بیماری همه گیر همراه با عدم اطمینان سیاسی آمریکایی های ثروتمندی راجع به تابعیت با سرمایه گذاری در دومنیکا سquال می کنند

لندن، 3 نوامبر 2020 / PRNewswire / – در مصاحبه اخیر با مجله کارائیب، روسای دو شهروندی توسط سرمایه گذاری پروژه های املاک و مستغلات را تأمین می کنند دومینیکا سطح بالایی از علاقه سرمایه گذاران آمریکایی را پذیرفت. محمد آساریا، توسعه دهنده Kempinski جدید در دومینیکا، گفت که اگرچه ایالات متحده قبلاً بازار هدف نبوده است ، اما او شاهد “یک جریان ثابت اعدام” است. صاحب دومینیکا ویلا های بوم گردی لوکس ، گریگور ناسیف، با پیروی از این روند و گفت که پروژه وی 70 درصد در پرسش ها افزایش یافته است.

تابعیت از طریق سرمایه گذاری ، CBI نیز شناخته می شود ، مسیری است که سرمایه گذاران معتمد و معتمد از طریق آن می توانند تابعیت کشوری مانند دومینیکا، معمولاً یا با سرمایه گذاری در صندوق دولت یا املاک و مستغلات از قبل تأیید شده. که در دومینیکا، متقاضیان انتخاب مسیر دوم انتظار می رود حداقل سرمایه گذاری کنند 200 دلار آمریکا، 000 در املاک و مستغلات.

می گوید: “ما به عنوان مروج ، تقاضای آمریکایی ها را نیز افزایش داده ایم.” میکا امت، مدیر عامل CS Global Partners ، الف لندندفتر مرکزی مشاوره حقوقی و شرکت بازاریابی دولتی است. “در مواقع حساس ، مانند انتخابات و بیماری های همه گیر ، تابعیت دوم به یک چراگاه سبزتر تبدیل می شود. COVID-19 باعث شده افراد با ارزش خالص بالا به دلیل محدود شدن حقوق شهروندی ، آسیب پذیر شوند. من به شدت احساس می کنم که دومینیکا یک پناهگاه است و بسیاری از آمریکایی ها که در جستجوی فرصت دریافت تابعیت مضاعف در این بهشت ​​هستند نیز همین کار را می کنند. “

به گفته امت ، تنوع در ثروت همچنین فاکتور جذابی است که صحبت از CBI می شود. وی افزود: “با متنوع سازی سبد ثروت خود ، از خود و خانواده در برابر پیش بینی و خطرات آینده محافظت می کنید.”

همراه با تنوع ثروت و دسترسی بدون ویزا یا ویزا هنگام ورود به 70٪ از جهان ، دومینیکا برنامه Citizenship by Investment همچنین ایمنی و امنیت را برای کل خانواده فراهم می کند. توسط شاخص Financial Time’s CBI که توسط مجله PWM منتشر شده است ، بهترین برنامه CBI در جهان است دومینیکا نمره عالی در ستون خانواده آن را در رتبه برتر قرار می دهد.

اخیراً ، کارائیب نخست وزیر جزیره روزولت اسکریت اعلام کرد که سرمایه گذاران می توانند طیف گسترده تری از “افراد تحت تکفل” را در یک برنامه شامل پدربزرگ و مادربزرگ ، پدر و مادر ، خواهر و برادر ، همسر و فرزندان مشروط به تحقق برخی از الزامات قرار دهند. شهروندی دومینیکن همچنین یک لایه جذابیت دیگر را اضافه می کند زیرا می تواند برای نسل های بعدی منتقل شود.

[email protected]

www.csglobalpartners.com

SOURCE CS شرکای جهانی