جنرال موتورز قصد دارد صنعت بیمه خودرو را با بیمه OnStar متحول کند

دیترویت، 18 نوامبر 2020 / PRNewswire / – برای بیش از 20 سال ، برند OnStar جنرال موتورز با ارائه خدماتی که باعث ایجاد آرامش خاطر در جاده ها می شود ، مشتریان را قادر به رانندگی با اطمینان می کند. امروز جنرال موتورز اعلام کرد که تمرکز بی وقفه خود را بر روی ایمنی و ارائه تجربه مشتری در کلاس جهانی یک قدم جلوتر با بیمه OnStar می گذارد. آژانس بیمه جدید GM ، خدمات بیمه OnStar ، نماینده انحصاری بیمه OnStar خواهد بود.

وسیله نقلیه یکی از مهمترین خریدهایی است که فرد در طول زندگی خود انجام می دهد. خدمات بیمه OnStar قصد دارد با استفاده از درک منحصر به فرد خود از خودروهایی که GM تولید می کند ، تجربه ای بیمه دیجیتال ایمن ، منصفانه ، شخصی و با کاربرد آسان را برای رانندگان ارائه دهد.

گفت: “بیمه OnStar باعث ارتقا safety امنیت ، امنیت و آرامش خاطر خواهد شد.” اندرو رز، رئیس خدمات بیمه OnStar. “هدف ما این است که یک رهبر صنعت باشیم ، و بیمه را به روشی نوآورانه ارائه دهیم. مشتریان GM که در OnStar و خدمات متصل مشترک شده اند مجاز به دریافت تخفیف هستند و در عین حال خدمات کاملاً یکپارچه ای را از خدمات بیمه OnStar دریافت می کنند.”

طی چند سال آینده ، خدمات بیمه OnStar قصد دارد یک تجربه بیمه دیجیتال را ایجاد کند:

امن است
خدمات بیمه OnStar جهانی را در نظر می گیرد که مشتریان می توانند با اطمینان خاطر بیشتر رانندگی کنند ، در حالی که هر زمان اتفاق غیر منتظره ای رخ می دهد از خود ، مسافران و وسایل نقلیه خود محافظت می کنند. در آینده ، اگر حادثه ای رخ دهد ، بیمه شدگان بیمه OnStar که دارای برنامه ایمنی و امنیت OnStar هستند ، با دانستن اینکه پاسخ خودکار در برابر خرابی1 می تواند به یک مشاور مجاز اورژانس OnStar اطلاع دهد2 چه کسی می تواند برای کمک بفرستد

نمایشگاه
خدمات بیمه OnStar در حال همکاری با شرکای شرکت بیمه خود برای ارائه بیمه ای است که قضاوت مغرضانه را از خرید بیمه با تمرکز بر عواملی که تحت کنترل مشتری است ، انجام دهد: استفاده شخصی از وسیله نقلیه و پاداش عادت های هوشمند رانندگی که به نفع ایمنی جاده است.

شخصی سازی شده است
خدمات بیمه OnStar در نظر دارد مراقبت شخصی از وسایل نقلیه را به مشتریان ارائه دهد و عادات ایمن رانندگی را ارتقا دهد. با استفاده از فناوری پیشرفته و تجزیه و تحلیل رفتار رانندگی با پشتوانه داده ها ، خدمات بیمه OnStar قصد دارد با استفاده از ویژگی های OnStar Smart Driver توصیه های فعالانه ای را برای عادت های رانندگی هوشمندتر ارائه دهد تا مشتریان بتوانند با خیال راحت تری رانندگی کنند و از تخفیف بالقوه برخوردار شوند.

آسان برای استفاده
خدمات بیمه OnStar به دنبال ایجاد مکانی متمرکز برای نیازهای بیمه خودرو در مشتریان است. در سالهای آینده ، OnStar تلاش خواهد کرد تا یک تجربه خرید بیمه یکپارچه را به مشتریان ارائه دهد. با خدمات بیمه OnStar ، پشتیبانی آنلاین راحت در دسترس خواهد بود و نمایندگان خدمات بیمه OnStar آماده خواهند بود تا به مشتریان با نیازهای بیمه کمک کنند.

شروع با آریزونا ساکنان ، خدمات بیمه OnStar در ابتدا بیمه OnStar را به کارمندان GM در Q4 2020 ارائه می دهند ، و در اوایل سال 2021 به مشتریان اضافی ، از جمله عموم گسترش می یابد.

در http://www.OnStarInsurance.com بیشتر بیاموزید.

1 طرح OnStar ، سیستم الکتریکی در حال کار ، پذیرش سلول و سیگنال GPS مورد نیاز است. OnStar به خدمات اضطراری پیوند دارد. همه وسایل نقلیه ممکن است همه داده های تصادف را منتقل نکنند. برای جزئیات و محدودیت ها به سایت onstar.com مراجعه کنید.
2 گواهی شده توسط آکادمی های بین المللی اعزام اضطراری.

جنرال موتورز (NYSE: GM) یک شرکت جهانی متعهد به ارائه راه های ایمن تر ، بهتر و پایدارتر برای رفت و آمد مردم است. جنرال موتورز ، شرکت های تابعه و نهادهای سرمایه گذاری مشترک آن ، خودروهایی را با مارک های شورولت ، بیوک ، GMC ، کادیلاک ، هولدن ، بائوجون و وولینگ به فروش می رسانند. اطلاعات بیشتر در مورد این شرکت و شرکتهای تابعه از جمله OnStar ، یک رهبر جهانی در خدمات ایمنی و ایمنی خودرو را می توان در https://www.gm.com یافت.

بیمه نامه های فروخته شده از طریق شرکت خدمات بیمه OnStar (“خدمات بیمه OnStar”) توسط شرکت های عضو شرکت بیمه خانواده متقابل آمریکایی ، S.I. (در مجموع “بیمه ها”) تضمین می شوند و صادر می شوند. بیمه ها به خدمات بیمه OnStar یا شرکت های وابسته وابسته نیستند. قیمت های بیمه نامه ، پوشش ها ، ویژگی ها ، شرایط ، مزایا ، موارد استثنا ، محدودیت ها و تخفیف ها در این بیمه گرها متفاوت است و مشمول شرایط لازم هستند. سیاست های حفظ حریم خصوصی نیز متفاوت است. OnStar Insurance Services، Inc. هیچگونه مسئولیتی در قبال هرگونه ادعا بر عهده ندارد و در مورد شرایط و ضوابط هرگونه بیمه نامه صادر شده توسط بیمه گرها هیچ گونه اظهارنظر نمی کند. بیمه گران تنها مسئولیت هرگونه ادعا را بر عهده دارند و پوشش آن منوط به شرایط و ضوابط بیمه نامه است.

کلیه محصولات نقل شده و فروخته شده از طریق خدمات بیمه OnStar ، شرکت OnStar Insurance Services، Inc. نمایندگی مجاز و مستقر در است آریزونا و محل اصلی تجارت خود در 100 مرکز رنسانس است ، دیترویت ، میشیون 48243. آژانس آریزونا به شماره 3001046160. OnStar و آرم OnStar علامت های خدمات OnStar LLC هستند ، که تحت لیسانس استفاده می شوند.

شرکت SOURCE جنرال موتورز

لینک های مربوطه

http://www.gm.com