بیانیه Azul S.A. در مورد تسویه حساب موفق بدهی های قابل تبدیل عمومی

سائو پائولو، 15 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Azul S.A. (B3: AZUL4 ، NYSE: AZUL) و شرکای آن تسویه حساب موفقیت آمیز عرضه عمومی اوراق بدهی قابل تبدیل در برزیل را جشن می گیرند. حل و فصل در 12 نوامبر و اعلامیه تسویه حساب رسمی را می توان در وب سایت روابط سرمایه گذاران Azul یافت. مشاوران مالی این شرکت شامل Seabury Securities LLC ، یک شرکت بانکی سرمایه گذاری ایالات متحده و Itau BBA ، یک بانک سرمایه گذاری برزیلی بود که به عنوان تنها بیمه کننده پیشنهاد عمومی عمل می کرد.

“ما می خواهیم از همه شرکای مالی خود برای پشتیبانی در طول این فرآیند تشکر کنیم. به همراه سرمایه گذاران اصلی خود نایت هد و Certares ، ما زمینه را برای یک همکاری طولانی مدت موفق فراهم می کنیم. مزایای رقابتی استراتژیک Azul و مدل تجاری منحصر به فرد ، همراه با بهبود قوی بازار در برزیل، منجر به این شود که نسبت به آینده خود خوش بین باشیم. نتیجه گیری موفقیت آمیز این پیشنهاد عمومی تضمین می کند که ما در موقعیت برنده بلند مدت هستیم. ” جان راجرسون، مدیر ارشد اجرایی در آزول.

وی گفت: “از زمان تاسیس خود در سال 2008 ، آزول یکی از خلاقانه ترین و بلند پروازانه ترین برنامه های تجاری را در هواپیمایی اجرا کرده است.” تام واگنر، بنیانگذار مدیریت سرمایه نایت هد. “در میان عدم اطمینان در مورد COVID-19 ، این معامله یکی از بهترین موقعیت های نقدینگی در صنعت جهانی را برای شرکت هواپیمایی فراهم می کند. برزیل چندین سال است که یک بازار سفر هوایی عالی و انعطاف پذیر است و ترازنامه و موقعیت قوی آزول زمینه موفقیت آینده آن را فراهم می کند. ما از همکاری با مدیریت هیجان زده ایم زیرا این شرکت در سالهای آینده رشد می کند. “

تام کلاین مدیرعامل ارشد در Certares گفت: “آزول یک شرکت هواپیمایی برتر است که به دلیل ارائه تجارب عالی مشتری و عملکرد مالی مداوم قوی در سطح جهانی شناخته شده است.” “این ، همراه با موقعیت استراتژیک Azul برای رشد و یک برنده بلند مدت در هواپیمایی آمریکای لاتین ، همکاری با تیم مدیریتی محترم خود را برای Certares ایده آل می کند.”

درباره آزول

Azul S.A. (B3: AZUL4 ، NYSE: AZUL) ، بزرگترین شرکت هواپیمایی در برزیل با توجه به تعداد پروازهای پرواز و شهرهای ارائه شده ، 916 پرواز روزانه به 116 مقصد ارائه می دهد. با ناوگان عملیاتی 140 هواپیما و بیش از 13000 عضو خدماتی ، این شرکت دارای شبکه ای از 249 مسیر بدون توقف از همان زمان است. 31 دسامبر 2019. در سال 2020 آزول توسط TripAdvisor به بهترین خط هوایی جهان اعطا شد ، اولین بار یک شرکت حمل و نقل پرچم برزیل رتبه نخست جوایز Traveller’s Choice را کسب کرد. آزول همچنین در سال 2019 به عنوان بهترین حامل منطقه ای در شناخته شد آمریکای جنوبی برای نهمین سال متوالی توسط Skytrax. علاوه بر این ، طبق اعلام OAG ، در سال 2019 ، آزول در میان ده هواپیمای برتر به موقع ارزان قیمت در جهان قرار گرفت. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.voeazul.com.br/ir مراجعه کنید.

درباره نایت هد

در سال 2008 تاسیس شد ، پلت فرم اعتباری نایت هدد سرمایه ترکیبی از تحقیقات بنیادی از پایین به بالا با تجزیه و تحلیل کلان از بالا به پایین برای شناسایی فرصت های سرمایه گذاری در ساختار سرمایه است. به رهبری هم بنیانگذاران تام واگنر و آرا کوهن، تیم سرمایه گذاری باتجربه به دنبال دستیابی به بازدهی برتر ریسک در سرمایه گذاری های پریشان از طریق تجزیه و تحلیل بنیادی و فرآیندهای بازسازی است. 4.5 میلیارد دلار پلت فرم در صندوق های همیشه سبز نایت هد ، صندوق های اعتباری بسته ، وام های املاک و مستغلات و مدیریت دارایی های بیمه متنوع است.

درباره Certares

Certares که در سال 2012 تأسیس شده است ، بر سرمایه گذاری مستقیم در معاملات مالکانه ، استفاده از تجربه بخش عمیق در صنعت مسافرتی و مهمان نوازی و با تأکید مداوم بر مشارکت با تیم های مدیریت برای رشد اقتصادی متمرکز است. Certares تیمی را با چندین دهه تجربه عملیاتی و سرمایه گذاری در سهام خصوصی ، مسافرت ، گردشگری ، مهمان نوازی و خدمات تجاری و مصرفی مرتبط با سفر گرد هم آورده است. برای اطلاعات بیشتر ، لطفا به سایت www.certares.com مراجعه کنید.

SOURCE Azul S.A.

لینک های مربوطه

https://www.voeazul.com.br