در هفته اتومبیل دست دوم 2020 ، Curtis Sampson از Rapid Recon به بحث در مورد تجزیه و تحلیل “فیلم فیلم” برای بهبود سود عملکرد بخش بازسازی

پالو آلتو ، کالیفرنیا.، 12 نوامبر 2020 / PRNewswire / – در هفته های بعدی کارگاه های آموزشی مجازی درخواستی در محل فروش قبلی اتومبیل دست دوم، کورتیس سامسون، مدیر جدید کسب و کار برای Rapid Recon ، به نمایندگی ها نشان می دهد که چگونه از روش های تجزیه و تحلیل “Game Film” برای بازیافت ماشین استفاده می کنند.

کارگاه درخواستی او ، زمان فیلم: بهترین ROI که می توانید بسازید ، نحوه استفاده از مفاهیم فیلم بازی را برای بهبود معیارهای موفقیت اساسی بازسازی ماشین استفاده می کند – زمان خط ، میانگین روزها در زمان بازگشت و سرعت فروش ، بنابراین فروشندگان می توانند اتومبیل های بیشتری را سریعتر بفروشند.

کارگاه Sampson از همان اوایل موجود است دوشنبه ، 16 نوامبر، برای شرکت کنندگان در رویداد ثبت شده.

این کارگاه فارغ از اندازه نمایندگی ، مارک یا حجم خودروی دست دوم ، به بهبود کارایی بازسازی برای هرگونه عملیات بازسازی کمک می کند. اپراتورهای مستقل اتومبیل دست دوم نیز این کارگاه را سودآور می دانند.

سامپسون مدیر فروش عمده ، مدیر کل ، مدیر فروش عمومی ، مدیر امور مالی و مدیر وسایل نقلیه کارکرده بوده است. وی در سال 2019 به Rapid Recon پیوست.

برای بررسی اهداف یادگیری این کارگاه آموزشی متعلق به قبلی ، از نمایشگاه اتومبیل دست دوم استفاده کنید.

Next Rapid Recon ماهانه به بیش از 20،000 کاربر در بیش از 2000 نمایندگی خدمات ارائه می دهد. کارشناسان Rapid Recon مانند Sampson معیارهای عملکرد اساسی و بهترین روش ها را با نمایندگی ها به اشتراک گذاشتند تا به آنها کمک کند تا به زمان بهبودی مستمر برای بهبود خط و سرعت فروش برسند.

مخاطب
جیم لمان
847-840-0784
[email protected]

SOURCE Rapid Recon

لینک های مربوطه

https://www.rapidrecon.com