دستور کار سیاست حمل و نقل فدرال ، استراتژی ایجاد دسترسی به مشاغل ، تحرک و تفریح ​​در فضای باز را مشخص می کند

واشنگتن، 4 نوامبر 2020 / PRNewswire / – با ادامه نتایج انتخابات ، سیاست گذاران فدرال در حال انتظار برای سال پیش رو هستند که کنگره بعدی و کاخ سفید موظف به بهبود اقتصادی کشور و مجوز مجدد لایحه حمل و نقل فدرال کشور باشند. Rails-to-Trails Conservancy (RTC) و PeopleForBikes امروز دستورالعمل فدرال را برای راهنمایی سیاستگذاران منتشر کردند ، جزئیات تغییرات سیاست و منابع مورد نیاز برای به حداکثر رساندن مزایای مسیرهای کشور ، شبکه های پیاده روی و دوچرخه سواری ، دسترسی عادلانه به مشاغل ، تحرک و امنیت مکان هایی برای فعالیت در فضای باز

سازمان ها و شرکت های پیشرو ملت که نمایندگی از مسیرهای پیاده روی ، دوچرخه سواری ، پیاده روی ، مقامات منتخب محلی ، بهداشت ، اصلاح حمل و نقل ، محیط زیست ، حقوق معلولیت و تفریح ​​در فضای باز هستند ، به عنوان بخشی اساسی از سیستم حمل و نقل کشور ، و به عنوان بخشی از م componentلفه اصلی هر محرک اقتصادی و قانونگذاری اقلیم.

RTC و PeopleForBikes در یک وبینار مشترک میزبان خواهند بود 10 نوامبر، از جانب ساعت 1 تا 2 بعد از ظهر EST، برای بحث در مورد استراتژی های اجرای دستور کار بر اساس نتایج انتخابات. اعضای مطبوعات می توانند در اینجا ثبت نام کنند.

وی گفت: “در این سال آمریکایی ها بیش از هر زمان دیگری پیاده روی ، دوچرخه سواری و استفاده از مسیرهای پیاده روی ، سرعت بخشیدن به رشد استفاده از مسیر ، تفریح ​​در فضای باز و حمل و نقل فعال دارند که سالهاست ساخته شده است.” کوین میلز، معاون سیاستگذاری RTC. “ما یک فرصت بی سابقه داریم که می توانیم با سیاست گذاران فدرال کار کنیم تا آمریکایی ها را برای ایجاد ارتباطات استراتژیک که عادات سالم و صرفه جویی در منابع را امکان پذیر می کند ، کار کنند و میلیاردها دلار برای اقتصاد ایالات متحده باز شود.

“ملت ما به سیاست فدرال هوشمند احتیاج دارد که از رکورد تعداد آمریکایی ها متکی به دوچرخه ، مسیرها و زیرساخت های حمل و نقل فعال برای حرکت کارآمد و ایجاد مجدد مسئولیت پذیری پشتیبانی کند. ما خواهان افزایش بودجه برای اتصال و ایمنی هستیم ضمن تقویت تمرکز بر تغییر اقلیم و تحرک ، “مدیر عامل PeopleForBikes گفت جین تاس. “ما مشتاقانه منتظریم که با همه اعضای صنعت ، شرکای حمایت و سیاستگذاران فدرال کار کنیم تا رونق دوچرخه را در سال 2021 ادامه دهیم.”

در این لحظه از انتظار برای گذار در دولت فدرال ، دستور کار سیاست گذاری ، سرمایه گذاری تحول آفرین در زیرساخت های حمل و نقل فعال متصل را که برای حفظ و رشد رونق استفاده از دوچرخه سواری ، پیاده روی و مسیرهای پیاده روی ضروری است ، ترسیم می کند. ایجاد مشاغل خوب و نیازهای تحرک جوامع محروم و جمعیتهای کم سرمایه تاریخی را برآورده سازد.

عناصر اصلی دستور کار ، با تأکید بر سرمایه گذاری استراتژیک در برنامه هایی که اتصال مسیرها ، پیاده روی و دوچرخه سواری را در اولویت قرار می دهند ، دنبال می شود ، که امکان ایجاد تخمین زده شده را دارد. 138 میلیارد دلار در سال سود اقتصادی برای ملت:

  • سرمایه گذاری هایی را که مسیرهای موجود ، مسیرهای دوچرخه سواری و پیاده روها را به شبکه های عملکردی متصل می کنند ، با توجه ویژه به نیازهای جوامع محروم ، در اولویت قرار دهید. کمک هزینه های فعال حمل و نقل فدرال برای حمل و نقل فعال است تا جوامع بتوانند مسیرهای کم فشار برای راه رفتن و دوچرخه سواری ایجاد کنند.
  • از طریق مجوز مجدد قانون FAST ، بودجه اختصاصی پروژه برای مسیرهای پیاده روی ، پیاده روی و دوچرخه سواری از طریق گزینه های حمل و نقل و برنامه مسیرهای تفریحی برای اطمینان از وجود منابع در هر شهر و ایالت برای تأمین تقاضای روزافزون برای مکان های امن برای پیاده روی ، دوچرخه سواری و حرکت اختصاص داده شده است.
  • یک اداره حمل و نقل فعال در وزارت حمل و نقل ایالات متحده (USDOT) ایجاد کنید.
  • استراتژی های آزمایشی برای عادلانه ساختن برنامه های حمل و نقل و پاسخگویی به اولویت های همسایگی و احیای طرح USDOT برای ارتقا promote نتایج عادلانه.
  • حمل و نقل فعال را به عنوان یک استراتژی مهم در کاهش انتشار کربن از حمل و نقل در اولویت قرار دهید و آن را انگیزه دهید.
  • مقررات مربوط به استفاده از دوچرخه های برقی را در زمین های عمومی تدوین کنید که در تمام آژانس های فدرال سازگار باشد و پاسخگوی نیازهای مدیران محلی و مردم باشد.

قانون حرکت به جلو (H.R. 2) در مجلس نمایندگان ایالات متحده در جولای 2020، یک خط پایه قوی برای سیاست ها و سرمایه گذاری های مشخص شده توسط RTC و PeopleForBikes ارائه می دهد. به همین ترتیب ، کمیته انتخاب مجلس در مورد گزارش اقلیم بحران آب و هوا از بسیاری از پیشرفت های مهم سیاست مربوط به زیرساخت ها ، عدالت و ایجاد قابلیت انعطاف پذیری پشتیبانی می کند.

رسانه ها می توانند در اینجا برای وبینار ثبت نام کنند 10 نوامبر، از جانب ساعت 1 تا 2 بعد از ظهر ESTکه طی آن RTC و PeopleForBikes چالشهای سیاسی پیشبرد این دستور کار را به جلو و پیشبرد سرمایه گذاری های متحول کننده فدرال در حمل و نقل فعال بیشتر بررسی می کنند.

در railstotrails.org/trailstransform بیشتر بیاموزید.

Rails-to-Trails Conservancy بزرگترین سازمان پیاده روی کشور است – با یک جامعه مردمی بیش از 1 میلیون نفر – که به ایجاد ارتباط بین مردم و جوامع با ایجاد یک شبکه سراسری از مسیرهای عمومی ، از بسیاری از خطوط ریلی سابق ، اختصاص داده شده است. با RTC در Railstotrails.org وrailstotrails در فیس بوک ارتباط برقرار کنید ، توییتر و اینستاگرام.

PeopleForBikes با متحد کردن میلیون ها آمریکایی ، هزاران مشاغل و صدها جامعه برای دوچرخه سواری ایمن تر ، در دسترس تر و سرگرم کننده تر ، دوچرخه سواری را برای همه بهتر کرده است. وقتی مردم دوچرخه سواری می کنند ، اتفاقات بزرگی می افتد. به ما در PeopleForBikes.org بپیوندید.

مخاطب:
پاتریشیا بروکس، [email protected]، 202.351.1757
کیتی پرچم، [email protected]، 802.989.3465

SOURCE حفاظت از راه آهن تا مسیرهای پیاده روی

لینک های مربوطه

http://www.railstotrails.org