برای سالن رودستر ، COVID-19 به معنای توسعه است

مطابق با ری مارچیکا، مدیر فروش / بازاریابی سالن رودستر ، این شرکت در حال حاضر دو سال سفارش سفارش در برخی از مدل ها دارد. فروش در طول بحران همچنان ادامه داشته است. چالش بزرگتر این است که چگونه از صنعتگران پر خطر Roadster هنگام کار در محله های تنگ محافظت کنیم. این امر از ابتدای شیوع تاکنون تعداد تکنسین های موجود را به شدت محدود کرده است.

مارچیکا گفت: “مدیریت انتظارات مشتری ضمن محافظت از تکنسین های ما ثابت کرده است که چالشی بزرگتر از آنچه پیش بینی می کردیم است.” “با کاهش کارکنان ، مانند موتور V8 است که فقط روی دو سیلندر کار می کند.” به عنوان یک تجارت غیر ضروری ، رودستر مجبور شد چهار ماه در بهار و بخشی از تابستان تعطیل کند. با وجود اقدامات احتیاطی رودستر ، برخی از اعضای تیم تصمیم گرفته اند در خانه بمانند و منتظر بهبود شرایط بمانند.

مدیریت رودستر بدون پایان یافتن شیوع بیماری همه گیر ، پاییز امسال شروع به جستجوی یک راه حل طولانی مدت برای مسئله فاصله اجتماعی کرد. پس از بررسی های فراوان ، آنها تصمیم گرفتند کار خود را گسترش دهند تا تعداد بیشتری از تکنسین ها با خیال راحت به کار خود برگردند. این شامل تقسیم فضای جدید به سه ساختمان به جای ترکیب دفاتر مونتاژ ، ذخیره سازی و اداری به یک واحد است.

روبرتو دواولا ، مدیر فروشگاه رودستر می گوید این گسترش / جدایی مدت زیادی است که به تأخیر افتاده است. “مساحت کار در ساختمان جدید به معنای واقعی کلمه سه برابر امکانات فعلی ما است. راه اندازی ایستگاه ها برای محافظت بهتر از تکنسین ها و بهبود کارایی بدون به خطر انداختن ایمنی بسیار آسان تر خواهد بود. این نه تنها یک راه حل برای حال حاضر است ، بلکه یکی برای آینده نیز “.

ری مارچیکا اضافه شده ، “گذشته از افزایش چشمگیر زمان تحویل ، Pandemic همچنین ما را مجبور کرده است تا تولید خط جدید عنکبوت های الکتریکی خود را به تأخیر بیندازیم. ما به راحتی نمی توانیم تولید EV را بدون ایجاد یک وضعیت خطرناک خطرناک تر ادغام کنیم. بسیاری از تکنسین های ما نگرانی های موجود در مورد سلامتی. افزودن EV به مخلوط باعث می شود که خطر ویروسی غیرقابل قبول باشد. این حرکت برنامه EV را دوباره در مسیر درست قرار می دهد. “

توسعه سالن رودستر به پالاتین ، ایلینوی باید تا پایان سال کامل شود.

تماس با رسانه: ری مارچیکا 847.769.7880 [email protected]

SOURCE سالن رودستر

لینک های مربوطه

roadstersalon.com