آرگوس از توسعه بازار دریایی آمونیاک سبز حمایت می کند

لندن، 16 نوامبر 2020 / PRNewswire / – آمونیاک سبز به عنوان یک سوخت احتمالی آینده در بخش حمل و نقل در حال ظهور است ، که توسط تلاش مالکان کشتی برای شناسایی گزینه های سوخت های فسیلی برای پاسخگویی به نگرانی های زیست محیطی در حال رشد پشتیبانی می شود. خدمات جهانی انرژی و قیمت گذاری کالا آرگوس توافق کرده است که پایگاه داده پایانه های آمونیاک خود را با پلت فرم آنلاین Alternative Fuel Insight DNV GL ، یک وب سایت مهم صنعت ، که اطلاعاتی را در مورد استفاده و استفاده از سوخت های جایگزین فراهم می کند ، به اشتراک بگذارد.

آمونیاک می تواند به عنوان سوخت حمل و نقل کشتی ها مورد استفاده قرار گیرد و جایگزین سوخت های فسیلی متراکم کننده کربن مانند مازوت و گازوئیل دریایی شود. آمونیاک هیچ CO منتشر نمی کند2 هنگام سوختن ، برخلاف اکثر گزینه های دیگر. اما تقریباً همه آمونیاک در حال حاضر از سوخت های فسیلی تولید می شود که به نوبه خود باعث تولید گازهای گلخانه ای می شود. همانطور که صنعت حمل و نقل به طور فزاینده ای مقررات سختگیرانه زیست محیطی را تصویب می کند ، آمونیاک سبز که با استفاده از برق کاملاً تجدید پذیر تولید می شود ، به عنوان یک جایگزین بلند مدت سوخت های فسیلی در حمل و نقل ، علاقه روزافزون را به خود جلب می کند.

برخی از شرکت های حمل و نقل از هم اکنون در حال برنامه ریزی برای بازسازی قطعات ناوگان موجود خود هستند تا بتوانند با آمونیاک کار کنند. در ابتدا این امر به احتمال زیاد آمونیاک خاکستری نامیده می شود ، که از سوخت های فسیلی تولید می شود. با افزایش فشار نظارتی ، انتظار می رود که آمونیاک سبز رقابتی شود و می تواند به عنوان سوخت جایگزین جایگزین شود.

آرگوس اطلاعات گسترده ای در مورد پایانه های آمونیاک در سراسر جهان دارد که به عنوان بخشی از تجارت کود آن ساخته شده است. این پایگاه داده شامل مکان ، ظرفیت و ساختار مالکیت است و اکنون می توان از طریق نقشه کاربر پسند در پلت فرم آنلاین Alternative Fuel Insight که توسط DNV GL ، مشاور معروف صنعت دریانوردی و انرژی اداره می شود ، دسترسی پیدا کرد. شرکتهایی که به دنبال داده در مورد موجود بودن جهانی آمونیاک به عنوان سوخت دریایی هستند می توانند به این هزینه بصورت رایگان دسترسی پیدا کنند.

رئیس و مدیر اجرایی Argus Media آدریان بینکس گفت: “ما خوشحالیم که دانش گسترده خود را در زمینه زیرساخت آمونیاک با صنعت حمل و نقل در اختیار داریم تا در انتقال انرژی و حرکت به سمت سوختهای حمل و نقل تمیزتر کمک کنیم. بانک اطلاعاتی ما به شرکتها نشان می دهد که از کجا می توانند به آمونیاک در سراسر جهان دسترسی پیدا کنند.”

ابتکار عمل برای در دسترس قرار دادن چنین اطلاعاتی توسط انجمن انرژی آمونیاک ، که طرفدار استفاده از آمونیاک در اقتصاد انرژی پایدار است ، مورد تحسین قرار گرفته است.

مدیر اجرایی انجمن انرژی آمونیاک ترور براون گفت: “بخش دریایی به سرعت در جستجوی پاسخ در مورد چگونگی حمل و نقل کربن است ، تا حدودی در دهه های آینده و کاملاً در این قرن. آمونیاک یکی از مدعیان اصلی یکی از سوخت های بدون کربن در آینده در بخش است ، اما اطلاعات در مورد موجود بودن یافتن آمونیاک به سختی انجام شده است ، شرکتهای دریایی با نگرانی گسترده و پرسش های بی پاسخ در مورد سرمایه گذاری های لازم در زیرساخت ها روبرو شده اند. اکنون ، پلت فرم Alternative Fuel Insight داده های با کیفیت بالا در مورد زیرساخت های ذخیره سازی آمونیاک موجود در بنادر جهان را به صورت عمومی در دسترس قرار می دهد. بنابراین بین آرگوس و DNV GL به تصویری از موجودیت آمونیاک در کوتاه مدت کمک می کند ، سد تصویب آمونیاک به عنوان سوخت پناهگاه را کاهش می دهد و انتقال بخش دریایی به سوخت های بدون کربن را تسریع می کند. “

سیستم عامل Alternative Fuel Insight در اینجا قابل دسترسی است.

آرگوس و DNV در مورد پروژه Alternative Fuel Insight و توسعه آمونیاک به عنوان سوخت دریایی در ساعت چهار بعدازظهر به وقت گرینویچ روز چهارشنبه 18 نوامبر ، در وبینار زیرساخت آمونیاک به عنوان بخشی از هفدهمین کنفرانس سالانه انرژی آمونیاک انجمن انرژی آمونیاک.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آرگوس و آمونیاک سبز ، مقاله سفید ما را بارگیری کنید.

اطلاعات تماس آرگوس

لندن: سنا لانیگان
+44 20 7780 4200
ایمیل Seana

سنگاپور: توموکو هاشیموتو
+65 6496 9960
به توموکو ایمیل بزنید

مسکو: الکسی کوماروف
7 7 495 933 75 71
ایمیل الکسی

هوستون: کارن جانسون
+1 281 732 9489
به کارن ایمیل کنید

درباره رسانه آرگوس

آرگوس یک سازمان رسانه ای مستقل است که بیش از 1000 کارمند دارد. دفتر مرکزی آن در است لندن و دارای 25 دفتر در مراکز اصلی تجارت و تولید کالا در جهان است. آرگوس ارزیابی و تحلیل قیمت بین المللی انرژی و سایر بازارهای کالایی را تولید می کند و خدمات مشاوره ای اختصاصی و کنفرانس های پیشرو در صنعت را ارائه می دهد.

شرکت ها در 140 کشور جهان از داده های آرگوس برای فهرست بندی تجارت فیزیکی و به عنوان معیارهایی در بازارهای مشتقه مالی و همچنین برای تجزیه و تحلیل و برنامه ریزی استفاده می کنند.

آرگوس در سال 1970 تاسیس شد و شرکتی با ثبت خصوصی در انگلیس است. این شرکت متعلق به سهامداران کارمند ، شرکت سهامداران رشد جهانی General Atlantic و Hg ، سرمایه گذار متخصص نرم افزار و خدمات فناوری است.

ARGUS ، آرم ARGUS ، ARGUS MEDIA ، ARGUS DIRECT ، بازارهای باز ARGUS ، AOM ، FMB ، DEWITT ، جیم اردن & ASSOCIATES ، JJ&A ، FUNDALYTICS ، METAL-PAGES ، METALPRICES.COM ، INTEGER ، عناوین انتشارات آرگوس و نامهای شاخص آرگوس علائم تجاری Argus Media Limited هستند.

منبع Argus Media

لینک های مربوطه

http://www.argusmedia.com