بازار مبدل های اتومبیل DC-DC به ارزش 1432 میلیون دلار تا سال 2025

شیکاگو، 16 نوامبر 2020 / PRNewswire / – طبق گزارش تحقیقات جدید بازار بازار مبدل های DC-DC خودرو بر اساس نوع خودرو (تجاری ، مسافری) ، نوع پیشرانه (BEV ، FCEV ، PHEV) ، نوع محصول (جدا شده ، غیر منزوی) ، ولتاژ ورودی ، ولتاژ خروجی ، توان خروجی ، منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2025 “، منتشر شده توسط MarketsandMarkets ™ ، پیش بینی می شود اندازه بازار از برآورد رشد کند 339 میلیون دلار در سال 2020 تا 1432 میلیون دلار تا سال 2025 ، با CAGR 33.4٪ در دوره پیش بینی. در چند سال گذشته سیستم ها و واحدهای منبع تغذیه از نظر توسعه چندین خروجی برق و استفاده از فناوری بی سیم در آنها پیشرفت چشمگیری داشته است تا این سیستم ها و واحدها را بسیار قابل اعتماد ، کارآمد و جمع و جور کند. این امر همچنین منجر به توسعه مبدلهای پیشرفته DC-DC از نظر فناوری برای تأمین نیازهای منبع تغذیه خودروهای مختلف اتومبیل مانند وسایل نقلیه الکتریکی باتری ، وسایل نقلیه الکتریکی هیبریدی پلاگین و وسایل نقلیه الکتریکی سلول سوختی و سایر موارد شده است. تصویب روزافزون وسایل نقلیه الکتریکی کم مصرف برای جلوگیری از انتشار گازهای گلخانه ای از صنعت خودرو. و افزایش تقاضا برای ویژگی های ایمنی و اتصال در وسایل نقلیه مسافری ، تقاضا برای مبدل های DC-DC را در صنعت خودرو افزایش می دهد.

بروشور PDF بخواهید: https://www.marketsandmarkets.com/pdfdownloadNew.asp؟id=267101117

“بر اساس نوع خودرو ، انتظار می رود یک وسیله نقلیه مسافری بیشترین سهم را در بازار مبدل های DC-DC خودرو در سال 2020 داشته باشد”

بر اساس نوع خودرو ، بازار مبدل های DC-DC خودرو به یک وسیله نقلیه تجاری و خودروی سواری تقسیم شده است. تخمین زده می شود که بخش وسایل نقلیه مسافری بیشترین سهم را در دوره پیش بینی داشته باشد. خودروی سواری متشکل از وسایل نقلیه الکتریکی ، یعنی SUV ، MUV ، سدان و هاچ بک است. انتظار می رود افزایش تقاضا برای وسایل نقلیه با انتشار صفر فرصت های رشد برق را در وسایل نقلیه مسافری فراهم کند و به نوبه خود تقاضا برای مبدل های DC-DC را ایجاد کند. افزایش برق و پیشرفتهای الکترونیکی برق برای تأمین تقاضا برای سیستمهای سرگرمی ، سیستمهای روشنایی ، سیستمهای صوتی ، سیستمهای شاسی فعال ، ترمز احیا و سیستمهای start-stop به رشد بازار مبدلهای DC-DC کمک می کند. برای استفاده در وسایل نقلیه مسافری بخش خودرو.

“بر اساس نوع پیشرانه ، پیش بینی می شود که بخش خودروی الکتریکی باتری منجر به بازار مبدل های DC-DC خودرو در دوره پیش بینی شود.”

با نوع پیشرانه ، بازار مبدل های DC-DC خودرو به وسیله نقلیه الکتریکی باتری (BEV) ، وسیله نقلیه الکتریکی سلول سوختی (FCEV) ، خودروی الکتریکی پلاگین هیبریدی (PHEV) تقسیم شده است. پیش بینی می شود وسیله نقلیه الکتریکی باتری (BEV) در دوره پیش بینی منجر به بازار مبدل های DC-DC خودرو شود. این رشد را می توان ناشی از افزایش تقاضا برای برق در بخش خودرو دانست. علاوه بر این ، انتظار می رود افزایش آگاهی از محیط زیست ، یارانه های دولت و معافیت های مالیاتی منجر به افزایش تقاضا برای مبدل های DC-DC در این بخش شود. تقاضا برای وسایل نقلیه برقی باتری به دلیل مزایایی که ارائه می دهند به سرعت رشد کرده است: بازده بالا و آلودگی کم. این وسایل نقلیه در سطح جهانی ترجیح داده می شوند زیرا دارای انتشار صفر هستند.

“بر اساس ولتاژ ورودی ، قطعه 40-70V پیش بینی شده است که بازار مبدل های DC-DC خودرو را در دوره پیش بینی هدایت می کند”

بر اساس ولتاژ ورودی ، بازار مبدل های DC-DC خودرو به بخش تقسیم می شود <40V, 40-70V, and >70 ولت پیش بینی می شود که بخش 40-70 ولت بازار مبدل های DC-DC خودرو را در دوره پیش بینی هدایت کند. این مبدل ها عایق بندی شده و ضد اتصال کوتاه هستند و در برابر اضافه بار ، اضافه ولتاژ و دمای بالا محافظت می شوند. دامنه ورودی گسترده مبدلهای 40 تا 70 ولت ، آنها را برای کاربردهای مختلف الکترونیکی خودرو که باید در برابر مقاومت در برابر بارگیری و فشار لنگ هوا مقاوم باشند ، مناسب می کند.

“بر اساس نوع محصول ، پیش بینی می شود که بخش جدا شده بازار مبدل های DC-DC خودرو با بالاترین نرخ CAGR طی دوره پیش بینی رشد کند”

بر اساس نوع محصول ، بازار مبدل های DC-DC خودرو به جدا و غیر جدا تقسیم می شود. پیش بینی می شود که بخش جدا شده در بالاترین CAGR طی دوره پیش بینی رشد کند. با توجه به تقاضای روزافزون برای سیستمهای انرژی تجدیدپذیر ایمن و کارآمد ، مبدلهای جدا شده DC-DC به عنوان بلوکهای ضروری برای تبدیل نیرو به طور گسترده در این زمینه استفاده می شوند. بازار جدا شده مبدل های DC-DC عمده توسط سیستم های محرکه اصلی خودروهای الکتریکی و هیبریدی هدایت می شود ، زیرا این موارد به ترانسفورماتورهای با فرکانس بالا نیاز دارند که مانعی در برابر ولتاژ فرکانس بالا ایجاد کنند.

در TOC عمیق مرور کنیدخودرو مبدل های DC-DC

112 – جداول
59 – ارقام
238 – صفحات

استعلام قبل از خرید: https://www.marketsandmarkets.com/Enquiry_Before_BuyingNew.asp؟id=267101117

اروپا پیش بینی شده است که در بالاترین CAGR طی دوره پیش بینی رشد کند “

اروپا پیش بینی شده است که در بالاترین نرخ CAGR طی دوره پیش بینی رشد کند. انگلستان، فرانسه، آلمان، نروژ، سوئد، هلند، و سوئیس کشورهای کلیدی در بازار مبدل های DC-DC خودرو هستند. برآورد می شود بازار اروپا در سالهای آینده رشد داشته باشد ، که نتیجه افزایش تقاضا برای وسایل نقلیه الکتریکی است. این خانه محل اصلی تولیدکنندگان خودرو مانند فولکس واگن AG ، BMW AG و Daimler AG است. برای ارتقا وسایل نقلیه الکتریکی در این منطقه ، بسیاری از استراتژی ها مانند معافیت مالیاتی و تخفیف های ویژه توسط دولت های محلی در حال اجرا است. علاوه بر پشتیبانی دولت ، OEM ها و بازیکنان Tier 1 اجزای الکتریکی مختلف مانند استارت-ایست ، پمپ های الکتریکی ، ISG و سایر موارد را اجرا می کنند. که در اروپا، تقریباً همه وسایل نقلیه به سیستم های EPS و start-stop مجهز هستند. افزایش برق این قطعات به تقاضای قابل توجهی برای قطعات الکتریکی و الکترونیکی از جمله مبدل های DC-DC کمک می کند.

بازیکنان اصلی فعال در بازار مبدل های DC-DC خودرو شامل BorgWarner Inc. (ایالات متحده) ، Denso Corporation (ژاپن) ، والئو (فرانسه) ، Vicor Corporation (ایالات متحده) ، TDK-Lambda Corporation (ژاپن) ، دلتا الکترونیک (تایوان) ، Continental AG (آلمان) ، شرکت صنایع تویوتا (ژاپن) ، هیوندای موبیس (کره جنوبی) و Robert Bosch GmbH (آلمان)، بین دیگران. این بازیگران اصلی محصولات و خدمات مختلفی را ارائه می دهند تا بتوانند تقاضای فزاینده برقی سازی خودروها را در صنعت خودرو تأمین كنند.

گزارش های مرتبط:

بازار مبدل DC-DC برای فضا با کاربرد (نظارت ، ارتباطات ، پیمایش ، تحقیقات علمی ، سنجش از دور) ، ولتاژ خروجی (<3.3 ، 5 ، 12 ، 15 VDC) ، توان خروجی (<20, 20-40, 40-100, >100 W) ، و جغرافیا – پیش بینی جهانی تا سال 2020

درباره بازارها و بازارها

MarketsandMarkets research تحقیقات کمی B2B در مورد 30،000 فرصت رشد / تهدید با رشد بالا را ارائه می دهد که 70٪ تا 80٪ درآمد شرکت های جهانی را تحت تأثیر قرار می دهد. در حال حاضر در حال خدمات رسانی به 7500 مشتری در سراسر جهان از جمله 80٪ از شرکتهای جهانی Fortune 1000 به عنوان مشتری است. تقریباً 75000 افسر ارشد در سراسر هشت صنعت در سراسر جهان به دلیل نقاشی در مورد تصمیمات مربوط به درآمد ، به MarketsandMarkets مراجعه می کنند.

850 تحلیلگر تمام وقت و SME های ما در MarketsandMarkets markets در حال پیگیری بازارهای رشد جهانی در پی “مدل تعامل رشد – GEM” هستند. هدف GEM همکاری پیشگیرانه با مشتریان برای شناسایی فرصتهای جدید ، شناسایی مهمترین مشتریان ، نوشتن استراتژیهای “حمله ، جلوگیری و دفاع” ، شناسایی منابع درآمد افزایشی هم برای شرکت و هم برای رقبا است. MarketsandMarkets ™ اکنون با 1500 MicroQuadrant (موقعیت بهترین بازیکنان در میان رهبران ، شرکت های در حال ظهور ، نوآوران ، بازیکنان استراتژیک) سالانه در بخش های با رشد بالا در حال ظهور است. MarketsandMarkets ™ مصمم است که امسال بیش از 10 هزار شرکت برای برنامه ریزی درآمد خود سود ببرد و به آنها کمک کند نوآوری ها / اختلالات خود را زودتر از موعد به بازار منتقل کنند.

گل سرسبد بازار و بازار اطلاعات ، بازار اطلاعات ، “Knowledge Store” بیش از 200000 بازار و کل زنجیره ارزش را برای درک عمیق تر از بینش ناشناخته همراه با اندازه بازار و پیش بینی بازارهای متصل به هم متصل می کند.

مخاطب:
آقای. آشیش مهرا
بازارها و بازارها ™ INC.
جاده 630 داندی
سوئیت 430
Northbrook، IL 60062
ایالات متحده آمریکا: + 1-888-600-6441
پست الکترونیک: [email protected]
بینش تحقیقاتی: https://www.marketsandmarkets.com/ResearchInsight/automotive-dc-dc-converter-market.asp
از وب سایت ما دیدن کنید: https://www.marketsandmarkets.com
منبع مطالب: https://www.marketsandmarkets.com/PressReleases/automotive-dc-dc-converter.asp

SOURCE MarketsandMarkets