دومی و فریدا اعلام راه اندازی بلاگ جدید ، WeLoveOurLife.net

نیویورک، 6 نوامبر 2020 / PRNewswire / – زوج مسافرتی دومی و فریدا هنگام سفر به دنیا ، هزاران مخاطب خود را در رسانه های اجتماعی مجذوب خود کرده اند. اکنون ، آنها از اعلام راه اندازی وبلاگ جدید خود بسیار هیجان زده هستند … WeLoveOurLife.net

دومی و فریدا بیش از یک دهه با هم سفر کرده اند و حتی برای مدت طولانی تری با هم بوده اند. آنها به عنوان علاقه مندان به سفر ، مدام به دنبال ماجراهای جدیدی در سراسر جهان بوده اند. هر سفر برای آنها یک تجربه منحصر به فرد است که آنها با هم به اشتراک می گذارند و اکنون آنها می توانند آن را با جهانیان نیز به اشتراک بگذارند.

در حالی که این برند برای زوجین بسیار سودمند بوده است ، درآمدزایی از عشق آنها به مسافرت هرگز قصد اولیه آنها نبوده است. در حقیقت ، دومنیکو می گوید: “در سال 2017 ، صفحه رسمی زوج اینستاگرام خود را با هدف به روز نگه داشتن دوستان و خانواده در مورد سفرهای خود و به اشتراک گذاشتن تجربیات خود از طریق عکس ایجاد کردیم.”

در حالی که دوستان نزدیک و خانواده آنها از محتوای آنها لذت می بردند ، هزاران نفر دیگر در سراسر جهان از این موضوع لذت می بردند. این زوج جامعه ای متشکل از بیش از نیم میلیون پیرو از سراسر جهان ایجاد کرده اند و انگیزه آنها برای ادامه بهبود محتوای خود بیش از هر زمان دیگری بوده است.

آنها در مورد رشد خود به عنوان سازندگان محتوا صحبت می کنند ، آنها می گویند ، “ما بی وقفه مطالعه کرده ایم و قبل از گرفتن عکس مناسب ، موارد مختلفی را امتحان کرده ایم. همچنین سریعاً نباید انتظار نتایج عالی را داشت. رشد ما به عنوان سازندگان محتوا روند کندی داشته است. ، اما کار سخت ما مطمئناً با پیروان وفادار ما منعکس شده است. ”

اکنون که نام تجاری آنها تاسیس شده است ، آنها دانستند که زمان گام بعدی فرا رسیده است. آنها weloveourlife.net را راه اندازی کردند ، وبلاگ آنها شامل نکات عکاسی ، تجربیات هتل و تجهیزات بهینه دوربین برای ایجاد محتوا است. مخاطبان این وبلاگ علاقه مندان به مسافرت ، دوستداران عکاسی و سازندگان محتوای شبکه های اجتماعی هستند.

راه اندازی وبلاگ چالش برانگیز بود و آماده ساختن صفحه وب برای راه اندازی ساعت ها کار می کرد. پس از اتمام بهترین قالب برای وب سایت و نظم بخشیدن به جنبه های قانونی ، دومی و فریدا از وبلاگ برای ارائه نکات مربوط به مسافرت ، تکنیک های عکس ، الهام از تعطیلات و ارزش عظیم هر کسی که علاقه مند به سفر است استفاده کرده است.

مخاطب:

نام و عنوان Media Contact نام شرکت: We Love Our Life نوشته Domi و فریدا
شماره تلفن تماس: +39 3331699977
تماس با ایمیل: [email protected]
آدرس وب سایت: weloveourlife.net

منبع: دومی و فریدا