جایزه سریع 50 W Freightera برنده 2020 Deloitte Technology Fast است

ونکوور ، پیش از میلاد ، 18 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Freightera ، بازار نوآورانه حمل بار آنلاین ، فقط برنده جایزه Deloitte Technology Fast 50 2020 2020 شد. درآمد Freightera از سال 2016 تا 2019 678 درصد رشد داشته است.

Freightera به حمل و نقل كانادایی و تجاری آمریكایی دسترسی فوری به قیمت های ثابت و تمام عیار حمل و نقل از بهترین حمل و نقل و كمترین میزان انتشار را دارد. Freightera با سابقه اثبات شده و صدها نظر عالی از مشتریان خوشحال ، به مشاغل کمک می کند تا در وقت خود صرفه جویی کنند ، هزینه حمل و نقل را کاهش دهند و انتشار CO2 را کاهش دهند.

اریک بکویت ، مدیر عامل شرکت Freightera گفت: “این جایزه یک شناخت ویژه از موفقیت ما است و به ما کمک می کند تا در مورد Freightera ، یک شرکت خط سه جانبه ، یک راه حل خودکار برای مشاغل ارائه دهیم که هم باعث کاهش رد کربن و هم هزینه حمل و نقل می شود.”

برای واجد شرایط شدن در رتبه بندی Deloitte Technology Fast 50 ، شرکت ها باید حداقل چهار سال در تجارت بوده باشند ، حداقل درآمد داشته باشند 5 میلیون دلار، دفتر مرکزی در کانادا، دارای فناوری انحصاری ، انجام تحقیقات و فعالیتهای توسعه در کانادا، و حداقل پنج درصد از درآمد ناخالص را در تحقیق و توسعه سرمایه گذاری کنید.

سال 2020 یک سال موفقیت برای Freightera بوده است. در این زمان پر چالش ، Freightera برنده جایزه Consumer Choice در گروه کارگزاری حمل و نقل در شد ونکوور، توسط Rocket Builders برای دومین سال متوالی در میان شرکتهای برتر فناوری قبل از میلاد در بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) قرار گرفت و لیست Globe and Mail را در لیست کانادا شرکت های برتر در حال رشد. Freightera همچنین یک مدل SaaS را ارائه داد که عضویت با ارزش افزوده برای حمل و نقل تجاری و شرکت های لجستیکی کانادایی و ایالات متحده را ارائه می دهد.

درباره فناوری Deloitte Fast 50

برنامه Deloitte Technology Fast 50 می باشد کانادا برنامه برجسته جوایز فناوری. این برنامه با بزرگداشت رشد تجارت ، نوآوری و کارآفرینی ، دسته های متفاوتی را شامل می شود ، از جمله رتبه بندی Technology Fast 50 ، Enterprise Fast 15 و Company-to-Watch. این برنامه همچنین شرکت هایی را در رتبه بندی فناوری سریع 500 آمریکای شمالی شناسایی می کند که شرکت های فناوری را در آن شناسایی می کند ایالات متحده و کانادا. حامیان برنامه 2020 شامل Deloitte ، RBC ، CBRE ، Clarity Recruitment و Lafond هستند. برای اطلاعات بیشتر ، به سایت www.fast50.ca مراجعه کنید.

درباره Freightera

با شروع از آمریکای شمالی ، Freightera در حال حمل و نقل اتوماتیک و افزایش حاشیه عملیاتی برای شرکت های حمل و نقل و مشاغل حمل بار است. Freightera مشارکت ها و سیستم هایی را ایجاد می کند و فن آوری های جدیدی را ترویج می کند که به کسب و کارها امکان می دهد بهترین قیمت ها و گزینه های کمترین میزان انتشار را پیدا کنند. با همکاری SmartWay و منابع طبیعی کانادا ، Freightera اولین بازار حمل بار با انتشار کمتر را در آمریکای شمالی ایجاد کرد. بیش از 13200 تولید کننده ، توزیع کننده ، عمده فروش و خرده فروش در کانادا و ایالات متحده از Freightera برای دسترسی آنلاین 24/7 به میلیاردها کرایه حمل و نقل و رزروهای فوری استفاده کنید. Freightera سومین شرکت با رشد سریع انگلیس کلمبیا است ، طبق گزارش BIV.com ، سال 2019 و یکی از آنها کانادا شرکت های برتر در حال رشد در گزارش 2020 Globe and Mail در مورد تجارت. برای اطلاعات بیشتر ، به freightera.com مراجعه کنید.

تماس با رسانه
اریک بکویت
604-899-4081

تصاویر مرتبط

freightera-wins-the-2020-deloitte.jpg
Freightera برنده جایزه Deloitte Technology Fast 50 2020 2020 می شود

SOURCE Freightera

لینک های مربوطه

http://www.freightera.com