اشنایدر الکتریک 40 میلیون دلار برای تقویت زنجیره تأمین ایالات متحده سرمایه گذاری می کند

بوستون، 10 نوامبر 2020 / PRNewswire / – اشنایدر الکتریک، رهبر در تحول دیجیتال مدیریت انرژی و اتوماسیون ، امروز یک مورد اضافی را اعلام کرد 40 میلیون دلار سرمایه گذاری در جهت نوسازی کارخانه های تولید ایالات متحده در آیووا، کنتاکی، نبراسکا، و تگزاس. پول به سمت فن آوری های نوآورانه و خطوط تولید جدید می رود که به افزایش ظرفیت عملیات اشنایدر الکتریک در ایالات متحده برای مشتریان خود و همچنین توسعه بیشتر نیروی کار محلی کمک می کند.

COVID-19 در معرض آسیب پذیری های حیاتی تولید و زنجیره های تأمین جهانی است که می تواند در طی اختلال بی سابقه ای روبرو شود. این سهام اضافی در ایالات متحده بخشی از یک رویکرد استراتژیک بزرگتر برای تقویت انعطاف پذیری ، افزایش انعطاف پذیری و حفاظت از زنجیره تأمین آن است. این ابتکار کنترل بیشتر اشنایدر الکتریک بر فرایندهای تولید خود را فراهم می کند که به آنها کمک می کند محصولات و خدمات با کیفیت را به مشتریان خود ارائه دهند ، ضمن اینکه فرصت های جدید یادگیری را به نیروی کار معرفی می کند.

وی گفت: “این سرمایه گذاری نشان دهنده تعهد مداوم ما نسبت به مشتریان و کارمندان ما است ، ضمن اینکه پایه و اساس آینده را ایجاد می کند.” آنت کلیتون، مدیر عامل و رئیس ، اشنایدر الکتریک آمریکای شمالی. وی افزود: “ما هم اكنون از فن آوری و منابع در دسترس برای گسترش و تولید مثر بیشتر محلی برخوردار هستیم. با مدرن سازی و بومی سازی عملیات ، می توانیم بهتر به مشتریان خود خدمت كرده و در صورت مواجه شدن با چالش های تغییرات اقتصادی جهانی ، خطر وقفه را به حداقل برسانیم.”

به عنوان مثال ، کارخانه هوشمند اشنایدر الکتریک در لکسینگتون ، KY اخیراً به دست آورده تفاضل چهارمین انقلاب صنعتی (4IR) فانوس دریایی پیشرفته توسط مجمع جهانی اقتصاد ، تبدیل شدن به سومین کارخانه خود که این افتخار را دریافت می کند. این کارخانه به دلیل موفقیت در دستیابی به فن آوری های صنعت 4.0 در مقیاس با مزایای اثبات شده در مورد بهره وری انرژی ، پایداری و صرفه جویی در هزینه های کلی ، ضمن افزایش چابکی و انعطاف پذیری در عملیات ، شناخته شد.

در حالی که شرکت های مستقر در ایالات متحده به طور فزاینده ای به دنبال تلاش برای تولید بیشتر فعالیت های تولیدی خود هستند ، این صنعت در حال ایجاد مشاغل بیشتری است که برای پر کردن آنها به موج جدیدی از نیروی کار ماهر نیاز دارد. در مورد اشنایدر الکتریک ، این شرکت برای استخدام 130 کارمند جدید تا اوایل سال 2021 استخدام کرده و متعهد شده است. این دوره جدید سرمایه گذاری در ابزارهای هوشمند ساخت و اتوماسیون نه تنها فرصتی برای افزایش نیروی کار صنعتی محسوب می شود بلکه می تواند به جذب استعدادهای جدید کمک کند. و تأثیر مثبتی در برابر شکاف مهارتهای صنعت دارد. به عنوان بخشی از این سرمایه گذاری ، کارکنان اشنایدر الکتریک فرصت ها و ابزارهای آموزش دیجیتالی بیشتری را دریافت می کنند که به آنها امکان می دهد مجموعه مهارت های جدید را به کار گیرند و در یک محیط مدرن با کارایی بیشتر کار کنند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد معماری EcoStruxure اشنایدر الکتریک و راه حلهای مجهز به IIoT ، لطفاً به این موارد مراجعه کنید: https://www.se.com/us/en/work/campaign/innovation/overview.jsp

درباره اشنایدر الکتریک

هدف اشنایدر این است که همه را توانمند کنیم تا از انرژی و منابع خود استفاده کنند ، و پل را از پیشرفت و پایداری می گذرانند برای همه. ما به این می گوییم زندگی در جریان است.

ماموریت ما این است که شما باشیم شریک دیجیتال برای پایداری و کارایی.

ما تحولات دیجیتال را با تلفیق فرآیندهای پیشرو و فناوری های انرژی ، نقطه پایان اتصال محصولات ابر ، کنترل ها ، نرم افزار و خدمات ، در کل چرخه عمر ، امکان مدیریت یکپارچه شرکت ، برای خانه ها ، ساختمان ها ، مراکز داده ، زیرساخت ها و صنایع را فراهم می کنیم.

ما هستیم اکثر شرکتهای محلی. ما مدافع استانداردهای باز و اکوسیستم های مشارکتی هستیم که علاقه زیادی به اشتراک گذاری مشترک ما دارند هدف معنی دار ، فراگیر و توانمند ارزش های.

www.se.com

کشف زندگی در جریان است ما را دنبال در: توییتر | فیس بوک | LinkedIn | یوتیوب | اینستاگرام | وبلاگ

هشتگ ها: #EcoStruxure ، #IoT

منبع اشنایدر الکتریک

لینک های مربوطه

http://www.se.com