اولین شرکای ملی املاک و مستغلات خرید یک مرکز فروش و خدمات تسلا در وستمونت ، ایالت IL را به پایان می رسانند

تسلا اخیراً یک قرارداد اجاره ده ساله جدید در این ملک را اجرا کرده است ، که از مشخصات دموگرافیک قوی شامل بیش از 250،000 نفر با درآمد متوسط ​​بیش از 139000 دلار در 5 مایل. این مکان یکی از پنج مرکز خدمات تسلا در ایران است ایالت ایلینوی. این ملک توسط سایر نمایندگی های فروش برتر اتومبیل از جمله مرسدس بنز ، پورشه و لامبورگینی احاطه شده است.

“ما از این فرصت بی نظیر بسیار هیجان زده هستیم و خوشحالیم که تسلا را به عنوان مستاجر در کارنامه رشد خود داریم.، “ گفت مت آنیبل، مدیر مالکیت در اولین شرکای ملی املاک. “ما با توجه به وضعیت خوب ملک در اینجا به عملکرد طولانی مدت تسلا اطمینان داریم وست مونت “مایل خودکار”. تیم ما هیجان زده است که بخشی از این تیم است وست مونت جامعه و ما مشتاقانه منتظر همکاری با تسلا و سایر سهامداران محلی برای اطمینان از موفقیت مستمر در این مکان هستیم. “

First National Realty Partners، LLC (FNRP) یک شرکت سرمایه گذاری املاک و مستغلات عمودی یکپارچه است که بر خرید املاک و مستغلات تجاری با کیفیت سازمانی در سراسر ایالات متحده متمرکز است. این شرکت یک شرکت سرمایه گذاری فعال ، فرصت طلب و دارای ارزش افزوده است که به عنوان سرمایه گذار ، توسعه دهنده و مدیر دارایی املاک سرمایه گذاری تجاری مجهز به فعالیت در تمام جنبه های فرآیند خرید ملک است. FNRP از طریق مدیریت عملی و سرمایه گذاری های هدفمند ارزش املاک را افزایش می دهد و در نتیجه سود قابل توجهی برای سرمایه گذاران به همراه دارد.

اطلاعات تماس
جینا جان
[email protected]
روابط سرمایه گذار
اولین شرکای ملی دارایی
125. Half Mile Road Suite 207
بانک سرخ، نیوجرسی 07747
800-605-4966
https://fnrpusa.com/property/tesla-westmont/

SOURCE First National Realty Partners، LLC