دفاع مک کین از امضای توافقنامه قطعی برای تصاحب شرکت میکروس سیستمز خبر داد

فیلادلفیا و FORT WASHINGTON، Pa.، 12 نوامبر 2020 / PRNewswire / – گروه دفاع مک کین ، شرکت (“مک کین“) ، یک کارمند پیشرو مدیریت چرخه زندگی ، مهندسی ، تحول سازمانی و مدیریت برنامه متعلق به کارمندان که دفتر مرکزی آن در فیلادلفیا ، پنسیلوانیا، امروز اعلام کرد که توافقنامه قطعی برای خرید Mikros Systems Corporation (OTCQB: MKRS) (“Mikros”) ، یک شرکت فناوری پیشرفته متخصص در فناوری سیستم های الکترونیکی برای نگهداری پیشرفته در برنامه های نظامی ، صنعتی و تجاری ، تقریباً به امضا رسانده است. 4.6 میلیون دلار به صورت نقدی

بر اساس توافق نامه ، مک کین کلیه سهام عادی موجود معاملات میکروس را برای پرداخت نقدی به دست می آورد 0.13 دلار هر سهم از طریق ادغام. هیئت مدیره هر دو مک کین و Mikros معامله را تأیید کرده اند. پیش بینی می شود این شركت در سه ماهه اول سال 2021 بسته شود ، مشروط به شرایط بسته شدن عادی ، از جمله تصویب سهامداران میكروس.

Mikros بهترین راه حل های محصول و فناوری را ارائه می دهد که به شدت تعارف می کند مک کین نمونه کارها نیروی دریایی ایالات متحده “مک کین مهندسان تعمیر و نگهداری و تحلیلگران مدرنیزاسیون به شکل گیری استراتژی های برنامه های جدید کشتی و افزایش قابلیت نگهداری نیروی دریایی سطح کمک کرده اند. ” جوزف کارلینی، مدیر ارشد اجرایی مک کین. “با توانایی ها و مهارت های اضافی حاصل از کسب Mikros ، مک کین پشتیبانی ما از پلت فرم Littoral Combat Systems (LCS) را تقویت می کند و نظارت و کنترل سیستم های جنگی قابل توجهی را به پیشنهادات استراتژیک ما اضافه می کند. “

پل کاسنر، رئیس هیئت مدیره Mikros ، گفت: “ما یک فرایند گسترده و گسترده را درگیر کردیم ، با چندین خریدار بالقوه درگیر شدیم و خوشحالیم که این روند با معامله ای به حداکثر رساندن ارزش سهامداران ما خوشحال می شود. مک کین و میکروس هر دو شرکت را تقویت می کند و نیروی دریایی را با مهندسی و پشتیبانی کلاس جهانی فراهم می کند. ” تام معنی، مدیر ارشد اجرایی شرکت Mikros Systems ، افزود: “این معامله شاهدی برای تیم برجسته ما از کارکنان با استعداد و شرکتی است که آنها ساخته اند. ما Mikros را از یک سازمان تحقیقاتی کوچک به یک پیمانکار دفاعی برتر ارائه داده ایم که راه حل های اختصاصی نگهداری و نظارت از راه دور را ارائه می دهد. به نیروی دریایی ایالات متحده مک کین به میکروس یک بستر بسیار بزرگتر برای گسترش خطوط تولید تعمیر و نگهداری سیستم های رزمی ما با نیروی دریایی ایالات متحده می دهد ، ضمن اینکه قابلیت اطمینان را افزایش می دهد و هزینه های پایداری را کاهش می دهد. ”

استیونز و لی ، پی سی به عنوان خدمت کرده است مک کین مشاور حقوقی. در این معامله توسط Spouting Rock Capital Advisors، LLC به میکروس مشاور داده شد و از طرف راهنما Cap Cap Partners، LLC نظر منصفانه دریافت کرد. فاکس روچیلد LLP به عنوان مشاور حقوقی میکروس خدمت می کرد.

در باره مک کین
McKean Defense یک شرکت 100٪ متعلق به کارمندان است که دارای مهندسین پیشرفته ، توسعه دهندگان ، کادر فنی ، برنامه نویسان ، تحلیلگران و مدیران برنامه ها است که فن آوری های جدید کشتی سازی را شناسایی و استقرار می دهند ، فن آوری اطلاعات را در سیستم عامل های کشتی سازی ادغام می کنند و استراتژی هایی را برای پشتیبانی از جنگجو توسعه می دهند. کارکنان دفاعی مک کین راه حل های استراتژیکی برای کمک به مشتریان در دستیابی به سطوح جدیدی از پشتیبانی مأموریت و تحول سازمان های خود ایجاد می کنند. اطلاعات بیشتر در سایت www.mckean-defense.com در دسترس است.

درباره Mikros
Mikros Systems Corporation یک شرکت فناوری پیشرفته است که در زمینه توسعه و تولید فناوری سیستم های الکترونیکی جهت نگهداری پیشرفته در کاربردهای نظامی ، صنعتی و تجاری تخصص دارد. از تواناییهای میکروس می توان به مدیریت فناوری ، مهندسی و یکپارچه سازی سیستمهای الکترونیکی ، مهندسی سیستمهای راداری ، فرماندهی ، کنترل ، ارتباطات ، مهندسی رایانه ها و سیستمهای اطلاعاتی و مهندسی ارتباطات اشاره کرد. برای اطلاعات بیشتر در مورد Mikros ، لطفا به سایت www.mikrossystems.com مراجعه کنید.

مک کین و اظهارات آینده نگر Mikros
این ارتباطات شامل جملات آینده نگر است. اظهارات رو به جلو گزاره هایی است که واقعیت های تاریخی نیستند و ممکن است شامل پیش بینی ها و تخمین ها و فرضیات اساسی آنها ، اظهارات مربوط به برنامه ها ، اهداف ، اهداف و انتظارات با توجه به نتایج مالی آینده ، رویدادها ، عملیات ، خدمات ، توسعه محصول و پتانسیل آن و اظهارات مربوط به عملکرد آینده اظهارات رو به جلو به طور کلی با کلمات “انتظار” ، “پیش بینی” ، “معتقد” ، “قصد” ، “تخمین” ، “برنامه” ، “خواهد بود” و عبارات مشابه شناسایی می شوند. با اينكه مک کین و مدیریت میکروس هر یک معتقد است که انتظارات منعکس شده در چنین اظهارنظرهای آینده نگر منطقی است ، سرمایه گذاران هشدار می دهند که اطلاعات و اظهارات آینده نگرانه در معرض خطرات و عدم قطعیت های مختلف است ، پیش بینی بسیاری از آنها دشوار است و به طور کلی خارج از کنترل است مک کین و میکروس ، که می تواند باعث شود نتایج و تحولات واقعی با آنچه در اطلاعات و اظهارات آینده نگر بیان شده است ، یا ضمنی آن است یا توسط آن پیش بینی می شود ، تفاوت اساسی داشته باشد. این خطرات و عدم اطمینان شامل موارد دیگر ، خطرات مربوط به مک کین و توانایی میکروس برای تکمیل مالکیت براساس شرایط پیشنهادی یا در جدول زمانی پیشنهادی یا به طور کلی ، از جمله خطرات مربوط به دریافت تأیید سهامدار سهام میکروس مورد نیاز ، احتمال عدم رعایت سایر شرایط برای تکمیل مالکیت ، احتمال ارائه پیشنهادات رقابتی ، سایر خطرات مرتبط با اجرای معاملات ترکیبی کسب و کار ، ایجاد اختلال در خرید پیشنهادی ، انجام تجارت به صورت معمول یا حفظ روابط با مشتریان ، کارمندان ، تولیدکنندگان یا تأمین کنندگان و همچنین سایر خطرات را با مشکل مواجه می کند. مربوط به مک کین و مشاغل مربوط به Mikros. در حالی که لیستی از عوامل ارائه شده در اینجا نماینده است ، هیچ لیستی نباید بیانگر کلیه ریسک ها ، عدم قطعیت ها یا مفروضات احتمالی باشد که می تواند تأثیر نامطلوبی بر وضعیت مالی مربوط به شرکت ها یا نتایج عملیات داشته باشد. عوامل فوق باید همراه با خطرات و اظهارات احتیاطی که در پرونده های عمومی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (“SEC”) ساخته شده توسط میکروس ، مورد بحث یا شناسایی قرار گرفته است ، از جمله موارد ذکر شده در “عوامل خطر” و “افشای مربوط گزاره های آینده نگر »در گزارش سالانه میکروس در مورد فرم 10-K برای سال منتهی به 31 دسامبر 2019 و سایر پرونده های آن در SEC. اظهارات آینده نگر فقط از تاریخ این تاریخ صحبت می کند و ، غیر از آنچه در قانون قابل اجرا است ، مک کین و Mikros هیچ تعهدی در مورد بروزرسانی یا تجدید نظر در هرگونه اطلاعات یا اظهارنظرهای آینده نگر ندارد.

اطلاعات اضافی برای سهامداران Mikros
درخواست پروکسی دارندگان سهام برجسته سهام عادی میکروس که در این اطلاعیه مطبوعاتی به آن اشاره شده هنوز آغاز نشده است. این اطلاعیه مطبوعاتی فقط برای اطلاع رسانی است و نه پیشنهادی برای خرید و نه درخواست پیشنهادی برای فروش اوراق بهادار است و نه درخواست پروکسی یا جایگزینی مواد پروکسی است که میکروس برای SEC ارسال خواهد کرد. بیانیه پروکسی شامل اطلاعات مهم خواهد بود. سهامداران میکروس خواستار خواندن این اسناد با دقت در دسترس بودن (هر یک از موارد اصلاح شده یا تکمیل شده از یک زمان به زمان دیگر) می شوند ، زیرا آنها می توانند اطلاعاتی را در مورد مشاغل کنتراست دارایی های موجود به عنوان منبع تغذیه کننده رهایی. بیانیه پروکسی به صورت رایگان در وب سایت SEC به نشانی www.sec.gov در دسترس قرار خواهد گرفت. نسخه های اضافی را می توانید با تماس با Mikros تهیه کنید.

SOURCE Mikros Systems Corporation

لینک های مربوطه

http://www.mikrossystems.com