دادخواست Resorts Diamond با ادعای تبلیغات دروغین توسط Timeshare Compliance & Resort Advisory Group ادامه خواهد یافت

لاس وگاس، 16 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Diamond Resorts® ، رهبر جهانی در صنعت مهمان نوازی ، مالکیت تعطیلات و سرگرمی ، دادخواست خود را علیه Pandora Marketing (d / b / a Timeshare Compliance) و Intermarketing Media (d / b / a Resort Advisory Group) اعلام می کند. یک قاضی دادگاه منطقه ای ایالات متحده در کالیفرنیا حکم داد که ادعاهای Diamond علیه Timeshare Compliance and Resort Advisory Group به اتهامات تبلیغات دروغین ، دخالت شکنجه آمیز در تعهدات قراردادی و توطئه مدنی رو به جلو باشد. شکایت دیاموند ادعا می کند که Timeshare Compliance و Resort Advisory Group به دروغ خدمات را تبلیغ می کنند تا به صاحبان سهام مشترک در خارج از قرارداد خود کمک کنند.

طبق این دادخواست ، این شرکت ها صاحبان مشاغل ساعتی را به پرداخت هزینه های کلان مقدماتی فریب می دهند – گاهی اوقات به همان اندازه 118000 دلار – اما در ارائه خدمات قانونی موفق نیستند. در واقع ، این شرکت ها و وکلا و موسسات حقوقی که با آنها شریک هستند از جمله اسلاتری ، سوبل و دکامپ LLP. Del Mar Law LLP؛ کارلسباد گروه حقوقی LLP؛ JL “Sean” چاپلوسی ؛ باز کردن قفل حقوقی ، APLC ؛ McCroskey Legal؛ و میراندا مک کروسکی گمراه کردن مالکان مشاغل ساعتی در نقض قراردادهای سهام خود ، که منجر به سلب مالکیت و تأثیر منفی بر تاریخ اعتبار مالکان می شود. در این دادخواست همچنین ادعا شده است كه تبلیغات Timeshare Compliance و Resort Advisory Group تعداد زیادی ادعای كاذب از جمله اینكه آنها روشی قانونی برای لغو تعهدات مشاركت در زمان اشتراك دارند ، این است كه مشتریان برای نتایج “ضمانت استرداد پول” دریافت می كنند و وراث صاحبان سهام از نظر مالی مکلف به ادامه پرداخت سودهای سهام

در دستور دادگاه جدید چگونگی حمایت این ادعاها از ادعاهای تبلیغات دروغین قانون لانهام ، دخالت های شکنجه آمیز ، توطئه مدنی و نقض کالیفرنیا قانون رقابت ناعادلانه. در یک حکم جداگانه ، دادگاه همچنین استدلال های مربوط به آن را رد کرد کالیفرنیا دادخواست ضد استراتژیک علیه قانون مشارکت عمومی (Anti-SLAPP) در مورد ادعاهای دیاموند اعمال شد. دادگاه به طور خاص اعلام کرد که ارتباطات ارائه شده توسط متهمان سخنرانی محافظت شده ای نبوده و در ارتباط با موضوعی که منافع عمومی دارد ساخته نشده است.

وی گفت: “ما از این تصمیمات تشویق می شویم و تلاش خود را برای محافظت از اعضای خود در برابر فعالیت تقلبی این شركتهای موسوم به” خروج از شركت همزمان “انجام خواهیم داد. مایک فلاسکی، مدیر عامل، استراحتگاه های الماس. “به خصوص در این مواقع چالش برانگیز بسیار تأسف آور است که این شرکت های بی وجدان سعی می کنند با دروغ گفتن مردم را شکار کنند.”

Resorts Diamond همچنان متعهد به محافظت از اعضای خود در برابر شرکت های به اصطلاح خروج از زمان است که نه تنها به مسافران آسیب می رساند ، بلکه اغلب قانون را زیر پا می گذارد. علاوه بر این پرونده ، Diamond Resorts بیش از ده اقدام در دادگاه های سراسر کشور علیه شرکت های متعددی انجام داده است که خود را به عنوان شرکت های خروج شخص ثالث بازاریابی می کنند. الماس بیش از 10 حکم دائمی بدست آورده است.

در حالی که اکثریت قریب به اتفاق اعضا از مالکیت تعطیلات خود لذت می برند ، Diamond Resorts همچنین می فهمد که شرایط زندگی می تواند تغییر کند و گزینه هایی را برای اعضایی فراهم می کند که می خواهند با خیال راحت مالکیت تعطیلات خود را تغییر دهند یا ترک کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پرچم های قرمز و گزارش فعالیت احتمالی خروج شخص ثالث متقلبانه ، به این صفحه مراجعه کنید TimeshareCancellationAwareness.com.

درباره استراحتگاه های الماس
Diamond Resorts® مقاصد ، رویدادها و تجربیاتی را برای کمک به اعضا فراهم می کند تا از زندگی روزمره عادت کنند. از سفرهای فراموش نشدنی گرفته تا مجموعه های منحصر به فرد کنسرت گرفته تا پذیرایی ها و شام های VIP ، اعضا برای شارژ ، اتصال مجدد و یادآوری بیشترین اهمیت به یکدیگر به Diamond متوسل می شوند. تمرکز ما بر روی استراحتگاههای با کیفیت ، خدمات به مشتری و انعطاف پذیری بدان معناست که اعضا می توانند به یک مکان تفریحی مورد علاقه برگردند ، رزرو سفر دریایی برای کشف کشورهای جدید یا حضور در یک رویداد یک بار در زندگی با همان سطح اطمینان و پیش بینی انجام دهند. با دسترسی به دنیایی از سرگرمی ها و فعالیت ها ، عضویت الماس این اطمینان را می دهد که مردم همیشه منتظر تعطیلات هستند.

SOURCE Diamond Resorts