اد لاوکز برای بازنشستگی از تویوتا موتور آمریکای شمالی

Laukes مسئول کلیه برنامه های بازار بخش Toyota ، تبلیغات ، تجارت ، تبلیغات فروش ، مشوق ها ، NASCAR و مسابقات اتومبیلرانی و کلیه رسانه های اجتماعی و دیجیتال است. او همچنین در هیئت مدیره چندین سازمان از جمله Toyota Racing Development ، Texas Rangers Youth Academy ، جو گیبس جوانان برای فردا ، مراکز بهداشت خانواده از گرجستان، و بنیاد کایل بوش.

از زمان پیوستن به تویوتا در سال 1989 ، Laukes سمت هایی را در هر دو بخش تویوتا و لکسوس ، از جمله نقش مدیریت در مکان های مختلف زمینه داشته است. قبل از سمت فعلی ، لاوكس معاون رئيس جمهور در عملیات بازاریابی مجتمع و معاون رئیس جمهور ، مشاركت بازاریابی و تجربه میهمان بود.

وی گفت: “تخصص اد و درک عمیق از بازاریابی به شکل گیری ادراک تویوتا در بین مشتریان خود از نظر ایمنی ، کیفیت ، قابلیت اطمینان و سرگرمی در رانندگی کمک می کند.” باب کارتر، معاون اجرایی فروش ، TMNA. “او در موفقیت برنامه اتومبیلرانی ما ، از جمله 29 قهرمانی NASCAR در هر سه سری تورهای ملی از سال 2007 ، نقش مهمی داشته است. این برند تحت هدایت Ed واقعاً رونق گرفته است و ما از او به خاطر 31 سال خدمت با تویوتا تشکر می کنیم.”

بعداً جانشینی برای Laukes معرفی خواهد شد.

درباره تویوتا:
تویوتا (NYSE: TM) بخشی از فرهنگ فرهنگی در بوده است آمریکای شمالی برای بیش از 60 سال ، و متعهد به پیشرفت پایدار ، نسل بعدی از طریق مارک های Toyota و Lexus ما به علاوه 1800 نمایندگی ما است.

تویوتا یک زنجیره ارزش فوق العاده ایجاد کرده است و بیش از 47000 نفر در آن به طور مستقیم استخدام می شود آمریکای شمالی و به طراحی ، مهندسی و مونتاژ بیش از 40 میلیون اتومبیل و کامیون در کلاس جهانی در 14 کارخانه تولیدی ما کمک کرده است ، 15 مورد از جمله سرمایه گذاری مشترک ما در آلاباما که تولید آن در سال 2021 آغاز می شود.

تویوتا از طریق کمپین Start Your Impossible خود از طریق مشارکت با سازمان های جامعه ، مدنی ، دانشگاهی و دولتی برای مقابله با جدی ترین چالش های تحرک در جامعه ما برجسته می شود. ما بر این باوریم که وقتی افراد در حرکت آزاد باشند ، همه چیز امکان پذیر است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تویوتا ، به اینجا مراجعه کنید www.toyotanewsroom.com.

مخاطب:
ویکتور وانوف
469-292-1318
[email protected]

منبع موتور تویوتا آمریکای شمالی

لینک های مربوطه

www.toyota.com