استراحتگاه های الماس بسته های “در تعطیلات بمانید” را برای کارهای دور از مدرسه و مدارس ارائه می دهند

Diamond Resorts به دلیل فراهم آوردن تجربه های سرگرمی “یک بار در طول زندگی” به اعضای خود معروف است و همچنین افتخار دارد که یکی از اولین شرکت هایی است که کنسرت های زنده صمیمی خود را تحت پروتکل های امنیتی سخت از سر می گیرد. اعضای Diamond Resorts دسترسی ویژه ای به رزرو صندلی های کنسرت های آینده DiamondLIVE در سال دارند لاس وگاس، اورلاندو و ساحل ویرجینیا لورن آلاینا، جانا کرامر، کلت فورد، کول سویندل و دیگران.

“روح فصل تعطیلات مربوط به گذراندن وقت با عزیزانمان است. به خصوص امسال یادآوری می کنیم که آن زمان چقدر ارزشمند است.” مایک فلاسکی، مدیر عامل، استراحتگاه های الماس. “ما می دانیم که همه تمایل به تغییر مناظر دارند. برای کسانی که به دنبال دور شدن هستند – حتی اگر فقط یک سفر در جاده باشد – ما افتخار می کنیم با ایجاد یک محیط امن ، آرامش بخش و دسترسی به سرگرمی های زنده این فصل را ویژه کنیم. ”

بسته “اقامت مرخصی” با 65 ویژگی الماس در سراسر موجود است آمریکای شمالی. مهمانان می توانند از جاذبه های بیرونی مقاصد مناسب سرگردان از سواحل ماسه سیاه لذت ببرند هاوایی، به کوههای برفی دریاچه تاهو و غروب های غروب خورشید سدونا. هر بسته همراه با اینترنت پرسرعت به روز شده و دسترسی به امکانات رفاهی از جمله استخر ، سالن های ورزشی و زمین های گلف در ملک های انتخاب شده ارائه می شود. استراحتگاه ها را انتخاب کنید اورلاندو، کیسیممی، و ویلیامزبورگ ویرجینیا همچنین اوبر کوپن های رایگان ، کوپن های صبحانه و یک دور گلف با تخفیف ویژه می خورد.

خانواده هایی که می خواهند از تعطیلات طولانی مدت یا تغییر مناظر لذت ببرند ، هنگام رزرو حداقل سه روز متوالی (یکشنبه تا پنجشنبه) از هم اکنون تا یک شب یک شب رایگان دریافت می کنند. 31 ژانویه 2021 با استفاده از کد رزرو MIDWKSTAY.

بیش از 85 درصد اعضای استراحتگاه های الماس در مسافت 300 مایلی رسیدن به یک ملک در الماس زندگی می کنند. از آنجا که مسافران بیشتری به دنبال آشنایی ، فضای اضافی و مدیریت حرفه ای سفر “فقط اعضا” هستند ، مالکیت تعطیلات یکی از در دسترس ترین راه ها برای لذت بردن از خانواده ها از مقصد و تجربیات منحصر به فرد است. از زمان بازگشایی استراحتگاه های خود در اواخر ماه مه ، الماس تقاضای زیادی را تجربه کرده و بیش از 370،000 مهمان را بررسی کرده و بیش از 200 میلیون دلار در بسته های جدید مالکیت تعطیلات.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هتل های الماس و هتل های توسعه یافته الماس استاندارد از پروتکل های پاک بازدید کنید DiamondResorts.com.

درباره استراحتگاه های الماس
Diamond Resorts® مقاصد ، رویدادها و تجربیاتی را برای کمک به اعضا فراهم می کند تا از زندگی روزمره عادت کنند. از سفرهای فراموش نشدنی گرفته تا سریال های منحصر به فرد کنسرت گرفته تا پذیرایی ها و شام های VIP ، اعضا برای شارژ ، اتصال مجدد و یادآوری بیشترین اهمیت به یکدیگر به Diamond متوسل می شوند. تمرکز ما بر روی استراحتگاههای با کیفیت ، خدمات مشتری و انعطاف پذیری به این معنی است که اعضا می توانند به یک مکان تفریحی مورد علاقه برگردند ، رزرو سفر دریایی برای کشف کشورهای جدید یا حضور در یک رویداد یک بار در زندگی با همان سطح اطمینان و پیش بینی انجام دهند. با دسترسی به دنیایی از سرگرمی ها و فعالیت ها ، عضویت الماس این اطمینان را می دهد که مردم همیشه منتظر تعطیلات هستند.

SOURCE Diamond Resorts

لینک های مربوطه

https://www.diamondresorts.com