انجمن نیروی هوایی Lockheed Martin را به عنوان ارائه دهنده حامی مالی برنامه StellarXplorers امضا می کند

آرلینگتون ، واشنگتن، 5 نوامبر 2020 / PRNewswire / – انجمن نیروی هوایی (AFA) امروز اعلام کرد که لاکهید مارتین اسپانسر ارائه دهنده 2020-2021 برنامه StellarXplorers خود خواهد بود. این حمایت از طریق گسترش چشمگیر دانش آموزان و امکان کارمندان حرفه ای تمام وقت ، امکان رشد حتی بیشتر برنامه را فراهم می کند.

StellarXplorers چالش فضایی دبیرستان ملی AFA است ، که تیم های دانش آموزان را در سراسر کشور دعوت می کند تا از اصول مهندسی سیستم های فضایی برای حل یک مشکل از راه دور در چهار دوره رقابت استفاده کنند. دانش آموزان درگیر در هر سازمان جوانان – از جمله دبیرستان ها ، باشگاه های پسران و دختران ، واحدهای پیشاهنگی و دانش آموزان مدارس خانگی – می توانند در آن شرکت کنند. برنامه ریزی شده است که برندگان یک سفر با هزینه تمام شده به فینال های ملی ، که در این مسابقات برگزار می شود ، دریافت کنند هوستون ، TX منطقه در آوریل 2021.

وی گفت: “AFA مفتخر است که از لاکهید مارتین به عنوان حامی مالی استقبال کند.” برنی اسکوچ، مدیر اجرایی AFA. “خوشحال کننده است که به عنوان یک شریک شرکتی کاملاً متمرکز بر بهبود فرصت های STEM برای زنان جوان و مردان جوان از هر نژاد متمرکز باشید.”

حمایت سخاوتمندانه از لاکهید مارتین به AFA اجازه می دهد تا کارهای بزرگ داوطلبان خود را که آغازگر برنامه بودند و با موفقیت در حال توسعه اعضای کارکنان خود برای تسریع در رشد برنامه ، رشد خود را به این مرحله رساند ، ادامه دهد.

اظهار نظر کرد: “ما از اینکه بخشی از برنامه StellarXplorers هستیم ، هیجان زده هستیم.” ریک آمبروز، معاون اجرایی رئیس جمهور ، لاکهید مارتین اسپیس. “مهم این است که ما جوانان خود را در آغوش بگیریم و فرصت هایی را برای آنها فراهم کنیم تا در STEM اکتشاف ، ایجاد و موفقیت کنند. ما مشتاقانه منتظریم ببینیم دانش آموزان در چالش امسال چه تولید می کنند.”

StellarXplorers ، چالش فضایی دبیرستان ملی ، یک ابتکار آموزش است که توسط AFA تاسیس شده است. این برنامه یک مسابقه مهندسی سیستم فضایی است که برای الهام بخشیدن به دانشجویان در آینده در علوم ، فناوری ، مهندسی و ریاضیات (STEM) طراحی شده است.

از دیگر حامیان برنامه می توان به برنامه STEM نیروی هوایی ایالات متحده ، بنیاد L3Harris ، بنیاد Aerojet Rocketdyne ، Rocket Lab و SpaceX ، با پشتیبانی اضافی از اتحادیه آموزشی گرافیک تحلیلی ، Inc ، بنیاد فضایی و شرکت های کایوت اشاره کرد.

درباره AFA
انجمن نیروی هوایی یک انجمن آموزش نظامی و هوافضا غیرانتفاعی ، مستقل ، حرفه ای است. ماموریت ما ارتقا Forces نیروهای هوایی و فضایی غالب ایالات متحده به عنوان پایه و اساس یک دفاع ملی قدرتمند است. برای افتخار و حمایت از هواپیمایی ، متخصصان نیروی فضایی و خانواده های آنها. و میراث ماندگار خود را یاد و احترام بگذاریم. AFA.org.

SOURCE انجمن نیروی هوایی

لینک های مربوطه

http://www.afa.org