اولین پرواز هواپیمایی United Airlines که با آزمایش رایگان COVID-19 Transatlantic انجام می شود

نیوآرک ، نیوجرسی، 16 نوامبر 2020 / PRNewswire / – امروز ، مشتریان یونایتد که در پرواز شماره 14 از فرودگاه بین المللی نیوآرک لیبرتی (EWR) به هیترو لندن (LHR) سفر می کردند ، اولین کسانی بودند که برنامه آزمایشی آزمایشی آزمایشی آزمایشی رایگان COVID-19 این شرکت را برای اولین بار تجربه کردند. این شرکت هواپیمایی آزمایشات سریع را برای هر مسافر بالای 2 سال و تمام اعضای خدمه به صورت رایگان انجام داد و به همه افراد * در پرواز قبل از عزیمت آزمایش منفی داد.

وی گفت: “این پروازها اثبات خوبی برای دولتهای سراسر جهان است كه در نظر دارند آزمایش را بخشی از تجربه سفر كنند.” توبی انکویست، مدیر ارشد مشتری برای یونایتد. “گسترش تلاش های آزمایش ما با برنامه های آزمایشی مانند این ، نه تنها به مسافران تضمین می کند * آزمایش منفی برای COVID-19 ، بلکه عنصر دیگری را به رویه لایه ای ما برای ایمنی اضافه می کند و راهی برای کار در قرنطینه ها به مقصد اصلی بین المللی نشان می دهد.”

آزمایش سریع Abbott ID Now COVID-19 – که توسط Premise Health برگزار می شود – در محل آزمایشگاهی واقع در کلوپ نیوآرک یونایتد نزدیک دروازه C93 ارائه شد. این تست با مسافرانی که در پرواز شماره 14 یونایتد حرکت می کنند ، ادامه خواهد داشت 7:15 عصر، دوشنبه ها ، چهارشنبه ها و جمعه ها برای چهار هفته آینده. مشتریانی که این پروازها را رزرو می کنند این گزینه را دارند که تمایل خود را برای شرکت در آزمایش یا در پرواز دیگری اسکان دهند. مشتریانی که شرکت می کنند قبل از سفر اطلاعاتی را دریافت می کنند تا حداقل سه ساعت قبل از عزیمت پرواز خود قرار ملاقات آزمایشی تعیین کنند. کلیه مشتریان همچنان مشمول شرایط فعلی ورود به انگلیس هستند ، از جمله قانون قرنطینه 14 روزه. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه تست ، لطفا از United.com/covid-tinging مراجعه کنید.

یونایتد از دولتهای دو طرف اقیانوس اطلس دعوت کرده است تا این برنامه آزمایشی را مشاهده کرده و اثربخشی آن را به عنوان جایگزین قرنطینه های اجباری و محدودیت های سفر ارزیابی کنند. یونایتد در صورت وجود گزینه های آزمایش تأثیر مثبتی بر تقاضای سفر و افزایش قابل توجه فاکتورهای بار مشتری و همچنین درآمد داشته است.

قبل از همه گیری ، یونایتد روزانه شش پرواز بین دو پرواز انجام می داد نیویورک/نیوارک و لندن هیترو با 767-300ER (76L) ، نه تنها بیشترین فرکانس را در بین شرکت های حمل و نقل ایالات متحده ، بلکه بیشترین کلاس تجاری و صندلی های Premium Economy را نیز ارائه می دهد. برای دیدن تصاویر b-roll و ثابت برنامه های آزمایشی COVID-19 Airlines ، اینجا کلیک کنید.

از زمان شروع همه گیری ، یونایتد در زمینه اجرای سیاست ها و نوآوری های جدید طراحی شده برای ایمن نگه داشتن کارکنان و مسافران هنگام مسافرت ، در بین شرکت های هواپیمایی ایالات متحده پیشرو بوده است. این اولین شرکت هواپیمایی ایالات متحده بود که به مأموران پرواز ماسک سفارش می داد و به سرعت توسط همه مشتریان و کارمندان دنبال می شد. یونایتد همچنین از جمله اولین شرکتهای حمل و نقل ایالات متحده بود که اعلام کرد به مشتریانی که از رعایت سیاست ماسک اجباری شرکت هواپیمایی امتناع می کنند اجازه نمی دهد با آنها پرواز کنند ، در حالی که سیاست ماسک صورت اعمال می شود. یونایتد همچنین اولین شرکت هواپیمایی ایالات متحده بود که امکان ورود بدون لمس برای مشتریان با چمدان را فراهم می کند و اولین مسافری است که مسافران را مجبور می کند قبل از سفر خود ارزیابی آنلاین بهداشتی انجام دهند. علاوه بر این ، ماه گذشته ، این شرکت هواپیمایی اعلام کرد که Zoono Microbe Shield ، یک پوشش ضد میکروبی ثبت شده در EPA که پیوند طولانی مدت با سطوح را ایجاد می کند و رشد میکروب ها را مهار می کند ، قبل از پایان سال به کل خط اصلی و سریع ناوگان خود اختصاص می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد همه راه هایی که یونایتد در حفظ امنیت مشتریان در طول سفر به آنها کمک می کند ، لطفا از United.com/cleanplus دیدن کنید.

* تمام مشتریان بالای 2 سال را نشان می دهد

درباره یونایتد

هدف مشترک یونایتد “اتصال مردم. متحد کردن جهان” است. برای اطلاعات بیشتر ، به United.com مراجعه کنید ،United را در توییتر و اینستاگرام دنبال کنید یا در فیس بوک متصل شوید. سهام مشترک والدین یونایتد ، United Airlines Holdings Inc ، در Nasdaq با نماد “UAL” معامله می شود.

SOURCE هواپیمایی متحده

لینک های مربوطه

http://www.united.com