بارسلونا موقعیت خود را به عنوان یک پایتخت دیجیتال جهانی تقویت می کند

مادرید، 10 نوامبر 2020 / PRNewswire / – بارسلونا موقعیت ، به عنوان یکی از بزرگترین پایتخت های دیجیتال جهان ، با وجود افزایش چالش های ناشی از پیشرفت جهانی همه گیر ، با تقویت مفید خصوصی خصوصی از طرف شورای شهر و سایر سازمان ها در سال جاری تقویت شده است.

دو اطلاعات تأیید می کند بارسلونا شهرت از نظر اتصال و دیجیتالی شدن. بر اساس گزارش Decoding Global Talent 2019 از گروه مشاوره بوستون ، ابتدا پنجمین شهر جذاب جهان برای جذب استعدادهای دیجیتال است. دوم ، برای سومین سال متوالی ، بارسلونا سومین شهر برتر اروپا برای تاسیس یک شرکت نوپا پس از آن لقب گرفته است لندن و برلین، با توجه به Startup Heatmap Europe. در نتیجه، بارسلونا با توجه به تجزیه و تحلیل توسط Instituto Coordenadas ، نقش برجسته تری در رهبری دیجیتال به دست خواهد آورد.

برنامه های به روز شده شورای شهر برای [email protected] منطقه فناوری به رانندگی کمک می کند بارسلونا قدرت به عنوان یک سرمایه دیجیتال. یک میلیون متر مربع برای فعالیت های تجاری توسعه داده می شود و روندها با کاهش رویه های اداری تسریع می شوند. مشاغل جدیدی که در حال راه اندازی هستند [email protected] نه تنها مبتنی بر فناوری خواهد بود ، با این حال ، این منطقه برای شرکتهایی که در اقتصاد سبز ، دایره ای و اجتماعی و همچنین در تولید هوشمند کار می کنند نیز باز است.

فعالیت عادلانه تجارت یک قسمت اساسی از آن است بارسلونا سفر به سمت وضعیت سرمایه دیجیتال. اولین فرصت در طی همه گیرى ها برای برگزاری نمایشگاه حضورى در ماه سپتامبر با رویداد مشترک Biz Barcelona و Saló de Ocupació برگزار شد. موفقیت آن از نظر مشارکت ، هم به صورت حضوری و هم بصورت آنلاین (128 گفتگو با 253 سخنران) ، امکان پاسخگویی به نیازهای اکوسیستم کارآفرینی شهر از نظر برخورد با تجارت و ایجاد شرکتهای نوپا و فرمولهای جدید برای حفظ استعداد با فرصت های شغلی. بارسلونا همچنین در سال 2021 دو نمایشگاه بزرگ تجاری برگزار خواهد شد ، زیرا سازماندهی کنگره جهانی موبایل یک بار دیگر برگزار می شود ، بارسلونا تا سال 2024 ، و مکان برای مهمترین نمایش سیستم های سمعی و بصری جهان ، سیستم های مجتمع اروپا (ISE) ، را برای اولین بار فراهم می کند ، بارسلونا وارد مرکز 5G برای جنوب شوید اروپا.

دولت ها و م institutionsسسات 5G را تبلیغ کرده اند بارسلونا ابتکار ، انجمنی است که هدف آن قرار دادن پایتخت کاتالون به عنوان یک آزمایشگاه خنثی برای طراحی و توسعه فناوری 5G ، با هدف ایجاد بارسلونا قطب اروپا برای نوآوری دیجیتال. این توافق نامه توسط دولت کاتالونیا ، شورای شهر بارسلونا ، بنیاد جهانی موبایل بارسلون ، بنیاد i2CAT ، CTTC ، Atos و UPC امضا شد.

ابتکارات دیگر همچنین چگونگی تشکیل نهادها و جامعه مدنی را نشان می دهد بارسلونا بر یک انقلاب تکنولوژیکی متمرکز شده اند. یکی از این موارد موفقیت رویداد هفته اقتصاد نوین بارسلونا (Bnew) ، مرکز اقتصاد جدید با 300 سخنران و 10،800 شرکت کننده از 111 کشور است که اکثر آنها به طور مجازی در این رویداد شرکت کردند. همچنین تعهد بین شورای شهر ، اپراتور پستی Correos و Consorci de وجود دارد زونا فرانکا (CZF) به نوبه خود بارسلونا ساختمان اداره پست مرکزی به 30000 متر2 مرکز فعالیت های تجاری برای ایجاد 150 شرکت و شرکت نوپا که 1500 شغل مرتبط با اقتصاد دیجیتال و استعدادها را فراهم می کند.

در این زمینه ، سلامتی شرکت های فناوری در بارسلونا و کاتالونیا نیز قابل توجه است ، با 72 درصد پایان 2019 با نتایج بهتر نسبت به سال مالی گذشته. ما به نظارت دقیق این مدل تحول ادامه خواهیم داد ، در آن بارسلونا رهبری خود را از طریق ارزشهای نوآورانه همکاری بین شرکتها ، جامعه مدنی و نهادهای شهرداری ، که در آنها ارزش ایجاد می کند ، ثابت می کند.

SOURCE Instituto Coordenadas