تجهیزات تولید سلول خورشیدی و مالکیت معنوی از دستگاه های آلتا اکنون برای خرید عمده یا تکه ای موجود است

SUNNYVALE ، کالیفرنیا، 11 نوامبر 2020 / PRNewswire / – خدمات نقدینگی ، Tiger Group ، Maynards Industries و GES Associates LLC امروز انتصاب خود را برای مدیریت مشترک فروش عمده و قطعه قطعه دارایی های Alta Devices به دلیل تعطیلی کامل تأسیسات اعلام کردند. آلتا سلول های خورشیدی فیلم نازک انعطاف پذیر GaAs با کارایی شدید پیشگام و تولید شده که در بسیاری از برنامه ها از جمله ماهواره ها و وسایل نقلیه استفاده می شود.

این تجهیزات از تجهیزات ساخت و تولید خورشیدی و نیمه هادی از آلتا سانیوال ، کالیفرنیا امکانات ، شامل PVD Sputter ، MOCVD و سیستم های آماده سازی سطح. ELO ؛ خطوط آبکاری و ایستگاه های پردازش مرطوب. دارایی های دیگر شامل تجهیزات آزمایش و اندازه گیری ، آزمایشگاه تجزیه و تحلیل ، پشتیبانی نیروگاه و تجهیزات فناوری اطلاعات ، و همچنین حقوق مالکیت معنوی و بیش از 400 اختراع ثبت شده برای سلول های خورشیدی نازک-انعطاف پذیر است.

نیک خیمنز، معاون توسعه تجارت جهانی در خدمات نقدینگی اظهار داشت: “ما خوشحالیم که مشارکت استراتژیک ما به عنوان نماینده فروش انحصاری این دارایی های پیشرفته منصوب شده است. درک مشترک ما از دارایی ها و اتصال به بازار جهانی ما را قادر می سازد این فرصت بی نظیر را به موقع به خریداران استراتژیک ارائه دهید. “

چاد فارل، مدیر عامل گروه تایگر ، اضافه کرد: “این فروش فرصتی عالی برای خریداران در سراسر جهان است تا از بازار ثانویه برای دستیابی به مجموعه دارایی های خورشیدی از طریق یک سیستم جهانی معتبر و روند فروش مناسب استفاده کنند.”

این مجموعه فروش بلافاصله با یک مرحله فروش مذاکره و به دنبال آن یک سری رویدادهای حراج آنلاین آغاز می شود. خلاصه ای از دارایی های فروش ، عکس ها و اطلاعات مربوطه در www.AllSurplus.com ، www.maynards.com و www.GESemi.com.

اظهار داشت: “فروش دارایی های باقیمانده Alta Devices فرصتی منحصر به فرد برای صنایع نیمه هادی و خورشیدی در سراسر جهان است تا تجهیزات با کیفیت بالا را مستقیماً از منبع با ارزش جذاب خریداری کنند.” کوین نشان می دهد، مدیر عامل GES Associates LLC.

ماهیت خاص مشارکت استراتژیک اتحادیه قابل توجهی را ایجاد می کند ، ترکیبی از چندین دهه تجربه در فروش تجهیزات نیمه هادی و خورشیدی از یک حراج مستقر با فروشندگان برتر تجهیزات نیمه هادی و خورشیدی.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکای استراتژیک ، لطفاً به وب سایت های مربوطه خود در: http: /// www.LiquidityServices.com ، www.GESemi.com www.maynards.com www.tigergroup.com مراجعه کنید.

مخاطب:

نیک خیمنز
خدمات نقدینگی
[email protected] 1+ (203) 733-7191

چاد فارل
گروه ببر
[email protected] 137 (832) 721-3937

کوین نشان می دهد
GES Associates LLC
[email protected] 1+ (480) 433-1866

تاسو سوفیکییت
میناردز
[email protected] 1+ (248) 569-9781

برای مالکیت معنوی
رابرت لوی
[email protected] + 1248-710-2133

گروه ببر SOURCE؛ خدمات نقدینگی

لینک های مربوطه

https://www.tigergroup.com