درآمد نرم افزار بازار نرم افزار اتومبیل با ارزش 78،894.2.2 میلیون دلار در سال 2030: P&S Intelligence

نیویورک، 16 نوامبر 2020 / PRNewswire / – با پیشرفت تکنولوژی ، تقاضا یا اتومبیل های متصل در حال افزایش است. در نتیجه پیش بینی می شود که درآمد بازار نرم افزار جهانی خودرو از رشد داشته باشد 28214.6 میلیون در سال 2019 به 78،894.2 میلیون دلار تا سال 2030 ، با CAGR 12.4٪ بین سالهای 2020 و 2030. این بدان دلیل است که اتومبیلهای متصل به همان اندازه به اجزای مکانیکی به نرم افزار وابسته هستند. در واقع ، بر اساس مطالعه تحقیقات بازار منتشر شده توسط P&S Intelligence ، این افزایش تعداد تصادفات منجر به مرگ است که منجر به افزایش تقاضا برای اتومبیل های متصل می شود.

عمده عملکردهای موجود در این گونه وسایل نقلیه ، مانند ترمز اتوماتیک ، سیستم های پیشرفته کمک راننده (ADAS) و کمک خط ، از نقض قوانین راهنمایی و رانندگی جلوگیری می کند ، که باعث می شود جاده ها برای عابران پیاده و جاده برای راننده و سرنشینان ایمن تر باشند. به طور مشابه ، بازار نرم افزارهای خودرو نیز با استفاده از ویژگی های اینترنت (اینترنت اشیا) ، مانند راه حل های اتصال و راه حل های سرگرمی و سرگرمی ، بهره مند می شوند.

نسخه نمونه این گزارش را در @ دریافت کنید https://www.psmarketresearch.com/market-analysis/automotive-software-market/report-sample

بازار نرم افزار خودرو تحت تأثیر همه گیر ویروس کرونا قرار گرفته است ، که این امر لطمه جدی به تولید و فروش خودرو می زند. با توجه به اجرای اقدامات قفل در چین، هند، ایالات متحده و سایر کشورهای مهم تولید کننده خودرو ، خودروسازان مجبور شده اند فعالیت خود را تعطیل کنند. با این حال ، علاقه به ویژگی های ADAS و وسایل نقلیه الکتریکی هنوز زیاد است ، به همین دلیل انتظار نمی رود که این صنعت به اندازه صنعت گسترده تر خودرو ، افت کند.

طی سالهای 2014-2019 ، به دلیل توسعه سریع نرم افزارهای فراگیر ، بخش توسعه ، تحت تقسیم بندی براساس عملکرد ، بر بازار نرم افزار خودرو تسلط یافت تا ویژگی های پیشرفته ای را در خودرو ارائه دهد. نرم افزار سیستم های بی شماری را در خودرو کنترل می کند ، مانند قطارهای پیشرفته درایو و سیستم های سرگرمی و سرگرمی.

گزارش تفصیلی گزارش تحقیقات بازار نرم افزار خودرو را مرور کنید: توسط نرم افزار (ADAS و رانندگی خودکار ، سرگرمی اطلاعاتی ، اتصال ، امنیت و خدمات متصل ، سیستم انتقال قدرت و شاسی ، بدن و انرژی ، سیستم عامل و میان افزار) ، عملکرد (توسعه ، اعتبارسنجی و تأیید ، ادغام) ، نوع خودرو (اتومبیل مسافری ، وسیله نقلیه تجاری) – تجزیه و تحلیل صنعت جهانی و پیش بینی رشد تا سال 2030: https://www.psmarketresearch.com/market-analysis/automotive-software-market

انشعاب خودروی تجاری ، بر اساس نوع خودرو ، پیش بینی می شود در آینده نزدیک و با CAGR 13.9٪ رشد سریع تری در بازار نرم افزار خودرو داشته باشد. این امر به دلیل افزایش تقاضا برای نرم افزار پیشرفته در وسایل نقلیه تجاری است ، زیرا آنها به سرعت با IoT و راه حل های telematics تلفیق می شوند.

تاریخی، آسیا و اقیانوسیه (APAC) بزرگترین بازار نرم افزارهای خودرویی بوده است و پیش بینی می شود در آینده اوضاع بدون تغییر باشد. دلیل این امر آن است که APAC بزرگترین تولید کننده و خریدار خودرو است که به طور خودکار منجر به بیشترین تقاضای جهانی برای نرم افزار خودرو در اینجا می شود. علاوه بر این ، به دلیل نگرانی های زیست محیطی ، فروش وسایل نقلیه الکتریکی در اینجا به سرعت در حال افزایش است ، و از آنجا که نرم افزار یکی از م vitalلفه های اساسی این خودروها است ، نرخ یکپارچه سازی نرم افزارهای خودرو در این منطقه همچنان بالاترین خواهد بود.

درباره این گزارش سiryال کنید: https://www.psmarketresearch.com/send-enquiry؟enquiry-url=automotive-software-market

شرکت های بزرگ در بازار نرم افزار جهانی خودرو عبارتند از Robert Bosch GmbH، NXP Semiconductors NV، Renesas Electronics Corp.، Airbiquity Inc، Microsoft Corp.، BlackBerry Ltd.، Continental AG، NVIDIA Corp.، Alphabet Inc.، and Green Hills Software. LLC

مرور گزارش های بیشتر:

بازار تلماتیک خودرو

در سال 2019 ، آمریکای شمالی و اروپا سهم تجمعی بیش از 65٪ را از نظر ارزش در بازار telematics خودرو داشت. در سطح جهانی، آمریکای شمالی در سال 2019 بالاترین درآمد را در بازار ایجاد کرد. این بیشتر به دلیل استفاده از فن آوری متصل به وسایل نقلیه در منطقه است.

https://www.psmarketresearch.com/market-analysis/global-telematics-market

بازار امنیت سایبری خودرو

در بازار امنیت سایبری خودرو ، آسیا و اقیانوسیه انتظار می رود که منطقه در سریعترین سرعت در دوره پیش بینی پیشرفت کند ، زیرا منطقه بزرگترین بازار خودرو است.

https://www.psmarketresearch.com/market-analysis/automotive-cybersecurity-market

در باره هوش P&S

P&S Intelligence ارائه دهنده خدمات تحقیق و مشاوره بازار است که نیازهای اطلاعات بازار صنایع در حال رشد را در سراسر جهان تأمین می کند. P&S به عنوان یک شرکت تحقیقاتی و مشاوره کارآفرین ، با فراهم آوردن سر و صدا از اطلاعات بازار ، معتقد است که با ارائه تجزیه و تحلیل دقیق چشم انداز در حال تغییر سناریوی بازار ، به شرکت ها امکان می دهد تا تصمیمات آگاهانه بگیرند و استراتژی های تجاری خود را با هوشمندی پایه گذاری کنند.

مخاطب:
پرژنیش کومار
هوش P&S
تماس با: + 1-347-960-6455
پست الکترونیک: [email protected]
وب: https://www.psmarketresearch.com

SOURCE P&S Intelligence