راه حل آسیب شناسی دیجیتال Sectra که در آموزش آسیب شناسان در استرالیا استفاده می شود

لینک دادن ، سوئد و سیدنی، 5 نوامبر 2020 / PRNewswire / – کالج سلطنتی آسیب شناسان استرالیا (RCPA) با استفاده از راهکار آسیب شناسی دیجیتال از شرکت بین المللی فناوری اطلاعات و تصویربرداری پزشکی بین المللی ، در مرحله آزمون خود با دانش آموزانی به مرحله عطفی رسیده است. طیف (STO: بخش B). این ابزارهای آسان برای استفاده در اختیار کارآموزان در سراسر منطقه قرار می دهد که آنها را قادر می سازد تا روی موارد آسیب شناسی موجود تمرکز کنند.

“کارآموزان آسیب شناسی از سراسر استرالیا در طول پنج سال آموزش خود چندین آزمون را انجام می دهند. اکنون ، در حالی که همه گیری در حال انجام است ، این آزمون ها از راه دور به جای دانشگاه در سیدنی. صرف نظر از محل برگزاری امتحانات ، ما به یک راه حل محکم ، قوی و ایمن نیاز داریم که بتوانیم در این زمان مهم و استرس زا برای کارآموزان به آن اعتماد کنیم. راه حل Sectra همچنین بصری و استفاده از آن آسان است و به حداقل آموزش نیاز دارد. ما بسیار مطمئن هستیم که روند آزمون جدید ما با استفاده از راه حل Sectra کارآموزان آسیب شناسی ما را برای مشاغل آینده خود بهتر آماده می کند ، ” مایکل دری.

محلول Sectra توسط کارآموزان آسیب شناسی از سراسر استرالیا ، از جمله استفاده خواهد شد استرالیا، نیوزلند، هنگ کنگ، سنگاپور، مالزی و عربستان سعودی، در آخرین امتحانات آسیب شناسی خود. کارآموزان از طریق پورتال برنامه به محل سکترا دسترسی پیدا می کنند و در آنجا موارد و سوالات مرتبط را برای ارزیابی دریافت می کنند. نمایشگر رد پای صفر و قابلیت پخش هوشمند راه حل ، دسترسی به تصاویر آسیب شناسی دیجیتال را بدون نصب بزرگ ، در هر زمان امکان پذیر می کند.

“Sectra متعهد است که راه حلهای ما کاملاً مقاوم و آسان برای استفاده باشد ، زیرا این امر در محیط بالینی بسیار حیاتی است. من هیجان زده هستم که این ویژگی ها است که به ما فرصت می دهد بخشی از آموزش آسیب شناسان آینده برای شغل مهم خود باشیم. Sectra معتقد است که آسیب شناسی دیجیتال نقشی اساسی در مقابله با چالش ها ، به عنوان مثال ، مراقبت از سرطان دارد. ساختن راه حل آسیب شناسی دیجیتال ما بخشی از برنامه برای آموزش آسیب شناسان واقعا الهام بخش است. ” بارت تیلن، رئیس Sectra Australia و نیوزلند.

RCPA سازمانی پیشرو است که نمایندگان آسیب شناسان و دانشمندان ارشد در استرالیا است. مأموریت آن آموزش و حمایت از آسیب شناسان و دانشمندان ارشد و بهبود استفاده از آزمایش آسیب شناسی برای دستیابی به مراقبت های بهداشتی بهتر است. برنامه های تضمین کیفیت مرتبط (RCPAQAP) از راهکار آسیب شناسی دیجیتال Sectra در برنامه های تضمین کیفیت خارجی (EQA) در استرالیا و 80 کشور دیگر از سال 2017 است.

راه حل آسیب شناسی دیجیتال Sectra

راه حل آسیب شناسی دیجیتال Sectra شامل ابزارهای دیجیتالی است که آسیب شناسان را قادر می سازد تا تشخیص خود را انجام دهند و گزارش را با دقت بالاتر و زمان کمتری در هر مورد انجام دهند. این یک راه حل کامل و خنثی از نظر فروشنده برای تشخیص اولیه است که شامل راه حل های ذخیره سازی و یک ایستگاه کاری پیشرفته برای بررسی است.

راه حل آسیب شناسی Sectra بخشی از پیشنهاد تصویربرداری سازمانی آن است. این یک استراتژی واحد برای همه نیازهای تصویربرداری فراهم می کند در حالی که هزینه های عملیاتی را کاهش می دهد. راه حل مقیاس پذیر و مدولار ، با هسته VNA ، به ارائه دهندگان خدمات بهداشتی اجازه می دهد تا از ology به ology و از سازمانی به شرکت دیگر رشد کنند. درباره راه حل تصویربرداری سازمانی Sectra و اینکه چرا Sectra PACS برای هفت سال متوالی در پزشکی.sectra.com “بهترین در KLAS” است ، بیشتر بخوانید.

درباره Sectra

Sectra به بیمارستان های سراسر جهان برای ارتقا the کارآیی مراقبت و مقامات و نیروهای دفاعی در این کشور کمک می کند اروپا برای محافظت از حساس ترین اطلاعات جامعه بدین ترتیب ، سکترا به جامعه ای سالم و ایمن کمک می کند. این شرکت در سال 1978 تاسیس شد ، دفتر مرکزی خود را در Linköping ، سوئد، با فروش مستقیم در 19 کشور جهان ، و از طریق شرکای مختلف در سراسر جهان فعالیت می کند. مجموع فروش در سال مالی 2019/2020 1 کرون، 661 میلیون سهم Sectra در بورس نزدک استکهلم نقل شده است. برای اطلاعات بیشتر به https://sectra.com/ مراجعه کنید.

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:

دکتر Torbjörn Kronander ، مدیر عامل و رئیس Sectra AB ، 46 (0) 705 23 52 27

ماری Ekström Trägårdh ، معاون اجرایی Sectra AB و President Sectra Imaging IT Solutions، 46 (0) 708 23 56 10

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/sectra/r/sectra-s-digital-pathology-solution-brained- در-آموزش-آسیب شناسان-در-استرالیا ، c3231416

فایلهای زیر برای بارگیری در دسترس هستند:

طیف منابع