تایرهای Hankook به مدلهای سنگین 2021 Chevy Silverado و GMC Sierra با تایرهای Dynapro MT2 عرضه می شوند

Dynapro MT2 ، تایر گل و زمینی برنده جایزه Red Dot جایزه Hankook ، با در نظر گرفتن کشش خارج از جاده و دوام جاده ای طراحی شده است. Dynapro MT2 دارای یک آج شانه متصل متجاوز ، گوش شانه به شکل V و فناوری بیرون انداختن سنگ است که باعث ایجاد سفتی ، کشش و محافظت بیشتر در برابر سوراخ می شود. Dynapro MT2 که با نرم افزار شبیه سازی سه بعدی ساخته شده است ، مجهز به یک طرح آجدار زمین بهینه شده و یک دیوار کناری سه لایه با چرخش بالا است که باعث محافظت بیشتر در برابر سایش های خارج از جاده می شود و در عین حال راحتی و عملکرد جاده را نیز حفظ می کند.

وی گفت: “هنگام طراحی Dynapro MT2 ، ما به عملکرد فرمان و راحتی رانندگی آن توجه ویژه ای داشتیم.” هیونجون چو، رئیس بخش Hankook Tire OE. “در نتیجه ، اگرچه یک لاستیک آفرود است ، اما عملکرد آن در جاده بسیار دلپذیر است.”

کیجونگ کیل ، معاون رئیس مرکز تحقیق و توسعه مرکزی گفت: “Dynapro MT2 مجهز به تهاجمی ترین الگوی آج است که ما تاکنون ارائه داده ایم ، و به همین دلیل برای سیلورادو و سیرا بسیار سنگین است.” “ما Dynapro MT2 را با یک فناوری تقسیم قالب جدید و نرم افزار شبیه سازی 3D توسعه دادیم که امکان ایجاد یک آج تهاجمی تر با دیواره جانبی بدون درز را فراهم می کند که به کاهش سر و صدا و بهبود دوام کمک می کند.”

Hankook Tire از سال 2002 تأمین لاستیک تجهیزات اصلی به جنرال موتورز را آغاز كرد و به تجهیز چندین وسیله نقلیه از جنرال موتورز مانند شورولت مالیبو ، اعتدال ، اسپارك ، سونیك و تریل بلیزر و همچنین GMC Terrain و Buick Encore ادامه می دهد. از جمله همکاری با جنرال موتورز ، Hankook Tire با موفقیت تایرهای تجهیزات اصلی را برای 46 خودروساز تأمین می کند.

درباره Hankook Tire America Corp.
Hankook Tire America Corp. یک رهبر در حال رشد در بازار تایر ایالات متحده است ، و از سرمایه گذاری در فن آوری ، تولید و بازاریابی برای ارائه محصولات با کیفیت و قابل اعتماد مطمئن تر برای مصرف کنندگان و محیط زیست استفاده می کند. دفتر مرکزی آن در نشویل ، تنسی، Hankook America بازارهای مختلفی را توزیع کرده و توزیع می کند لاستیک های سواری با عملکرد بالا و فوق العاده بالا ، لاستیک های سبک و کامیون و SUV و همچنین لاستیک های کامیون و اتوبوس متوسط ​​در ایالات متحده. Hankook Tire America یکی از شرکت های تابعه Hankook Tire Co. ، Ltd. ، یک شرکت Forbes Global 2000 با دفتر مرکزی است. سئول، کره.

SOURCE Hankook Tire America Corp.