اخبار ایالات متحده بهترین معاملات اتومبیل جمعه سیاه را برای سال 2020 اعلام می کند

واشنگتن، 10 نوامبر 2020 / PRNewswire / – اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی ، مرجع جهانی در رتبه بندی و مشاوره مصرف کنندگان ، امروز از بهترین معاملات اتومبیل جمعه سیاه برای سال 2020 رونمایی کرد. این لیست شامل 9 وسیله نقلیه ، از جمله دو کلاس از کلاس خودروهای هیبریدی و برقی ، و همچنین دو SUV ، دو کوچک است. اتومبیل و سه ماشین متوسط. این مدل ها همه با مشوق های مالی یا اجاره ای عالی در دسترس هستند.

وی گفت: “جمعه سیاه فقط تهیه آخرین Xbox یا کسب امتیازات زیاد در تلویزیون صفحه تخت نیست.” جیم شریفی، مدیر ویرایش بهترین اخبار ایالات متحده “خریداران می توانند از 0٪ بودجه برای پنج یا شش سال در برخی از خودروهای دارای رتبه برتر استفاده کنند. این فروش همچنین شامل معاملات عالی اجاره است که پرداخت های شما را به درستی حفظ می کند 300 دلار هر ماه.”

بهترین معاملات اتومبیل جمعه سیاه برای سال 2020

هر ماه ، اخبار ایالات متحده معاملات اتومبیل های جدید و دست دوم را برای تویوتا ، نیسان ، فورد ، هوندا ، شورولت ، هیوندای ، کیا ، دوج ، رم ، جیپ ، مزدا ، بیوک ، GMC ، سوبارو ، فولکس واگن ، آکورا ، کادیلاک ، اینفینیتی ، لینکلن ، خودروهای ولوو ، پورشه ، مرسدس بنز ، آئودی ، بی ام و و لکسوس. معاملات ذکر شده از سایت های سازندگان با استفاده از کد پستی نماینده است. معاملات ممکن است بسته به مکان ، امتیاز اعتبار خریدار و سایر عوامل متفاوت باشد. معاملات حداقل از طریق معتبر هستند 30 نوامبر 2020، با توجه به سایت های تولید کنندگان.

از سال 2007 ، News News Best Cars ، کانال اتومبیل U.S. News & World Report ، رتبه بندی اکثر وسایل نقلیه جدید فروخته شده در آمریکا را منتشر کرده است. هر ساله ، اخبار ایالات متحده جوایز بهترین اتومبیل ها ، از جمله بهترین مارک های خودرو ، بهترین ماشین برای پول و بهترین ماشین برای خانواده ها را منتشر می کند. اخبار ایالات متحده بهترین اتومبیل از خریداران اتومبیل در تمام طول سفر خرید خودرو ، ارائه مشاوره برای تحقیق در مورد اتومبیل ، یافتن اتومبیل برای فروش در نزدیکی شما و دریافت بهترین نرخ بیمه اتومبیل ، از خریداران خودرو پشتیبانی می کند. بهترین اخبار ایالات متحده در طول سال گذشته بیش از 73 میلیون بازدید کننده داشته است که اکثراً به طور فعال برای خرید یک ماشین اقدام کرده اند. هشتاد درصد از خریداران فعال گزارش دادند که سایت بهترین اتومبیل اخبار ایالات متحده بر تصمیم خرید خودرو آنها تأثیر گذاشته است.

درباره اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی
اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی رهبر جهانی در رتبه بندی کیفیت است که افراد را قادر می سازد تا تصمیمات بهتر و آگاهانه تری درباره مسائل مهم زندگی آنها بگیرند. یک شرکت اخبار و اطلاعات دیجیتال با محوریت آموزش ، بهداشت ، پول ، مسافرت ، اتومبیل و اخبار ، USNews.com مشاوره ، رتبه بندی و تجزیه و تحلیل مصرف کنندگان را ارائه می دهد تا به افرادی که در تمام مراحل زندگی تصمیمات پیچیده ای می گیرند ، خدمت کند. ماهانه بیش از 40 میلیون نفر برای تحقیق و راهنمایی به سایت USNews.com مراجعه می کنند. دفتر مرکزی اخبار ایالات متحده در سال 1933 تأسیس شد ایالت واشنگتن.

منبع اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی

لینک های مربوطه

http://USNews.com