از آنجا که صنعت مسافرتی تریلیون دلاری از مشتریان استقبال می کند ، آیا My Travel Direct پرونده David vs Goliath است؟

اقیانوس ، کالیفرنیا، 5 نوامبر 2020 / PRNewswire / – به نظر می رسد با ادامه برداشته شدن محدودیت های سفر در سراسر جهان ، افرادی که برای رزرو تعطیلات یا استراحت رزرو می کنند کمبود ندارند. جستجو در محبوب ترین سایت های رزرو سفر در جهان در بالاترین سطح قرار دارد!

وقتی به بازیگران اصلی فناوری امروز مانند فیس بوک ، گوگل ، آمازون و اپل نگاه می کنید ، بحث درمورد مزایای بیشماری که این سازمان ها برای مصرف کنندگان ایجاد می کنند دشوار است. اگر عنصر کم زرق و برق دیگری وجود داشته باشد ، ممکن است تأثیری باشد که سلطه آنها در مناطقی که روزگاری تعدادی از عرصه های رقابت در بازار آزاد بودند ، ایجاد کرده است.

از نظر مصرف کنندگان سفر ، Expedia و Priceline از طریق مارک های مختلفی مانند کایاک ، Orbitz ، Hotwire ، Travelocity ، Trivago ، Hotels.com ، Booking.com ، Trivago و غیره بر صنعت تسلط دارند. این جالوت ها بیش از حد تولید می کنند 100 میلیارد در رزروهای سالانه مصرف کننده در سراسر جهان!

معرفی David ، MY TRAVEL DIRECT.

در صنعتی که تحت سلطه تعداد انگشت شماری از شرکتهای بزرگ فعال استراتژیهای چند مارک تجاری است ، یک شرکت نوپا به نام My Travel Direct به دنبال ایجاد سر و صدا است. این شرکت نوپا دارای توانایی تأمین معاملات مسافرتی همان بازیکنان محجوب فقط در کسری از هزینه برای مشتریان خود است. My Travel Direct یک بستر خصوصی فراهم می کند که امکان سفر با قیمت های تضمینی پایین تر از هر چیزی را که در دسترس عموم است فراهم می کند. آنها آنقدر در مدل عملکرد کم هزینه خود اطمینان دارند که یک دوره آزمایشی تکمیلی را برای اعضای احتمالی فراهم می کنند و به مشتریان امکان می دهد “پس انداز وعده داده شده” را برای خود ببینند. اعتماد به نفس اینکه اجازه دهید محصول آنها صحبت کند ، حداقل کم آورنده است.

به گفته مجری شرکت مایکل گریگ “این همیشه به ایده های تجاری مربوط نمی شود بلکه به افراد و چگونگی اشتیاق آنها بر اشتیاق یکدیگر از طریق مبادلات مشترک خالص و غالباً برنامه ریزی نشده مربوط می شود. این همان چیزی است که هرکدام از ما را در My Travel Direct سوق می دهد. ما یکدیگر را فشار می دهیم تا به بهترین تبدیل شویم. هر روز نسخه هایی از خودمان. ”

برنامه آنها توانایی پرداخت حق عضویت ماهانه را فراهم می کند که اجازه دسترسی به رزروهای نامحدود را می دهد. تضمین هایی مانند عدم مالکیت ، بدون هزینه سالانه و عدم تعهد که به اعضای آنها اجازه می دهد در هر زمان لغو شوند ، برخی از ویژگی های کاربر پسند My Travel Direct است. “تمرکز سازش ناپذیری برای تیم ما وجود دارد که به مردم کمک می کند با هزینه کمتری سفر کنند، “ گریگ می گوید. و معنای آنها کمتر از 70٪ کمتر از سایتهایی است که مصرف کنندگان عادت به استفاده از آنها دارند.

My Travel Direct قرار است در هفته های آینده راه اندازی شود. در صنعتی که تحت سلطه جالوت هاست ، این دیوید ممکن است فقط فرصتی داشته باشد.

درباره: My Travel Direct یک برنامه دسترسی خصوصی مبتنی بر فناوری است که توسط گروهی از مدیران صنعت اختصاص داده شده و متعهد به ارائه ارزش گسترده مصرف کننده از طریق عمده فروشی هستند.

برای اطلاعات بیشتر به سایت www.mytravel.direct مراجعه کنید

منبع سفر مستقیم من

لینک های مربوطه

http://www.mytravel.direct