بازار دوم باتری های لیتیوم یونی خودرو با CAGR عظیم تا سال 2030 رشد می کند: P&S Intelligence

نیویورک، 17 نوامبر 2020 / PRNewswire / – به دلیل محدود بودن اجزای سازنده آنها ، بازیافت باتری های لیتیوم یون تحت فشار قرار می گیرد ، اما روند بازیافت خود گران است. به عنوان مثال ، لیتیوم به دست آمده از طریق استخراج پنج برابر ارزان تر از استخراج آن از طریق بازیافت باتری است. انتظار می رود این عامل بازار جهانی عمر باتری های لیتیوم یون را با 23.1٪ CAGR در طی سال های 2020-2030 هدایت کند. با این سرعت ، اندازه صنعت از افزایش خواهد یافت 430.0 میلیون در سال 2019 به 7392.0 میلیون دلار طبق P&S Intelligence تا سال 2030

آگاهی در مورد استفاده از باتری های لیتیوم یونی تخلیه شده در حال افزایش است ، به طوری که علاوه بر صرفه جویی در بازیافت ، می توان هزینه های عملیاتی را نیز صرف کرد ، بلکه استخراج مواد کمیاب نیز می تواند محدود شود. علاوه بر این ، افزایش تقاضا برای باتری های استفاده شده برای اهداف ذخیره انرژی به رشد بازار باتری های لیتیوم-یون خودرو در طول عمر دوم کمک می کند. باتری های تخلیه شده خودرو ممکن است تا 80٪ کارایی خود را حفظ کنند ، به همین دلیل از آنها برای ذخیره انرژی در بخش های صنعتی ، انرژی های تجدید پذیر و مخابرات استفاده می شود.

ویروس کرونا ویروس کرون در حال آسیب رساندن به بازار باتری های لیتیوم یون خودروی عمر دوم است ، زیرا محدودیت های تولید و فعالیت های تجاری منجر به عرضه کم این محصولات شده است. علاوه بر این ، با کاهش فروش خودرو ، باتری های تخلیه شده کمتری نیز در دسترس هستند که مانع تصویب آنها برای اهداف ثانویه می شود. اگرچه این صنعت در حال حاضر شاهد رکود اقتصادی است ، اما انتظار می رود در زمان آینده بهبود یابد.

گزارش تفصیلی در مورد گزارش تحقیقات بازار باتری های لیتیوم-یون خودروی دوم زندگی: بر اساس نوع (لیتیوم – فسفات آهن ، اکسید لیتیوم – منگنز ، لیتیوم – نیکل – منگنز – اکسید کبالت ، اکسید لیتیوم – تیتانات ، لیتیوم – نیکل – کبالت – آلومینیوم اکسید) ، نوع خودرو (دو چرخ ، اتومبیل مسافری ، وسیله نقلیه تجاری) ، کاربرد (ذخیره انرژی ، شارژ خودروی الکتریکی ، ایستگاه پایه ، سرعت پایین EV) – تجزیه و تحلیل صنعت جهانی و پیش بینی رشد تا سال 2030: https://www.psmarketresearch.com/market-analysis/second-life-automotive-lithium-ion-battery-market

در حال حاضر ، بیشترین سهم در بازار عمر باتری های لیتیوم یون خودروی دوم عمر توسط آسیا و اقیانوسیه (APAC) چین بیشترین فروش EV را ثبت می کند ، به دلیل حمایت قوی دولت ، که باعث ایجاد انبوهی از باتری های نیمه تخلیه خودرو می شود. بعلاوه ، این کشور قصد دارد تا سال 2025 حداقل 50٪ از کل ناوگان اتومبیل خود را به ماشینهای الکتریکی تبدیل کند.

اروپا پیش بینی شده است که شاهد سریعترین پیشرفت در بازار باتری های لیتیوم یون خودروی عمر دوم در سال های آینده است. در کنار فروش روزافزون خودروهای الکتریکی ، این منطقه همچنین شاهد اجرای یک برنامه اقدام استراتژیک برای یک زنجیره ارزش باتری پایدار است. بر این اساس ، استخراج مواد اولیه ، منابع و پردازش مواد باتری و تولید ، استفاده مجدد و بازیافت سلول و سیستم باتری مورد توجه قرار گرفته است. علاوه بر این ، با افزایش تولید EV ، تولید باتری در منطقه سرعت می گیرد.

درباره این گزارش سiryال کنید: https://www.psmarketresearch.com/send-enquiry؟enquiry-url=second-life-automotive-lithium-ion-battery- market

کار با یکدیگر موثرترین استراتژی رشد برای بازیکنان است

بازیکنان در بازار زندگی دوم باتری های لیتیوم یون در حال همکاری و مشارکت در این زمینه هستند:

  • باتری های لیتیوم یونی مقرون به صرفه تولید کنید
  • به دانش ، داده و فناوری های نوآورانه دسترسی پیدا کنید
  • حضور آنها را در سراسر کشورها تقویت کنید
  • مشتریان پایدار را برای باتری های خود ایمن کنید
  • دوام باتری را چندین برابر کنید

سازمانهای کلیدی در بازار جهانی تولید باتریهای لیتیوم یون اتومبیل دوم زندگی GS Yuasa Corporation ، Samsung SDI Co. Ltd. ، Nissan MotorCo هستند. Ltd.، BMW AG، Toshiba Corp.، LG Chem Ltd.، China Aviation Lithium Battery Company Limited، Hitachi Chemical Company Limited، Panasonic Corp.، and Tesla Inc.

گزارشهای بیشتر را مرور کنید

بازار باتری های لیتیوم یون خودرو

منطقه APAC بزرگترین بازار باتری های لیتیوم یون در دوره تاریخی بود. سهم بالای منطقه APAC به دلیل تولید و فروش سنگین وسایل نقلیه الکتریکی در داخل است چین. چین به تنهایی حدود 80.0 درصد سهم بازار باتری های لیتیوم یون APAC از نظر ارزش را در سال 2018 به خود اختصاص داده است.

https://www.psmarketresearch.com/market-analysis/automotive-lithium-ion-battery-market

مواد آند برای بازار باتری های لیتیوم یون خودرو

از نظر جغرافیایی ، آسیا و اقیانوسیه بیشترین سهم را در مواد آند برای بازار باتری های لیتیوم یون خودرو در دوره تاریخی (2014-2019) داشته است و انتظار می رود که بزرگترین بازار در دوره پیش بینی باشد.

https://www.psmarketresearch.com/market-analysis/anode-material-automotive-lithium-ion-battery-market

در باره هوش P&S

P&S Intelligence ارائه دهنده خدمات تحقیق و مشاوره بازار است که نیازهای اطلاعات بازار صنایع در حال رشد را در سراسر جهان تأمین می کند. P&S به عنوان یک شرکت تحقیقاتی و مشاوره کارآفرین ، با فراهم آوردن سر و صدا از اطلاعات بازار ، معتقد است که با ارائه تجزیه و تحلیل دقیق چشم انداز در حال تغییر سناریوی بازار ، به شرکت ها امکان می دهد تا تصمیمات آگاهانه بگیرند و استراتژی های تجاری خود را با هوشمندی پایه گذاری کنند.

مخاطب:

پرژنیش کومار
هوش P&S
تماس با: + 1-347-960-6455
پست الکترونیک: [email protected]
وب: https://www.psmarketresearch.com

SOURCE P&S Intelligence