در فصل تعطیلات از رصدخانه ساختمان امپایر استیت دیدن کنید

نیویورک، 18 نوامبر 2020 / PRNewswire / – ساختمان امپایر استیت (ESB) امروز جزئیات جشن سالانه تعطیلات خود را اعلام کرد. میهمانانی که برای بازدید از مشهور جهان 86 بلیط خریداری می کنندهفتم و 102دوم رصدخانه های کف ، چیزی فراتر از نمادهای نمادین مشاهده خواهند کرد. این فصل تعطیلات از پیشنهاد Lonely Planet استفاده کرده و از رصدخانه ساختمان امپایر استیت بازدید کنید شهر نیویورک جاذبه شماره 1.

این بهترین زمان سال است جنگ ستارگان™ طرفداران پیر و جوان برای بازدید از رصدخانه ESB. نمایش پنجره فصلی خیابان پنجم ESB ، که فقط برای مستاجران ESB و بازدیدکنندگان رصدخانه ESB هنگام خروج از رصدخانه قابل مشاهده است ، دارای مدل های 3D LEGO® از جنگ ستارگان مجموعه های ساختمانی که شامل AT-AT هستند، Snowspeeder ™ ، کودک ™ ، The Razor Crest ™ ، Sith TIE Fighter ™ ، جنگنده X-wing پو دامرون and ، و هزاره شاهین™ ست هایی که در سرزمین عجایب زمستانی با چراغ های LED خیره شده قرار می گیرند. پنجره مدرن همچنین با اشکال هندسی تمیز و بافت و همچنین یک صفحه ویدیویی که LEGO جشن را بازی می کند تزئین خواهد شد جنگ ستارگان صحنه های ویدئویی تعطیلات.

فصل تعطیلات ESB همچنین با اولین عکس برای پرتره های تعطیلات خانوادگی جشن گرفته می شود. از جانب 30 نوامبر1 دسامبر، از خانواده ها و مهمانان دعوت می شود ساختمان امپایر استیت را زمینه کارت تعطیلات 2020-2021 خود قرار دهند. با خرید بلیط برتر 102دوم رصدخانه طبقه ، مهمانان برای گرفتن عکس حرفه ای خود از لبه بزرگ رصدخانه در پلکان بزرگ ، یک اسلات زمان را انتخاب می کنند. یک ضربه بزنید ، لبخند بزنید و خانواده خود را در مقابل مدل Empire State Building که با قرمز و سبز جشن روشن شده است ، اسیر کنید. خرید بلیط از طریق https://www.esbnyc.com/buy-tickets/2020-holiday-promotion

“ما از بازگشایی و بخشی از برنامه های تعطیلات نیویورکی ها در سال جاری بسیار خوشحال هستیم — زمان بهتری برای بازدید از ساختمان معروف امپایر استیت وجود ندارد. با ما 165 میلیون دلار تجربه رصدخانه و پروتکل های ایمنی جدید که شامل ظرفیت کم و بلیط به موقع است ، از مهمانان خوشحال می شوند که لذت فصل تعطیلات را از قلب شهر نیویورک، “گفت ژان ایو غازی، رئیس رصدخانه.

گرچه ممکن است هوای بیرون ترسناک باشد ، مهمانان مشهور جهان 86 ما هستندهفتم رصدخانه کف با لامپ های حرارتی نصب شده در سراسر عرشه 360 درجه درجه حرارت گرم خواهد ماند.

در تمام طول فصل تعطیلات ، ESB با تزئینات تعطیلات و چراغ های برج تزئین می شود شهر نیویورک افق در جشن شکرگذاری ، Chanukah ، کریسمس و شب سال نو.

برای برنامه کامل نور برج ، لطفاً به http://www.esbnyc.com/explore/tower-lights/calendar مراجعه کنید.

درباره ساختمان امپایر استیت
ساختمان امپایر استیت که متعلق به Empire State Realty Trust ، Inc است و با ارتفاع 1،454 فوت بالاتر از مرکز شهر منهتن (“از پایه تا بالای آنتن”) مشهورترین ساختمان جهان است. ساختمان امپایر استیت با سرمایه گذاری های جدید در زمینه بهره وری انرژی ، زیرساخت ها ، اماکن عمومی و امکانات ، مستاجران درجه یک را در مجموعه ای از صنایع مختلف از سراسر جهان جذب کرده است. در تحقیقی که اوبر انجام داد ، ساختمان امپایر استیت به عنوان محبوب ترین مقصد سفر جهان شناخته شد و در نظرسنجی انجام شده توسط موسسه معماران آمریکا به عنوان ساختمان مورد علاقه آمریکا انتخاب شد. برای اطلاعات بیشتر در مورد ساختمان امپایر استیت ، لطفا به سایت های www.empirestatebuilding.com ، www.facebook.com/empirestatebuilding مراجعه کنید ، https://twitter.com/empirestatebldg، www.instagram.com/empirestatebldg ، http://weibo.com/empirestatebuilding ، www.youtube.com/esbnyc ، https://www.tiktok.com/@empirestatebldg یا www.pinterest.com/empirestatebldg

درباره اعتماد امپایر استیت
امپایر دولت ریالی تراست ، شرکت (NYSE: ESRT) دارای ، مدیریت ، فعالیت ، تملک و جابجایی مجدد املاک اداری و خرده فروشی در منهتن و بیشتر نیویورک منطقه شهری ، از جمله ساختمان Empire State ، “مشهورترین ساختمان جهان”. ESRT پیشرو در بهره وری انرژی در محیط ساخته شده و پایداری است و اولین نمونه کار املاک و مستغلات تجاری در ایالات متحده است که به WELL Health-Safety رتبه بندی رسیده است ، یک رتبه تأیید شده توسط شخص ثالث مبتنی بر شواهد برای انواع امکانات ، با تمرکز بر سیاست های عملیاتی ، پروتکل های نگهداری ، برنامه های اضطراری و آموزش سهامداران برای رسیدگی به یک محیط COVID-19 اکنون و مسائل مربوط به سلامت و ایمنی گسترده تر در آینده. نمونه کارها در دفتر و خرده فروشی این شرکت 10.1 میلیون فوت مربع قابل اجاره را تحت پوشش قرار داده است 30 سپتامبر 2020، متشکل از 9.4 میلیون فوت مربع قابل اجاره در 14 ملک اداری ، از جمله 9 واحد در منهتن، سه در شهرستان فیرفیلد ، کانتیکت، و دو در شهرستان وستچستر ، نیویورک؛ و تقریباً 700000 فوت مربع قابل اجاره در نمونه کارهای خرده فروشی.

LEGO و آرم LEGO علائم تجاری LEGO Group هستند. © 2020 گروه LEGO

جنگ ستارگان و املاک مربوط به آنها علائم تجاری و یا حق چاپ در ایالات متحده و سایر کشورها از شرکت لوکاس فیلم و یا وابسته به آن است. © و TM Lucasfilm Ltd.

SOURCE Empire State Realty Trust، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.esbnyc.com