“در شانگهای ، چین با ایالات متحده دیدار می کند” – اکنون با آینده وصل شوید ، دومین قسمت کوتاه از چهار قسمت

ایده جدا سازی توسط برخی سیاستمداران ایالات متحده نگرانی هایی را در مورد اینکه آیا دو اقتصاد بزرگ جهان ارتباطات خود را قطع می کنند ، ایجاد کرده است. زو یو سفر به کارخانه تسلا شانگهای گیگا یک فناوری نوآورانه را نشان می دهد که با سرعت زیاد حرکت می کند و اتومبیل ها را حتی با سرعت بیشتری بیرون می کشد. این کارخانه چند میلیارد دلاری برای جاه طلبی جهانی تسلا از آن زمان بسیار مهم است چین در حال حاضر بزرگترین بازار اتومبیل های الکتریکی است. موفقیت در آنجا باعث تقویت شرکت در خانه و ایجاد مشاغل صادراتی بیشتر خواهد شد.

در این قسمت ، وانگ شوون ، معاون وزیر بازرگانی و چین معاون نماینده تجارت بین الملل پیش بینی می کند که شرکت های سرمایه گذاری خارجی (FIE) با تمرکز بر بازار داخلی چین ، زنجیره های تأمین خود را در چین به علاوه.

گزارش سال 2019 مک کینزی نحوه ارتباط جهان با این کشور را برجسته می کند چین هر روز در حال افزایش است ، زیرا یک بازار ، تأمین کننده و تأمین کننده سرمایه در یک واحد است. در بندر یانگشان ، علیرغم تأثیر COVID-19 و جنگ تعرفه ها ، تجارت حمل و نقل از طریق اقیانوس آرام در ماه آگوست 20 درصد رشد کرد.

چین طیف گسترده ای از تامین کنندگان قوی خارج از جریان و مشتریان پایین دست را دارد که زنجیره های تأمین را در داخل ایجاد می کند چین قابل اعتماد و در برابر اختلالات آسیب پذیر نیست. تلاش های آمریکا برای جدا کردن از چین این فقط به معنای جدا شدن آمریکا از جهان است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد این مجموعه ، لطفا به مراجعه کنید
http://www.facebook.com/thouseopinions

منبع این بیانیه مطبوعاتی:
http://www.facebook.com/watch/؟v=379190836567843

SOURCE T House