Wings Over North Georgia Drive-In Air نمایش بازگشت به خانه برای برخی از اعضای تیم Thunderbirds نیروی هوایی ایالات متحده

رم ، گا، 7 اکتبر 2020 / PRNewswire / – رم در این ماه به عنوان یک سایت برای بازگشت به خانه برای چندین نفر از اعضای هواپیمای Thunderbird نیروی هوایی ایالات متحده خدمت خواهد کرد. نمایشگاه هوایی Wings Over North Georgia Drive-In برگزار خواهد شد 24-25 اکتبر در فرودگاه منطقه ای راسل.

این رویداد ارائه می دهد آتلانتا– و چاتانوگاساکنان منطقه یک فرصت نادر برای دیدن “سفیران با رنگ آبی” آمریکا هستند. بیشتر نمایش های هوایی به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 مجبور به لغو در طول فصل 2020 شدند. پس از هماهنگی دقیق با ادارات شهرستان و ایالتی ، تصمیم بر این شد که نمایشگاه هوایی دو روزه “به سبک درب” در رم با استفاده از قالب درایو.

نمایش هوایی در رم در حالی که برخی اعضای تیم برای خانواده و دوستان خود در فاصله نه چندان دور از زادگاهشان برنامه اجرا می کنند ، در محیط آشنا خواهند بود.

سروان رموشای نلسون ، تاندربرد 12 ، اهل است داگلاسویل ، جی جی و برنامه بازاریابی ، تبلیغات و روابط عمومی تیم را هدایت می کند. پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان شهرستان داگلاس ، نلسون مدرک لیسانس هنر را از دانشگاه هوارد و به عنوان ستوان دوم نیروی هوایی مأمور شد. از زمان مأموریت خود ، نلسون مقامات بسیاری در امور عمومی در سراسر جهان داشته است ، آخرین انتصاب به عنوان اولین زن زن آفریقایی آمریکایی تاندربرد. او اخیراً در پل هوایی “آمریكا قوی” از 9 شهر ، از جمله شهرهای دیگر ، شركت كرده است آتلانتا منطقه ، تقدیر از کارکنان مراقبت های بهداشتی و خط مقدم.

والدین و خانواده استاد گروهبان. توماس “ناتان” کلونت برای دیدن فرزندشان در نمایشگاه هوایی سال 2020 سفر زیادی نخواهد داشت. Clonts بومی است رم ، جی جی و همچنین به عنوان سرپرست تولید تعمیر و نگهداری Thunderbirds خدمت می کند. وی پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان آرموشی در سال 2001 وارد نیروی هوایی شد. بازگشت به شمال غربی گرجستان در طول نمایش فصل برگهای درخشان برگهای درخشان نارنجی ، قرمز و زرد ، یک تغییر قابل توجه در محیط فعلی وی در پایگاه نیروی هوایی نلیس ، NV است.

فن آوری گروهبان آنتوان وسترفیلد رئیس پرواز APG برای بخش هواپیما ، نیروگاه و هواپیمایی عمومی تاندربرد است. آتلانتا زادگاهش است وسترفیلد پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان مورو 18 سال پیش در نیروی هوایی ایالات متحده ثبت نام کرد. هنگام خدمت ، وی مدرک لیسانس علوم را از دانشگاه کلمبیا. وسترفیلد در سیستم های اویونیک هواپیما برای F-16 تبحر دارد و بیشتر فعالیت های نظامی خود را صرف کار در هواپیماهای جنگنده نخبه کرده است.

گروهبان کارمند. جیمی ناوار تگرگ از جونزبورو ، جی ای و به عنوان یک تکنسین سیستم سوخت رسانی برای تیم خدمت می کند. او در سال 2014 از دبیرستان جونزبورو فارغ التحصیل شد و در سال 2015 در نیروی هوایی ایالات متحده ثبت نام کرد. او در داخل و خارج مخازن سوخت کار می کند تا سیستم های سوخت هواپیما را حذف ، تعمیر ، بازرسی ، نصب و اصلاح کند. ناوار در پایگاه هوایی دیویس-مونتان مستقر بود آریزونا قبل از پیوستن به تیم

نمایشگاه هوایی 2020 Wings Over North Georgia Drive-In همچنین توسط تیم های نمایشی نیروی هوایی ایالات متحده A-10 Thunderbolt II ، F-16 Viper و C-17 Globemaster II و تیم چتر نجات خنجرهای سیاه فرماندهی عملیات ویژه ارتش ایالات متحده برگزار می شود. .

دروازه های پارکینگ در باز می شوند ساعت 10 صبح و تظاهرات هوایی قبل از نمایش در آغاز می شود ساعت 11 صبح شنبه و یکشنبه. فعالیت های قبل از نمایش شامل قطره های هوایی و نمایش قابلیت ها از هواپیمای C-130-H3 Hercules از پایگاه ذخیره هوایی Dobbins است. تیم تاکتیکی SWAT از گرجستان واحد هلی کوپترهای دولت گشت نیز تظاهرات هایی را برگزار می کند.

بلیط های پارکینگ نمایشگاه هوایی Drive-In فقط خرید ADVANCE است و در روزهای نمایش به فروش نمی رسد. به هر وسیله نقلیه یک فضای 10 در 20 فوت با یک محوطه دید خصوصی 10 در 20 فوت مجوز اختصاص داده می شود تا درب عقب باشد. برای مشاهده لیست کامل موارد مجاز و محدود ، برای اطلاعات بیشتر به Wings Over North Georgia مراجعه کنید.

تماس با رسانه نمایش هوایی – برندا لیتل[email protected] (813) 391-4542

SOURCE Wings Over North Air Drive-In Show Air