اولین نمایشگاه بین المللی تجهیزات گردشگری هاینان در بندر تجارت آزاد هاینان برگزار شد

ظهور محصولات گردشگری با قالب جدید مانند سفرهای جاده ای ، جهانگردی در آب ، توریسم گشت و گذار در ارتفاع کم و ورزش در فضای باز باعث افزایش تقاضای بازار برای تجهیزات پیشرفته گردشگری مانند وسایل تفریحی ، قایق های تفریحی ، هواپیماهای کم پرواز ، تله کابین و امکانات تفریحی. در این زمینه ، نمایشگاه بین المللی تجهیزات گردشگری هاینان سال 2020 در لحظه مناسب متولد شد. این کاروان در اولین فعالیت های کارناوال جزیره گردشگری بین المللی هاینان برای اولین بار برگزار شد و بستری را برای شهروندان و بازدید کنندگان فراهم کرد تا گردشگری مرسوم “زمین ، دریا و هوا” را تجربه کنند.

بر 20 نوامبر، هایکو نمایشگاه بین المللی تجهیزات گردشگری بین المللی هاینان سه روزه را شاهد بودیم. تجهیزات جدید و جدید توجه گسترده گردشگران و شهروندان را به خود جلب کرد ، از جمله ماشین های پرواز مستقل با هواپیمای بدون سرنشین ، خانه های خیره کننده ستاره ای شفاف 360 درجه ، وسایل نقلیه گشت و گذار بدون سرنشین ، خودکارها ، هواپیماهای بال ثابت و …

خانه خیره کننده ستاره ای شفاف به ویژه مورد توجه گردشگران و شهروندان است. این خانه مدور شامل یک اتاق خواب مستر و یک سرویس بهداشتی است. این تخت خواب راحت به قطر 1.8 متر در اتاق خواب و نور صورتی چشم نواز دارد. این خانه می تواند نیازهای سناریوهای کاربردی متعدد از جمله مناطق دیدنی ، اردوگاه ها و استراحتگاه ها را برآورده کند.

به گفته کمیته برگزاری ، نمایشگاه تجهیزات گردشگری امسال “گردشگری جدید ، تجهیزات جدید ، توسعه جدید” را به عنوان موضوع اصلی در نظر گرفته است. این سه سالن نمایشگاه بزرگ برای تجهیزات پیشرفته حمل و نقل گردشگری ، تجهیزات زیرساختی گردشگری و تجهیزات ورزشی برای مسافرت در فضای باز تعیین کرده است. همچنین هشت منطقه نمایشگاهی ، شامل سفرهای هوشمند ، وسایل نقلیه تفریحی و تجهیزات کمپینگ ، امکانات گردشگری در فضای باز ، امکانات تفریحی ، تجهیزات ورزشی در فضای باز ، تجهیزات گردشگری دریایی ، تجهیزات پرواز در ارتفاع کم و مقاصد گردشگری ملی وجود داشت.

چین نمایشگاه تجهیزات گردشگری در بندر تجارت آزاد هاینان چیزهای شگفت انگیز بی شماری را فراهم می کند. “پرسنل مسئول کمیته برگزاری اظهار داشتند که نمایشگاه برای بین المللی شدن صنعت گردشگری از اهمیت بالایی برخوردار است.

منبع: کمیته برگزاری نمایشگاه بین المللی گردشگری هاینان

پیوندهای تصویر پیوندها:

لینک: http://asianetnews.net/view-attachment؟attach-id=378202
زیرنویس: اتو ژایرو در نمایشگاه

SOURCE کمیته برگزاری نمایشگاه تجهیزات بین المللی گردشگری هانان