جت لینکس نام مدیر ارشد بازرگانی کهنه کار صنعت هواپیمایی را به پایان رساند

OMAHA ، نب.، 12 نوامبر 2020 / PRNewswire / – جت لینکس ، پیشرو در شرکت مدیریت جت خصوصی و عضویت در جت کارت در ایالات متحده، منصوب کرده است رون سیلورمن به عنوان مدیر ارشد بازرگانی و جدیدترین عضو تیم رهبری اجرایی Jet Linx. آقای سیلورمن ، یک پیشکسوت متبحر و بسیار مشهور صنعت ، مسئول توسعه و اجرای برنامه رشد استراتژیک شرکت ، گسترش پایگاه هواپیماهای مدیریت شده آن در سراسر کشور ، استفاده از روابط با فروشندگان و افزایش ارائه خدمات برای افزایش ارزش پیشنهادی Jet Linx ، از جمله سایر ابتکارات کلیدی اعلامیه توسط جیمی واکر، رئیس جمهور و مدیر ارشد اجرایی جت لینکس.

آقای واکر گفت: “رون استعدادی منحصر به فرد با تخصص استثنایی در صنعت ما است و ما از پیوستن وی به تیم ما بسیار هیجان زده هستیم که در کنار من و تیم رهبری اجرایی ما می تواند مرحله بعدی توسعه شرکت ما را هدایت کند.” “رون در یک فرصت محوری و فرصت طلبانه در رشد تجارت جت لینکس به ما می پیوندد ، و من اطمینان دارم که او نقشی اساسی در قادر ساختن ما به سرعت بخشیدن به گسترش در سراسر کشور خواهد داشت.”

آقای سیلورمن گفت ، “من افتخار می کنم که به تیم برجسته جت لینکس بپیوندم. جت لینکس تجربه خصوصی هواپیمایی را دوباره تعریف کرده است و من از داشتن نقشی در این شرکت با رشد سریع و چشم انداز و جهت دهی هیجان زده ام.”

آقای Silverman با بیش از 30 سال تجربه به عنوان یک رهبر در صنعت هواپیمایی تجاری ، اشتیاق خود به خدمات مشتری و درک عمیق از بازار هواپیمای خصوصی را به Jet Linx می رساند که اقدامات استراتژیک Jet Linx را بیشتر می کند. قبل از پیوستن به جت لینکس ، آقای سیلورمن به عنوان مدیر ارشد بازرگانی XO خدمت می کرد. آقای سیلورمن در مدت هفت سال تصدی خود با شرکت مادر XO ، ویستا جهانی ، مناصب مختلف اجرایی و ارشد از جمله رئیس VistaJet ایالات متحده را بر عهده داشت ، جایی که وی با موفقیت حضور و سهم بازار VistaJet را راه اندازی و ساخت ایالات متحده؛ رئیس تجربه مشتری برای Vista Global Holding ؛ و مدیر ارشد بازرگانی در XO. پیش از این ، آقای سیلورمن به عنوان معاون ارشد خدمات مالک و فروش مدیریت هواپیما با مدیر اجرایی جت ، یک شرکت NetJets ، خدمت می کرد ، جایی که با به حداکثر رساندن رضایت مشتری و حفظ مشتری و کاهش مسائل مربوط به خدمات ، استانداردهای عالی را ایجاد کرد.

آقای Silverman به دنبال خرید اخیر شرکت Meridian در مدیریت هواپیما و تجارت Air Charter که به تقویت موقعیت Jet Linx به عنوان بزرگترین شرکت مدیریت جت خصوصی و عضویت کارت جت در این شرکت منجر شد ، به Jet Linx پیوست. نیویورک منطقه سه ایالت و دومین شرکت بزرگ مدیریت هواپیما در ایالات متحده. از زمان تاسیس در سال 1999 ، جت لینکس به عنوان پیشرو در شرکت مدیریت جت خصوصی و جت کارت در شناخته شده است ایالات متحده به دلیل مدل تجاری منحصر به فرد و ابتکاری آن. این شرکت رویكرد بسیار شخصی تری را برای راه حل های تضمینی مسافرت جت های شخصی از طریق عملیات محلی ، فردی و خاص شهر ارائه می دهد. جت لینکس به بالاترین و سختگیرانه ترین استانداردهای ایمنی در صنعت هواپیمایی خصوصی و رشد مدیریت شده ، استراتژیک و پایدار هواپیماهای جت خصوصی ، اعضای کارت جت و مکانهای آن در سراسر کشور متعهد است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جت لینکس ، لطفاً به اینجا مراجعه کنید www.jetlinx.com.

درباره هواپیمایی جت لینکس
هواپیمایی جت لینکس یک شرکت جت خصوصی متمرکز در محلی است که در آن تاسیس شده است اوماها ، شمال شرقی در سال 1999 به عنوان یک رویکرد شخصی تر به شرکت های خصوصی جت خصوصی. جت لینکس دو روش مختلف برای تجربه حمل و نقل هوایی خصوصی – یک کارت جت تضمینی و یک برنامه مدیریت جت خصوصی – ارائه می دهد که به مشتریان خود یک راه حل محلی و همه جانبه برای تمام نیازهای سفر با هواپیماهای خصوصی ارائه می دهد. جت لینکس یک اپراتور درجه 3 ایمنی IS-BAO ، ARGUS Platinum و Wyvern Wingman است ، دستاوردی که کمتر از یک درصد از همه اپراتورهای هواپیما در جهان به دست آورده اند. در سال 2019 ، جت لینکس تنها شرکت هواپیمایی خصوصی پنج ستاره آموزش دیده و معتبر Forbes Travel Guide در جهان شد. جت لینکس علاوه بر ایجاد استانداردهای برجسته و بی نظیر خدمات درجه بندی مستقل برای تجربه پرواز ، جت لینکس همچنین با راهنمای سفر Forbes همکاری کرد تا استانداردهای تعالی شخصی و اختصاصی Jet Linx را برای تعالی خدمات ارائه دهد. دفتر مرکزی جت لینکس در است اوماها ، نبراسکا و دارای مکان های پایه در آتلانتا، آستین، بوستون، شیکاگو، دالاس، دنور، دیترویت، Ft. ارزش، هوستون، ایندیاناپولیس، مینیاپولیس، نشویل، نیویورک، اوماها، سن آنتونیو، اسکاتسدیل ، سنت لوئیس، تولسا و ایالت واشنگتن. برای اطلاعات بیشتر ، لطفا از وب سایت Jet Linx (www.jetlinx.com) دیدن کنید.

منبع: Jet Linx

لینک های مربوطه

http://www.jetlinx.com