خطوط هوایی Southwest پروازهای جدیدی را از طریق نقشه برای وقفه های گرم در فصل زمستان و بهار تا 49 دلار یک طرفه به ارمغان می آورد

دالاس، 19 نوامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت هواپیمایی Southwest (NYSE: LUV) امروز برنامه های اولیه پرواز را برای آوردن جویندگان خورشید به دو مقصد جدید ساحلی در جنوب شرقی منتشر کرد: ساراسوتا/بردنتون خدمات آغاز می شود 14 فوریه 2021، و ساوانا /هیلتون هد خدمات آغاز می شود 11 مارس 2021. هواپیمایی Southwest Airlines® نیز بدون توقف پرواز خواهد کرد لانگ بیچ ، کالیفرنیا، و هونولولو شروع یک بار در روز 11 مارس 2021، باز کردن دروازه پنجم در کالیفرنیا برای مشتریان جنوب غربی که بین سرزمین اصلی و جزایر هاوایی در حال حرکت هستند. همچنین همان روز شروع می شود ، 11 مارس 2021، حامل یکبار در روز پرواز خواهد کرد شهرستان اورنج/سانتا آنا (SNA) و هر دو پورتو والارتا، و لوس کابوس که در مکزیک، از سرگیری خدمات بین المللی در جنوب غربی از حوضه LA.

وی گفت: “ما هواپیماها و افراد خود را در مکان های بیشتری مستقر می کنیم که مشتریان ما مایل به بازدید از آنها در فصل تعطیلات زمستانی و بهاری هستند.” اندرو واترسون، معاون اجرایی رئیس و مدیر ارشد بازرگانی. “چه با گرد و غبار غبار گرفته و چه در زیر آفتاب غوطه ور شود ، فضای گسترده ای همچنان جذابیت انواع مسافران را در سراسر نقشه حفظ می کند. با Southwest ، مسافران ترکیبی منحصر به فرد از سیاست های انعطاف پذیر ، ارزش و مهمان نوازی را برای همه مسافران تجربه خواهند کرد. همانطور که آنها به مسافرتهای زمستانی خود می روند.

ساراسوتا/برادنتون سرویس شروع می شود FEB 14 ، 2021

جنوب غربی 25 ساله استهفتم سال خدمت به ایالت آفتاب. ساراسوتا/بردنتون 10 حامل خواهد بودهفتم فرودگاه در فلوریدا، در ابتدا از چهار مسیر بدون توقف به مشتریان در سراسر کشور خدمات می دهد: بالتیمور / واشنگتن ، شیکاگو (میانه راه) ، هوستون (سرگرمی)، و نشویل، همه شروع می شوند 14 فوریه 2021. این سرویس اکنون برای خرید در دسترس است Southwest.com:

پرواز روزانه بین

ساراسوتا / برادنتون و:

خدمات اولیه هر روز بدون توقف حداکثر تا:

کرایه یک طرفه پایین:

بالتیمور / واشنگتن

از هر طرف 3 پرواز

89 دلار

شیکاگو (میدوی)

از هر طرف 2 پرواز

89 دلار

هوستون (سرگرمی)

از هر طرف 1 پرواز

69 دلار

نشویل

از هر طرف 2 پرواز

69 دلار

تعداد صندلی ها ، روزها و بازارهای این کرایه ها محدود است. لیست کاملی از نرخ ها ، قوانین کرایه و شرایط و ضوابط را در زیر و در زیر مشاهده کنید Southwest.com.

خدمات SAVANNAH / HILTON HEAD آغاز می شود 11 مارس 2021

Southwest در حال افزودن خدمات بیشتر به گرجستان. ساوانا /هیلتون هد از طریق پنج مسیر بدون توقف به شبکه در حال رشد شرکت مخابراتی متصل خواهد شد: بالتیمور / واشنگتن ، شیکاگو (میانه راه) ، دالاس (زمینه عشق) ، هوستون (سرگرمی)، و نشویل، همه شروع می شوند 11 مارس 2021. این سرویس اکنون برای خرید در دسترس است Southwest.com:

پرواز روزانه بین

ساوانا / هیلتون هد و:

خدمات اولیه هر روز بدون توقف حداکثر تا:

کرایه یک طرفه پایین:

بالتیمور / واشنگتن

از هر طرف 2 پرواز

49 دلار

شیکاگو (میدوی)

از هر طرف 1 پرواز

79 دلار

دالاس (زمینه عشق)

از هر طرف 1 پرواز

79 دلار

هوستون (سرگرمی)

از هر طرف 1 پرواز

79 دلار

نشویل

از هر طرف 1 پرواز

49 دلار

تعداد صندلی ها ، روزها و بازارهای این کرایه ها محدود است. لیست کاملی از نرخ ها ، قوانین کرایه و شرایط و ضوابط را در زیر و در زیر مشاهده کنید Southwest.com.

ساحل وسیع برای تبدیل شدن به دروازه هواپیماهای جنوبی جنوبی HAWAII

هواپیمایی Southwest Airlines فرودگاه لانگ بیچ را به لیستی از اضافه خواهد کرد کالیفرنیا فرودگاه ها از جمله اوکلند، سن خوزه، ساکرامنتو، و سن دیگو، در ارائه خدمات بدون توقف به جزایر هاوایی هر روز. یک بار خدمات روزانه بین ساحل وسیع و هونولولو شروع می شود 11 مارس 2021، با کرایه های یک طرفه پایین 99 دلار. صندلی ها ، روزها و بازارها محدود هستند. تاریخ خاموشی اعمال می شود. لیست کاملی از نرخ ها ، قوانین کرایه و شرایط و ضوابط را در زیر و در زیر مشاهده کنید Southwest.com.

شهرستان نارنجی به LOS CABOS و پورتو والارتا روزانه ، بدون توقف

خطوط هوایی Southwest خدمات بین المللی خود را از خدمات خود بازگرداند شهرستان اورنج/سانتا آنا بر 11 مارس 2021، با یک بار خدمات روزانه به هر دو لوس کابوس و پورتو والارتا.

قوانین بلیط هواپیماهای جنوب غربی

امروز از طریق خرید کنید 25 نوامبر 2020، 11:59 ب.ظ. ساعت مرکزی. سفر قاره آمریکا معتبر است 14 فوریه 2021، از طریق 11 آوریل 2021. سفر به / از ساوانا /هیلتون هد معتبر 11 مارس 2021، از طریق 11 آوریل 2021. سفر به قاره آمریکا به / از هاوایی معتبر 11 مارس 2021، از طریق 8 آوریل 2021. سفر از قاره آمریکا به هاوایی سیاه شده 11 فوریه 2021، از طریق 14 فوریه 2021؛ 19 مارس 2021، از طریق 20 مارس 2021؛ 26 مارس 2021، از طریق 28 مارس 2021؛ و 1 آوریل 2021، از طریق 3 آوریل 2021. سفر به قاره آمریکا از هاوایی سیاه شده 19 فوریه 2021، از طریق 21 فوریه 2021؛ 27 مارس 2021، از طریق 28 مارس 2021؛ و 2 آوریل 2021، از طریق 5 آوریل 2021. به جز موارد دیگری که مشخص شده باشد ، سفرهای قاره ایالات متحده در روزهای جمعه و یکشنبه معتبر نیست. سفر به ساراسوتا فقط یکشنبه تا چهارشنبه معتبر است. سفر از ساراسوتا فقط سه شنبه تا جمعه معتبر است. سفر به قاره آمریکا به / از هاوایی دوشنبه تا پنجشنبه معتبر است. کرایه در سرویس بدون توقف در صورت مشخص معتبر است. در صورت عدم نشان دادن ، کرایه ها در سرویس اتصال تک اعتبار دارند. قیمت های نمایش داده شده شامل کلیه مالیات ها و هزینه های دولت ایالات متحده و بین المللی است. رزرو امتیاز شامل حداقل مالیات ، هزینه ها و سایر هزینه های دولت / فرودگاه نیست 5.60 دلار در هر پرواز یک طرفه. صندلی ها و روزها محدود هستند. کرایه ها ممکن است بسته به مقصد ، پرواز و روز هفته متفاوت باشد و در بعضی از پروازهایی که در زمان مسافرت بسیار شلوغ و دوره های تعطیلات انجام می شوند ، در دسترس نخواهد بود. سفر با کرایه یک طرفه Wanna Get Away® در دسترس است. کرایه ها ممکن است با سایر کرایه های قابل انتخاب Southwest Airlines® ترکیب شوند. اگر با سایر کرایه ها ترکیب شود ، محدودترین قوانین کرایه اعمال می شود. کرایه های فروش ممکن است در روزهای دیگر هفته در دسترس باشد ، اما این تضمین نیست. کرایه ها قابل استرداد نیستند ، اما ممکن است حداقل 10 دقیقه قبل از عزیمت برنامه ریزی شده ، رزرو در Southwest لغو شود. عدم انصراف قبل از عزیمت منجر به جلب باقی مانده وجه مربوط به رزرو می شود. هرگونه تغییر در برنامه سفر ممکن است منجر به افزایش کرایه شود. برای مسافرت در حالت آماده به کار ممکن است نیاز به ارتقا to کرایه Anytime بسته به وضعیت ردیف سریع پاداش باشد. کرایه ها تا زمان صدور بلیط قابل تغییر هستند. پیشنهاد فقط برای خدمات منتشر شده و برنامه ریزی شده اعمال می شود.

درباره شرکت هواپیماهای جنوب غربی

در پنجاهمین سال خدمت خود ، دالاس-مستقر شرکت هواپیمایی Southwest همچنان تمایز خود را از سایر حمل و نقل هوایی با خدمات مشتری مثال زدنی به یک پایگاه مشتری با بیش از 130 میلیون مسافر در سال 2019 متمایز می کند. Southwest به بزرگترین شرکت هواپیمایی داخلی کشور در سال 2003 تبدیل شد و این رتبه بندی را بر اساس آخرین گزارش وزارت حمل و نقل ایالات متحده از مبدا داخلی مسافران سوار شدند. در فصول اوج سفر در طول سال 2019 ، Southwest بیش از 4000 خروج روزانه را در بین شبکه ای از 101 مقصد در سال انجام داده است ایالات متحده و 10 کشور دیگر در اوایل سال 2020 ، شرکت هواپیمایی خدمات خود را به هیلو ، هاوایی، و کوزومل ، مکزیک. Southwest خدمات خود را به دو مقصد فصلی جدید در آغاز خواهد کرد کلرادو، چشمه های بخار آب و مونتروز (تلوراید و تپه تاجی) بر 19 دسامبر 2020. بعلاوه ساراسوتا/بردنتون و ساوانا ، سرویس جدید در نیمه اول 2021 جنوب غربی را به ارمغان خواهد آورد شیکاگو (اوهار) ، هوستون (بوش بین قاره ای) ، کلرادو اسپرینگز، و جکسون ، خانم

حامل خود را صادر کرد جنوب غربی® وعده که در مه 2020 برای برجسته کردن تلاش های جدید و شبانه روزی برای حمایت از رفاه و آسایش مشتریان و کارمندان خود. از جمله این تغییرات ، افزایش تمیزکاری در فرودگاه ها و هواپیماهای آنی ، نیازهای روبرو برای مشتریان و کارمندان و محدود کردن تعداد مسافران در هر پرواز برای باز ماندن صندلی های میانی از طریق 30 نوامبر 2020. جزئیات بیشتر در مورد وعده Southwest در اینجا موجود است Southwest.com/Promise.

جنوب غربی ساخته شده است شفافیت® برای توصیف فلسفه هدفمند خود در مورد رفتار صادقانه و منصفانه با مشتری ، و قیمت واقعی در واقع پایین است. Southwest تنها شرکت هواپیمایی بزرگ ایالات متحده است که پرواز رایگان چمدان را ارائه می دهد® برای همه (اولین و دوم چمدان های چک شده ، محدودیت های اندازه و وزن اعمال می شود ، برخی از شرکت های حمل و نقل در مسیرهای انتخاب شده یا در شرایط واجد شرایط چمدان های رایگان را ارائه می دهند). Southwest هزینه تغییر را دریافت نمی کند ، اگرچه ممکن است تفاوت کرایه اعمال شود.

Southwest یکی از شرکت های هواپیمایی با افتخار در جهان است که با یک روش خط سه جانبه شناخته شده است که به عملکرد و بهره وری شرکت هواپیمایی ، اهمیت مردم و جوامعی که خدمت می کنند و همچنین تعهد کلی به بهره وری و کره زمین کمک می کند. با مراجعه به سایت در مورد چگونگی بازگشت شرکت مخابراتی به جوامع در سراسر جهان بیشتر بیاموزید Southwest.com/ شهروندی.

قیمت های کم خطوط هوایی Southwest Airlines را بصورت آنلاین در رزرو کنید Southwest.com یا از طریق تلفن با شماره 800-I-FLY-SWA.

SOURCE شرکت هواپیمایی Southwest

لینک های مربوطه

http://www.southwest.com