تسمه های آفتابگردان MIA برای مسافران با معلولیت پنهان عملی می شوند

میامی، 13 نوامبر 2020 / PRNewswire / – فصل پاییز باعث آفتابگردان های بهاری می شود میامی فرودگاه بین المللی ، اکنون که MIA یکی از 10 فرودگاه ایالات متحده و 34 فرودگاه در سراسر جهان است که به طور ناخوشایند آفتابگردان برای مسافران با معلولیت پنهان ارائه می دهد.

بند بندها ، که به عنوان یک شاخص با احتیاط برای کارمندان فرودگاه عمل می کند که ممکن است مسافران در طول سفر به زمان بیشتری نیاز داشته باشند ، در مراسم برش روبان در 12 نوامبر با شرکای جامعه برای دومین اتاق چند حسی MIA.

منطقه جدید در ترمینال جنوبی MIA در نزدیکی دروازه J3 مسافران جوان را با ناتوانی های شناختی و رشد مکانی آرامش بخش برای استراحت در طول تجربه سفر فراهم می کند. اتاق چند حسی دیگر MIA در ترمینال شمالی آن ، نزدیک دروازه D31 است. این دو طرح جدید بخشی از برنامه خدمات MyMIAccess کلی فرودگاه برای مسافران معلول است.

وی گفت: “بالاترین اولویت ما در MIA این است که لذت سفر هوایی را به راحتی و با خیال راحت برای همه مسافران خود در دسترس قرار دهیم.” لستر سولا، مدیر و مدیر عامل شرکت MIA. “ما افتخار می کنیم که اکنون یکی از تعداد روزافزون فرودگاههای جهان است که بندهای آفتابگردان را تأمین می کند و یک اتاق چند حسی دیگر را نیز به ترمینال خود اضافه می کنیم. ما مشتاقانه منتظر ادامه همکاری نزدیک با شرکای محلی خود برای حمایت و دسترسی بیشتر به MIA هستیم. برای همه.”

هدف از ابتکار جهانی پنهان ناتوانان آفتابگردان ، افزایش آگاهی از اینكه برخی از معلولیت ها مانند اوتیسم ، كاهش شنوایی و PTSD قابل مشاهده نیستند. ماه گذشته ، کارمندان MIA آموزش خدمات مشتری در مورد بند بندها و بهترین روش های خدمت به مسافران با معلولیت پنهان را دیده اند.

دستورالعمل های مربوط به نحوه دریافت تسمه بند و سایر سرویس های دسترسی در صفحه وب MyMIAccess موجود است.

سلام بارگیری تصویر

سلام ویدئو

با ما ارتباط برقرار کنید بر:
توییتر | فیس بوک | اینستاگرام | یوتیوب | لینک شده

تماس با رسانه:
گرگ چین
786.251.0588
[email protected]
www.miami-airport.com

منبع میامی فرودگاه بین المللی

لینک های مربوطه

http://www.miami-airport.com