اخبار و اخبار جهانی ایالات متحده بهترین مارک های خودرو و بهترین جوایز برنامه CPO را اعلام می کند

واشنگتن، 17 نوامبر 2020 / PRNewswire / – News News & World Report ، مرجع جهانی در رتبه بندی و مشاوره مصرف کننده ، امروز از جوایز بهترین نام تجاری خودرو و بهترین جایزه برنامه دارای اعتبار قبلی خود رونمایی کرد. جوایز بهترین مارک خودرو ، با ارزیابی 34 مارک ، برتری در صنعت را برای خودروها ، SUV ها ، کامیون ها و وسایل نقلیه لوکس به رسمیت می شناسد. با برجسته سازی بهترین مارک در چهار بخش اصلی بازار خودرو ، این جوایز به مصرف کنندگان کمک می کند تا جستجوی خود را برای یافتن یک ماشین جدید محدود کنند. با استفاده از داده های رتبه بندی بهترین خودروهای دست دوم اخبار ایالات متحده و پارامترهای برنامه CPO هر مارک خودرو ، جایزه بهترین برنامه دارای اعتبار قبلی از برنامه CPO برجسته است که بیشترین مزایا را به خریداران ارائه می دهد.

برندگان بهترین برند خودرو 2021

مزدا: بهترین مارک خودرو
مزدا بر اساس قدرت Mazda3 ، Mazda6 و Mazda MX-5 Miata جایزه بهترین مارک اتومبیل را از آن خود کرد. هر سه مدل عملکردی درجه یک دارند که بر هندلینگ مستقیم و اسپرت و همچنین فضای داخلی با کیفیتی که از تجارب بیشتری نسبت به آنچه برچسب قیمت آنها نشان می دهد ، تأکید دارند. این ششمین سال پیاپی است که مزدا موفق به کسب این جایزه می شود.

هیوندای: بهترین مارک SUV
هیوندای با مجموعه ای تازه و جدید از SUV در هر اندازه ، برای اولین بار برنده جایزه بهترین مارک SUV می شود. مجموعه SUV هیوندای از Hyundai Palisade بزرگ و مجلل گرفته تا سانتافه متوسط ​​، توسان جمع و جور و زیرمجموعه Venue است. SUV های هیوندای با ارائه بسیاری از مدل های به روز شده ، امتیازاتی را برای ارائه آخرین خرید در زمینه کمک به راننده و فناوری سرگرمی و سرگرمی با قیمت مقرون به صرفه کسب می کنند.

رم: بهترین مارک کامیون
Ram با استحکام Ram 1500 جایزه بهترین مارک کامیون را از آن خود می کند ، که یکی از معدود کامیون های موجود در بازار است که به عنوان وسیله نقلیه کار و راننده روزانه موردی برای خود ایجاد می کند. Ram 1500 دارای سیستم تعلیق پیچشی است که باعث راحتی Ram برای رفت و آمد می شود اما برای یدک کشیدن و حمل و نقل جدی توانایی کافی را دارد. فضای داخلی Ram از یک سیستم سرگرمی و سرگرمی درجه یک با کنترل های بصری و صفحه لمسی بزرگ برخوردار است. فضای داخلی تریم های سطح بالا رام از موادی برخوردار است که با آنچه SUV های لوکس ارائه می دهند همگام است.

پورشه: بهترین مارک لوکس
این ششمین برد متوالی بهترین برند لوکس برای پورشه است. اگرچه این مارک به اتومبیل های اسپرت مشهور است ، پورشه مجموعه ای از وسایل نقلیه را ارائه می دهد که بدون هیچ زحمتی با عملکرد فوق العاده ازدواج می کنند. اگرچه تقریباً هر پورشه در پیست اتومبیلرانی در خانه است ، اما همه مدل ها دارای فضای داخلی متمرکز بر راننده هستند که با مواد پیشرفته و راحتی زیادی ساخته شده اند.

می گوید: “بسیاری از خریداران نوع وسیله نقلیه خود را می دانند اما بهترین مارک را برای نیاز خود نمی دانند.” جیمی پیج دیتون، سردبیر اجرایی بهترین اخبار ایالات متحده در اخبار. “جایزه بهترین مارک خودرو مصرف کنندگان را به مارکهایی نشان می دهد که در تولید نوع وسیله نقلیه که هر خریدار به آن علاقه مند است ، تبحر دارند.”

برای تعیین برندگان جایزه ، بهترین اخبار بهترین اخبار ایالات متحده به طور متوسط ​​نمره کل محصولات مارک ارائه شده در هر کلاس جایزه را کسب کرده است. نام تجاری با بالاترین میانگین نمره کلی برنده این گروه شناخته شد. امتیازات کلی مستقیماً از رتبه بندی بهترین خودروهای اخبار ایالات متحده ارائه می شود که براساس ترکیبی از اجماع مطبوعات خودرو ، نمرات ایمنی و داده های اطمینان است.

بهترین برنده برنامه دارای مجوز قبلی از سال 2021

برای چهارمین سال متوالی ، بر اساس پوشش طولانی مدت گارانتی ، مزایای برنامه های متعدد و ضریب اطمینان خودروهای قبلی ، لکسوس بهترین برنده جایزه برنامه قبلی متعلق به برنامه مجاز است.

می گوید: “لکسوس به دلیل قابلیت اطمینان شهرت شایسته ای دارد که باعث جذابیت مدل های لکسوس برای خودروهای CPO می شود.” صفحه دیتون. “علاوه بر این سابقه اطمینان ، لکسوس به خریداران اتومبیل های دست دوم ضمانت CPO عالی و همچنین لیست طولانی از مزایای برنامه CPO مانند بازدیدهای رایگان تعمیر و نگهداری و اتومبیل وام دهنده رایگان را ارائه می دهد.”

ضمانت CPO Lexus شامل پوشش حداکثر دو سال ، بدون محدودیت مسافت پیموده شده و بدون کسر است. خریداران CPO لکسوس همچنین می توانند از کمک رایگان جاده ای و یک ماشین وام گیرنده رایگان و همچنین چهار بازدید از خدمات تعمیر و نگهداری کارخانه در دو سال اول مالکیت خود یا 20،000 مایل مالکیت استفاده کنند.

از سال 2007 ، News News Best Cars ، کانال اتومبیل U.S. News & World Report ، رتبه بندی اکثر وسایل نقلیه جدید فروخته شده در آمریکا را منتشر کرده است. همچنین اخبار ایالات متحده هر ساله جوایز بهترین اتومبیل ها را منتشر می کند ، از جمله بهترین مارک های خودرو ، بهترین ماشین برای پول و بهترین ماشین برای خانواده ها. اخبار ایالات متحده بهترین اتومبیل از خریداران اتومبیل در کل سفر خرید خودرو ، ارائه مشاوره برای تحقیق در مورد اتومبیل ، یافتن اتومبیل برای فروش در نزدیکی شما و دریافت بهترین نرخ بیمه اتومبیل ، از خریداران اتومبیل پشتیبانی می کند. بهترین اخبار ایالات متحده در طول سال گذشته بیش از 73 میلیون بازدید کننده داشته است که اکثراً به طور فعال برای خرید یک ماشین اقدام کرده اند. هشتاد درصد از خریداران فعال گزارش دادند که سایت بهترین اتومبیل اخبار ایالات متحده بر تصمیم خرید خودرو آنها تأثیر گذاشته است.

به گفتگو بپیوندید توییتر و فیس بوک با استفاده از #BestVehicleBrands و #BestCPO

درباره اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی
اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی رهبر جهانی در رتبه بندی کیفیت است که افراد را قادر می سازد تا تصمیمات بهتر و آگاهانه تری درباره مسائل مهم زندگی آنها بگیرند. یک شرکت اخبار و اطلاعات دیجیتال با محوریت آموزش ، بهداشت ، پول ، مسافرت ، اتومبیل و اخبار ، USNews.com مشاوره ، رتبه بندی و تجزیه و تحلیل مصرف کنندگان را ارائه می دهد تا به افرادی که در تمام مراحل زندگی تصمیمات پیچیده می گیرند ، خدمت کند. بیش از 40 میلیون نفر ماهانه برای تحقیق و راهنمایی به USNews.com مراجعه می کنند. دفتر مرکزی اخبار ایالات متحده آمریکا در سال 1933 تاسیس شد ایالت واشنگتن.

منبع اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی

لینک های مربوطه

https://www.usnews.com