شناخته می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر ، با شماره 1-800-2-VIKING (1-800-284-5464) با وایکینگ تماس بگیرید یا به سایت www.viking.com مراجعه کنید. برای کانال تجربه وایکینگ ، به سایت www.viking.tv مراجعه کنید.

منبع وایکینگ

لینک های مربوطه

www.viking.com