بیش از 100 نفر از بهترین رهبران مهمان نوازی در ششمین دوره جوایز تعالی مهمان نوازی در منطقه Hozpitality ، اهدا شده اند

دوبای، امارات متحده عربی، 27 نوامبر 2020 / PRNewswire / – بیش از 100 نفر از رهبران برتر مهمان نوازی در یک مراسم متفاوت اما بسیار جالب جایزه شرکت کردند خاورمیانه آنلاین در بزرگنمایی. شرایط همه گیر کنونی ، گروه Hozpitality را مجبور کرد مراسم اهدای جایزه را به یک رویداد آنلاین و با در نظر داشتن ایمنی همه منتقل کند.

راج بات ، مدیر عامل و مدیرعامل گروه Hozpitality ، گفت: “پیش از این قرار بود جوایز در محل استخر در DUKES برگزار شود ، یک هتل Royal Hideaway Palm باید به صورت آنلاین منتقل شود”. وی افزود: ما ناراحت هستیم که نمی توانیم مانند هر سال یک رویداد عالی را میزبانی کنیم اما مطمئن هستیم که این زمان ها را با هم خواهیم گذراند و قویتر باز خواهیم گشت.

لیست تمام برندگان جوایز را می توان در https://www.hozpitalityexcellenceawards.com/award-winners/winners-2020 مشاهده کرد

قبلا ، جوایز سرآشپز همچنین به صورت آنلاین برگزار شد و بیش از 50 سرآشپز برتر در MEA توسط گروه Hozpitality اهدا شدند. جوایز آشپز با همکاری صنف آشپزی امارات.

لیست برندگان جایزه سرآشپز را می توانید در https://www.hozpitalityexcellenceawards.com/chef-winners/chef-winners-2020 پیدا کنید

کورک دلدلیان ، مدیر عامل شرکت Millennium Hotels & Resorts MEA در حالی که گروه جایزه هتل دار سال را از آن خود کرد الین واتسون، Cluster GM ، Aloft + Element Me’aisam و Aloft Dubai South با عنوان “مدیر کل سال” کنار رفت.

در میان دیگر برندگان برجسته عبارتند از: –

کارآفرین سال: – سونیل باهمانی، دکتر ، Fusion Food و سرگرمی دبی
سرآشپز اجرایی سال: – ویجی آناند، سرآشپز اجرایی ، آدرس هتل ها
قهرمان CSR سال: – Aklilu Admekom ، مدیر استعدادهای درخشان ، دو فصل مدیریت هتل دبی
هتل سال (5 ستاره): – Bab Al Shams Desert Resort & Spa Dubai
هتل سال (بهترین سفر آخر هفته): – ریتز کارلتون راس الخیمه ، صحرای ال وادی
بهترین هتل لوکس جدید سال: – دهکده Five Jumeirah
بهترین کارفرمای مهمان نوازی سال: – آکور خاورمیانه
منابع انسانی / آموزش سال: – خالد بنی عامر ، مدیر گروه استعدادها و فرهنگ ، هتل Movenpick Jumeirah Beach
تیم هتل سال: – هتل Canvas Dubai – مجموعه هتل های MGallery
هتلدار اماراتی / عرب سال: – عبدالله احمد آل عبدالله، گروه COO ، هتل های مرکزی
رهبر سال مهمان نوازی: – گیدو دی وایلد، COO ، بین المللی ماریوت
هتل دار جوان سال: – مارکی کربی، مدیر کل منطقه ، آدرس هتل ها و استراحتگاه ها
رهبر منابع انسانی سال: – مصطفی حسن ، مدیر خوشه و آموزش خوشه ها ، هتل های مرکزی ، دبی

گفت: جوایز آنلاین دلیلی بر این است که Covid 19 می تواند ما را کاشت اما نمی تواند مانع ما شود واندانا بات، MD ، گروه Hozpitality. ما خوشحالیم که برندگان خوشحال هستند و پیروزی خود را جشن می گیرند. واندانا افزود ، امسال بیش از 300 نامزدی برای دسته های مختلف و بیش از 80،000 رای برای جوایز انتخاب محبوب داشتیم.

این جوایز به رسمیت شناختن سازمانهای برتر صنعت اعطا شده اند که مهارت ، خلاقیت ، نبوغ و موفقیت را در این دانشگاه نشان داده اند خاورمیانه & آفریقای شمالی راج بات ، مدیر عامل گروه Hozpitality ، گفت: صنعت رو به رشد مهمان نوازی.

ما خوشحالیم که از ابتدا حمایت مداوم اسپانسرهایمان را داریم ، حامیان مالی اصلی جوایز هستند فدراسیون صادرات گوشت ایالات متحده و براگارد و جوایز توسط صنایع غذایی دلتا. حامیان مالی این گروه هستند اکولاب در حالی که شرکای دیگر عبارتند از: – ICCA دبی ، ZEE TV خاورمیانه ، RAK Porcelain ، Restofair RAK ، The Visiting Tailor ، Absolute Frame ، Wassup Dubai و Fusia Events راج بات اضافه کردند.

“این رویداد آنلاین شریک زندگی ما تدی از آن امکان پذیر شد رویدادهای فوزیا، همه هماهنگی ها ، مدیریت وبینار ، تولید توسط وی انجام می شد “، راج گفت. هر ساله Fusia Events به ما در زمینه نور ، صدا و صدا کمک می کند ، امسال از آنجا که ما جوایز را بصورت آنلاین انجام می دادیم ، تدی موافقت کرد که این رویداد را اداره کند تدی به ما کمک کرده است تا این رویداد را یکپارچه و حرفه ای نشان دهیم. اگر هر یک از هتل ها یا تیم های شما در زمینه وبینارها و رویدادهای آنلاین به کمک نیاز دارند ، وی مرد مناسبی برای ارتباط با او است.

راج تشکر کرد Restofair RAK برای جایزه های برنده جایزه فوق العاده سفارشی مانند هر سال.

ماموریت ما این است که صنعت مهمان نوازی را نزدیک کنیم. بستر جدید Hozpitality مکانی برای ارتباط با افراد علاقه مند به صنعت مهمان نوازی ارائه می دهد. راج اضافه کرد: این امر به مردم این قدرت را می دهد تا از یکدیگر بیاموزند و جهان و صنعت را بهتر درک کنند.

برگزار کننده ، گروه Hozpitality می خواهد برای مطالب شما بهترین آرزوها را داشته باشد.

برای جزئیات بیشتر و تصاویر جوایز ، Pls در اینجا متصل شوید: –

https://www.facebook.com/hozpitalityexcellenceawards/
https://www.facebook.com/hozpitalitybuzz/
https://www.facebook.com/Hozpitality/
www.hozpitalityexcellenceawards.com

درباره گروه Hozpitality

Hozpitality یک بستر آنلاین برای حرفه ای ها از هتل ها ، رستوران ها ، خطوط هوایی ، آژانس های مسافرتی ، کلوپ ها ، خطوط دریایی ، سینما ، آبگرم ، مدارس ، تأمین کنندگان و خرده فروشی است. Hozpitality گزینه های مارک تجاری ، یک شبکه اجتماعی برای کارفرمایان و جویندگان کار ، فهرست تهیه کنندگان مهمان نوازی ، آخرین اخبار مهمان نوازی ، اخبار هتل ، جابجایی ها و انتصابات و اطلاعیه های مهمان نوازی استخدام صنعت هتل ، طراحی CV حرفه ای ، دوره های مهمان نوازی و غیره را ارائه می دهد. ما یک بستر موثر ارائه می دهیم جایی که همه متخصصان مهمان نوازی می توانند گرد هم آیند ، شبکه سازی کنند و از آن بهره مند شوند.

Hozpitality.com مجموعه ای از بهترین موسسات مدیریت هتل ، مدارس و دانشگاه ها و دوره های مدیریت هتل را ارائه می دهد. دانشجویان مهمان نوازی می توانند دوره های مدیریت هتل را جستجو و متقاضی شوند و با همکاران خود به فارغ التحصیلان مدرسه و شبکه بپیوندند. Hozpitality همچنین یک مکان برای تأمین کنندگان مهمان نوازی ارائه می دهد که در آن می توان محصولات ، خدمات ، پیشنهادات و معاملات مهمان نوازی را نام برد و به میلیون ها متخصص مهمان نوازی جهانی فروخت.

Hozpitality به می رسد بیش از 1 میلیون حرفه ای از اول 186 کشور از طریق 2 وب سایت گروهی خود ، www.hozpitality.com و www.hozpitalityplus.com با اعضای ثبت نام شده و رسانه های اجتماعی از بیش از 186 کشور.

وب سایت خبری و مهمان نوازی اختصاصی Hozpitalityplus.com ، آخرین اخبار مهمان نوازی ، اطلاعیه ها ، افتتاحیه هتل ها ، تبلیغات ، رویدادها ، جابجایی ها و قرارهای مهمان نوازی و اعلامیه های مهمان نوازی ، بررسی ها ، وبلاگ ها و غیره را منتشر و به اشتراک می گذارد.

مشاور Hozpitality یک مشاور جستجوی اجرایی جهانی است که از خارج ساخته شده است تورنتو ، کانادا. موفقیت ما در ایجاد یک رابطه طولانی مدت و ارائه نتایج سریع و کارآمد برای یک “هزینه بسیار کمتر “. ما در زمینه یافتن بهترین نامزدهای مدیریتی و اجرایی مناسب برای استقرار در انواع سازمان های مهمان نوازی در سراسر جهان متخصص هستیم. از طریق پایگاه داده بی ارتباط ، ارتباطات و شبکه های ما در سراسر جهان ، ماهرترین نامزدها را به مشتریان خود ارائه می دهیم.

“Hozpitality Buzz- The Scoop Inside” یک برنامه تلویزیونی است که بر اساس صنعت مهمان نوازی در است دبی و امارات متحده عربی به انگلیسی و پخش تلویزیونی در یک کانال تلویزیونی برتر در است خاورمیانه & شمال آفریقا رسیدن به تقریباً 10-12 میلیون بیننده. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نمایش تلویزیونی ، لطفا وارد شوید: – www.facebook.com/hozpitalitybuzz و https://www.youtube.com/Hozpitality

جوایز تعالی مهمان نوازی خاورمیانه برای شناسایی سازمانهای برتر صنعت که مهارت ، خلاقیت ، نبوغ و موفقیت را در این صنعت نشان داده اند ، ارائه شده است خاورمیانه & آفریقای شمالی صنعت مهمان نوازی در حال رشد. وارد سایت www.hozpitalityexcellenceawards.com شوید

برای اطلاعات بیشتر در مورد این گروه ، لطفا وارد شوید:

www.hozpitality.com ، www.hozpitalityplus.com ، www.hozpitalityexcellenceawards.com

مخاطب:-

راج بات
بنیانگذار و مدیر عامل
گروه HOZPITALITY
یک عضو گروه آنلاین VR
جعبه P.O- 119395 ، دبی، امارات متحده عربی
تلفن: – +971 4 334 31 77 ، نمابر: – +971 4 334 31 78
پست الکترونیک:- [email protected]
www.hozpitality.com، www.hozpitalityplus.com،

SOURCE گروه Hozpitality