این اتفاق آراست! اولین رانندگان دانشجویی Scitatate به Teamsters Local 251 بپیوندید

دانشمند ، R.I.، 18 نوامبر 2020 / PRNewswire / – روز دوشنبه اولین دانش آموزان رانندگان اتوبوس مدرسه 14-0 رای دادند که به Teamsters Local 251 بپیوندند تا پنجمین حیاط دانش آموز اول شود جزیره رود توسط اتحادیه نمایندگی شود. Teamsters همچنین نمایندگان کارگران حمل و نقل مدارس در چهار مکان حمل و نقل State State ، برای مجموع تقریبی 1000 عضو در سراسر کشور هستند.

وی گفت: “بی ثباتی صنعت حمل و نقل دانشجویی – همراه با نگرانی برای معیشت ، سلامتی و ایمنی شخصی آنها در طی این بیماری همه گیر – باعث نگرانی بسیاری از این کارگران و بسیاری دیگر از کارگران شده است.” متیو تایبی، دبیر خزانه داری محلی 251. “آنها گفتند كه قرارداد Teamster افزایش دستمزد ، مزایا ، پاداش ها و شرایط كاری را تضمین می كند كه توسط یك كارفرما قابل تغییر نیست.”

لیز تیلور راننده بوده است در تسویه حساب محل برای چهار سال. درایو سازماندهی با یک تماس تلفنی از طرف او به تیمسترها آغاز شد مارس 2020.

تیلور گفت: “پس از چندین مکالمه با سازنده محلی 251 ، مایک سیمون ، من به همه گفتم که Teamsters برای رانندگان جدید به همان سختی که برای رانندگان طولانی مدت می جنگند ، می جنگند.” “ما انصاف می خواهیم. ما می خواهیم مانند سایر رانندگان اتوبوس مدرسه Teamster در ایالت با احترام رفتار شود.”

تایبی توضیح داد: “نتایج انتخابات ظرف چند روز تأیید می شود ، سپس ما مذاکره با این شرکت را آغاز خواهیم کرد.” “اولین کارگران دانشجویی که به ما ملحق می شوند تحت توافق نامه ملی ما با کارفرما قرار می گیرند. این به ما توانایی تمرکز بر اقتصاد و مسائلی را که کارگران برای آنها مهم می داند اختصاص می دهد که مختص این مکان است.”

سیمون گفت: “بسیار غیرمعمول است که گروهی به اتفاق آرا برای پیوستن به اتحادیه رای دهند ، اما من می دانستم که این گروه از رانندگان محکم هستند.” “من به آنها برای انتخاب عضویت در بقیه بخشهای اتوبوس مدرسه Teamster در ایالت و عضویت در اتحادیه ای که معیار کارگران این صنعت است ، به آنها تبریک می گویم.”

Teamsters Local 251 در مستقر است مشرق شرقی ، رود آیلند و بیش از 6300 کارگر را در صنایع مختلف در سراسر کشور نشان می دهد جزیره رود و جنوب شرقی ماساچوست. برای اطلاعات بیشتر به https://teamsterslocal251.org/ مراجعه کنید.

مخاطب:
مت تایبی، (401) 431-0454
[email protected]

SOURCE Teamsters Local 251