اسکانیا در عملیات آسیا و اقیانوسیه میزان انتشار کربن را به نصف کاهش می دهد

SÖDERTÄLJE ، سوئد، 19 نوامبر 2020 / PRNewswire / – اسکانیا – به عنوان اولین تولید کننده وسایل نقلیه سنگین – تعهدی تعهد ناپذیر برای پایبندی به هدف علمی هدف را با هدف رسیدن به 50 درصد کاهش انتشار کربن در جهان در فعالیت های خود تا سال 2025 و 20 درصد متعهد شده است. کاهش تولید گازهای گلخانه ای هنگام استفاده از محصولات آن ، با سال 2015 به عنوان سال پایه.

آندریاس فولر ، رئیس بخش پایداری در اسکانیا. “هر کارخانه ، کارگاه و دفتر فروش در سراسر جهان در حال حاضر به صرفه جویی در مصرف انرژی بالقوه و چشم انداز سوئیچ به برق تجدیدپذیر پرداخته اند.”

که در آسیا، کارخانه های مونتاژ محلی اسکانیا قبلاً نیز مانند تمام کارخانه های تولید عمده اسکانیا در سراسر جهان به برق فسیلی تبدیل شده اند. اکنون تمرکز بر این امر است که کلیه فعالیتهای دیگر در سراسر جهان با مدیریت ، فروش ، نگهداری و تعمیر کامیونها و اتوبوسهای اسکانیا ردپای کربن آنها را به طور اساسی کاهش دهد.

برنامه کربن زدایی عملیات اسکانیا در آسیا و اقیانوسیه با تجزیه و تحلیل جامع مصرف انرژی در میان بسیاری از توزیع کنندگان ، فروشندگان و کارگاه های خود شروع به کار کرد. این زمینه را برای سرمایه گذاری در فناوری جدید برای کاهش مصرف انرژی ایجاد کرد – همه چیز ، از روشن شدن چراغ های LED در دفاتر و کارگاه ها و رفع کمپرسورهای هوای نشتی گرفته تا مراحل گسترده تر مانند جایگزینی تهویه مطبوع انرژی گیر با سیستم های با مصرف انرژی بیشتر و برخی از نصب های پانل خورشیدی در مقیاس کوچک.

می گوید: “ما معتقدیم اقدامات زیادی در زمینه صرفه جویی در انرژی در منطقه وجود دارد كه هنوز باید تحت تأثیر تغییرات رفتاری و سرمایه گذاری های نسبتاً ارزان فن آوری قرار گیرد.” کلاس نیلسون، مدیر خرید منطقه ای برای عملیات تجاری در آسیا و اقیانوسیه “ما امیدواریم که بتوانیم رشد کسب و کار را در اینجا جبران کنیم آسیا با اقدامات صرفه جویی در انرژی اطمینان حاصل شود که با وجود رشد تجارت ، مصرف انرژی ما در سطح فعلی ثابت باقی می ماند. “

با این حال ، بدون تغییر گسترده به منابع الکتریکی بدون فسیل ، نمی توان به کاهش کربن هدفمند رسید. اسکانیا وارد خواهد شد آسیا و اقیانوسیه ، در صورت امکان ، از انرژی های تجدید پذیر محلی ، از جمله انرژی خورشیدی ، بادی و آبی استفاده می کنند. به عنوان مثال ، در استرالیا ، اسكانیا قادر خواهد بود كه از ژانویه 2021 اکثر قریب به اتفاق فعالیتهای خود را با برق فسیلی و بدون تولید فسیل تولید كند.

اگر برق تجدیدپذیر مستقیماً از شرکتهای ملی برق در دسترس نباشد ، اسکانیا گواهینامه های انرژی تجدیدپذیر را طبق استاندارد بین المللی برق تجدیدپذیر (I-REC) خریداری می کند که توسط ابتکار هدف علمی تعیین شده است. اسکانیا سیاست روشنی در مورد تأمین منابع قابل قبول برق تجدیدپذیر دارد ، که همچنین مستلزم آن است که انرژی تجدیدپذیر خریداری شده به صورت محلی در بازار مصرف انرژی تولید شود.

در کشورهایی که انرژی تجدیدپذیر در دسترس نیست ، اسکانیا اقدامات صرفه جویی در انرژی ، مانند تجهیز کارگاه ها به صفحات خورشیدی را تشدید می کند. نیلسون می گوید: “به محض دسترسی برق تجدیدپذیر ، امیدواریم که بتوانیم به این کشورهای باقیمانده نیز گسترش دهیم.”

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:

آندریاس فولر ، رئیس پایداری
تلفن: +46 70 726 72 32
پست الکترونیک: [email protected]

کارین هالستان ، رئیس ارتباطات و روابط عمومی شرکت
تلفن: +46 76 842 81 04
پست الکترونیک: [email protected]

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/scania/r/scania-halves-carbon- انتشار-در-عملیات-در-آسیا و-اقیانوسیه ، c3240074

فایلهای زیر برای بارگیری در دسترس هستند:

منبع اسکانیا