بازی Civic’s Got! 2022 اولین نمونه اولیه هوندا سیویک در Twitch ارائه می شود

11هفتم-Civic Civic از عناصر بی انتها در طراحی هوندا الهام می گیرد ، از جمله موضع کم و گسترده ، کمربند کم ، جزئیات تمیز و پیچیده و کابین باز و هوا. مدل نمونه اولیه ای که امروز رونمایی شد ، از آغاز اواخر بهار 2021 ، با عرضه Civic Sedan ، به دنبال Sport و شخصی Civic Hatchback ، Civic Si متمرکز بر عملکرد و Civic Si با عملکرد بالا ، پیش بینی ورود یک مجموعه کاملا جدید Civic را دارد. : نوع R

اولین حضور هوندا در توییچ که از حضور پررنگ خود در ورزش ها و بازی ها استفاده می کند ، نشانه جذابیت پیشرو در صنعت و جهانی Civic توسط خریداران جوان است. 10هفتم-generation Civic موفقیت بی نظیری داشته است – محبوب ترین اتومبیل آمریکایی که چهار سال از آن می گذرد2، و محبوب ترین وسیله نقلیه ، ماشین یا کامیون سبک با Millennials ، Gen Z ، خریداران اولین بار وسایل نقلیه جدید و جمعیت رو به رشد مشتریان چند فرهنگی از زمان راه اندازی 20153. 11هفتم-generation Civic با یک شاسی جدید ورزشی ، سرگرم کننده در رانندگی ، پیشرانه های قدرتمندتر و کم مصرف ، چندین ویژگی و فن آوری جدید Civic-first و پیشرفت بیشتر در ویژگی های ایمنی فعال و غیرفعال ، از این جذابیت برخوردار خواهد شد.

وی گفت: “Civic همیشه بیش از حد انتظار بوده است و Civic کاملا جدید همان میراث استاندارد خودروهای جمع و جور با طراحی انسان محور ، دینامیک برجسته ، سبک ، عملکرد ایمنی و لذت راننده را ادامه خواهد داد.” دیو گاردنر، معاون اجرایی عملیات ملی ، شرکت آمریکایی هوندا موتور ، شرکت

طراحی بیرونی مدنی – ارزشهای مدنی بی انتها برای عصر مدرن

در طراحی مجدد Civic ، سبک ها و مهندسان با استفاده از فلسفه اساسی و انسان محور “انسان حداکثر ، ماشین حداقل” (M / M) ، که در آن هدف فن آوری و طراحی خدمت به نیازهای راننده و مسافران. یک ظاهر طراحی شده این مفاهیم طراحی بی انتها را به روشی تازه و شورانگیز بروز می دهد.

تیم طراحی با اصول اولیه کار خود را آغاز کرد و Civic جدید را با شکلی پویا و موضع ورزشی وارد سیستم کرد. حمل بسته CG پایین 10هفتممدل تولید ، از جمله ارتفاع کم و نقطه ران پایین ، طراحان از اخلاق کلاسیک طراحی Civic در طراحی بدنه “نازک و سبک” با کاپوت و گلگیرهای جلو و کمربند افقی کم استفاده می کنند که بدنه را محکم می کند ، چرخ ها را برجسته می کند و لاستیک ، و یک گلخانه گسترده و هوا با دید بیرونی استثنایی را امکان پذیر می کند.

در اجرای کانسپت خود ، تیم همچنین تغییرات اساسی را در طراحی بالاتنه Civic ایجاد کرد تا بیشترین دید را برای راننده و سرنشینان داشته باشد ، از جمله حرکت ستون های سقف جلو به عقب نسبت به راننده ، برای قرار دادن آنها بیشتر در حاشیه بصری و جابجایی مجدد آینه های جانبی به درب ها برای دید واضح تر از پنجره های جانبی جلو.

چهره جدید Civic از ظاهری تمیز و پیچیده برخوردار است و بر قد و قامت کم و گسترده ای با عناصر افقی قوی ، از جمله جبران کردن جلوپنجره ایستاده در زیر چراغ های جلو ، تأکید دارد. در نمایه ، گلخانه Civic به سمت عقب بر روی بدنه منتقل می شود و کاپوت را برای نمای جانبی برتر تر می کند. شانه افقی تیز یا همان خط C ، قوس ملایمی را از گلگیر جلو تا چراغ عقب می کشد و به طراحی کلی تداوم می بخشد ، در حالی که خط R خراب از گلگیرهای عقب به بازتابنده های عقب منتقل می شود و احساس حرکت را ایجاد می کند حتی در حالت ایستاده در قسمت عقب ، مسیر وسیعتر Civic با چراغهای عقب جدید که بر عرض و پایداری جاده تأکید دارند ، و یک لبه دنباله دار با سرعت بالا و در عین حال کارآمد از نظر آیرودینامیکی تا درب صندوق ، تکمیل می شود.

داخلی – طراحی مدنی کلاسیک با جسارت دوباره تصور می شود

به همین شکل ، Civic کاملاً جدید به دلیل اینکه خطوط تمیز و بدون سر و صدا نسل های اولیه Civic را تصور می کند و مقادیر اساسی M / M Civic از ارگونومی برجسته و دید استثنایی را تجسم می بخشد ، تغییراتی چشمگیر می یابد ، همه در عین حال شامل عناصر طراحی مدرن است و فناوری

صفحه ابزار فاقد هرگونه درهم و برهمی بصری است ، خطوط برش و شکاف ها را به حداقل می رساند تا رانندگان منظره تمیز و واضحی از جاده پیش رو داشته باشند ، و درب و خط تیره به طور هماهنگ با یکدیگر ترکیب می شوند. کشش پهنای خط تیره لهجه مش لانه زنبوری است ، که نه تنها به عنوان یک عنصر طراحی عمل می کند ، بلکه دریچه های هوای شلوغ بصری را نیز مخفی می کند.

11هفتم-generation همچنین چندین فن آوری جدید Civic-first را معرفی می کند ، از جمله یک خوشه متر راننده کاملا دیجیتال و یک صفحه لمسی جدید 9 اینچی Full-HD Display Audio که در بالای صفحه ابزار کم تنظیم نصب شده است.

ایمنی مدنی – پیشبرد عملکرد ایمنی در اتومبیل های کوچک

صادقانه به وظیفه خود در پیشبرد عملکرد ایمنی خودروهای کوچک ، 11هفتم-generation Civic چندین سیستم جدید ایمنی فعال و غیرفعال را شامل می شود ، از جمله مجموعه ای به روز شده از فن آوری های ایمنی و کمک راننده هوندا Sensing، و چندین طرح کیسه هوای جدید. علاوه بر این ، Civic جدید با نسخه جدید پیشرفته ساختار بدنه پیشرفته مهندسی سازگار H (ACE H) هوندا همراه با بهبود حفاظت از برخورد سرنشین و عابر پیاده ارائه می شود. ساختار بدنه سفت و سخت جدید همچنین به پیشرفت بیشتر در اصلاح رانندگی ، کیفیت سواری و هندلینگ اسپرت سیویک کمک خواهد کرد.

محبوبیت مدنی موفقیت در فروش شش دهه موفقیت

10هفتم-generation Civic یک موفقیت فراری بوده است و خود را به عنوان محبوب ترین اتومبیل در معرفی کرده است و از زمان راه اندازی 2015 اعتماد بیش از 1.5 میلیون مشتری ایالات متحده را جلب کرده است و خرده فروشی هر خودروی سواری در 4. این موفقیت میراث گسترده ای را شامل می شود که شامل تقریبا 12 میلیون Civic فروخته شده در ایالات متحده از زمان معرفی آن در سال 1973 است ، و آن را به یکی از سه اتومبیل برتر در 47 سال گذشته در آمریکا تبدیل کرده است5. Civic نمادین از سال 2011 خودرو شماره 1 در بین خریداران هزاره بوده است6، هوندا را به عنوان برترین برند وفاداری با هزاره تبدیل کرد7. علاوه بر این ، هوندا بیشترین خریداران خودروی ژنرال Z را در صنعت جلب می کند7، جایی که Civic صنعت را به عنوان خریداری شده ترین وسیله نقلیه توسط مخاطبان ژنرال Z هدایت می کند8. همچنین سیویک وسیله نقلیه شماره 1 در صنعت با خریداران چند فرهنگی است8.

11هفتم-نسل میراث Civic را در ساخت ادامه می دهد آمریکای شمالی و برای اولین بار ، Civic Hatchback در ایالات متحده ، در این شرکت تولید می شود گرینسبورگ ، ایندیانا گیاه. تعهد هوندا برای ساخت محصولات در آمریکا چهار دهه طول می کشد. سیویک به هوندا پیوست آمریکای شمالیخط تولید در سال 1986 با تولید در اوهایو. امروزه سیویک در دو کارخانه تولید می شود آمریکای شمالی، که در گرینسبورگ ، ایندیانا، و در آلیستون ، انتاریو ، کانادا. از سال 1986 ، هوندا بیش از 10.5 میلیون مدنی تولید کرده است آمریکای شمالی، پنج میلیون نفر از ایالات متحده.

انقباض نمونه اولیه مدنی آشکار می شود

هوندا حضور چشمگیری در بازی ها و ورزش ها دارد و اولین و تنها خودروساز در این کشور است آمریکای شمالی اسپانسر یک تیم esports و یک لیگ ، به عنوان شریک اتومبیل انحصاری Team Liquid و سری مسابقات قهرمانی Legends League Riot Games. علاوه بر این ، پلتفرم بازی هوندا شامل همکاری با Twitch است. Twitch میزبان کانال بازی سه ساله هوندا Head2Head است که کانال بازی اختصاصی با مارک خودکار در این سیستم عامل است.

با رسیدن متوسط ​​بازدیدکنندگان روزانه Twitch به 17.5 میلیون نفر ، هوندا قصد دارد توجه مخاطبان را در پشت رشد انفجاری ورزشها جلب کند. طرفداران کاملاً مشتاق اشتیاق مشابهی به Civic دارند و از این رو نام محبوب ترین وسیله نقلیه آمریکایی را با مصرف کنندگان هزاره ، ژنرال Z و چند فرهنگی ساخته اند.8. ادغام هوندا در Civic کاملاً جدید به صورت نمونه اولیه در کانال Head2Head Twitch باعث تعهد برند در فضای بازی می شود.

نمایش زنده یازدههفتمنمونه اولیه Civic امروز در کانال Head2Head Twitch هوندا به میزبانی برگزار شد راشل سلتزر و MonsterDface ، با هشت پخش کننده برتر که با آن مبارزه کردند Fortnite، محبوب ترین بازی نبرد رویال جهان ، در رده دوم بازی های پر جریان Twitch قرار دارد. این افشاگری شامل اجرای زنده هنرمند هوندا استیج ، Cordae بود.

درباره هوندا

هوندا مجموعه کاملی از وسایل نقلیه تمیز ، ایمن ، سرگرم کننده و متصل را که از طریق بیش از 1000 نمایندگی مستقل هوندا ایالات متحده به فروش می رسد ، ارائه می دهد. هوندا بالاترین میانگین مصرف سوخت ناوگان و کمترین میزان مصرف گاز را دارد2 بر اساس آخرین اطلاعات آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده (EPA) ، میزان تولید گازهای گلخانه ای هر خودروساز بزرگ خط کامل در آمریکا. خط تولید هوندا شامل خودروهای سواری سری Fit ، Civic ، Insight Accord و Clarity به همراه وسایل نقلیه ورزشی HR-V ، CR-V ، Passport و Pilot ، وانت Ridgeline و مینی ون ادیسه است. خودروهای الکتریکی هوندا شامل آکورد هیبرید ، CR-V هیبریدی ، Insight هیبریدی-سدان برقی و Clarity Fuel Cell and Clarity Plug-In Hybrid هستند.

هوندا 38 سال است که در آمریکا اتومبیل تولید می کند و در حال حاضر 19 مرکز تولید عمده در کشور را اداره می کند آمریکای شمالی. در سال 2019 ، بیش از 90 درصد از کل خودروهای هوندا فروخته شده در ایالات متحده ساخته شده است آمریکای شمالی، با استفاده از قطعات داخلی و جهانی.

برای اطلاعات بیشتر

اطلاعات اضافی رسانه ها از جمله ویژگی های دقیق قیمت گذاری و عکاسی با وضوح بالا از همه مدل های فعلی هوندا در سایت hondanews.com در دسترس است. اطلاعات مصرف کننده در automobiles.honda.com در دسترس است. برای پیوستن به انجمن هوندا در فیس بوک ، به facebook.com/honda مراجعه کنید.

1 براساس اطلاعات فروش خرده فروشی Urban Science DataHub among در بین تمام اتومبیل های سواری ، 2016 CY – 2020CYTD سپتامبر.
2 براساس اطلاعات فروش خرده فروشی Urban Science DataHub among در بین تمام اتومبیل های سواری ، 2016 CY – 2020CYTD سپتامبر.
3 بر اساس Strategic Vision Study New Vehicle Study 2016-2020
4 براساس اطلاعات فروش خرده فروشی Urban Science DataHub among در بین تمام اتومبیل های سواری ، 2016 CY – 2020CYTD سپتامبر.
5 بر اساس داده های کل فروش Wards Intelligence ژانویه 1973ژوئن 2020
6 بر اساس Strategic Vision Study New Vehicle Study 2011-2020
7 بر اساس Strategic Vision New Vehicle Experience Study 2020
8 بر اساس Strategic Vision Study New Vehicle Study 2016-2020

SOURCE شرکت هوندا موتور آمریکایی ، شرکت