سابقه شهروندی سنت کیتس و نویس توسط برنامه سرمایه گذاری افزایش علاقه سرمایه گذاران آفریقایی را افزایش می دهد

لندن، 27 نوامبر 2020 / PRNewswire / – با توجه به لس خان، مدیر عامل شرکت سنت کیتس و نویس تابعیت توسط واحد سرمایه گذاری (CBI) ، برنامه CBI کشور دو جزیره ای ، افزایش علاقه از کسبه آفریقا ، به ویژه از نیجریه و آفریقای جنوبی. یکی از انگیزه های اصلی در به دست آوردن تابعیت دوم از محدودیت های ویزا است که بسیاری از آفریقایی ها هنگام تلاش برای انجام تجارت در خارج از کشور با آن روبرو هستند. سنت کیتس و نویس دارای یکی از قوی ترین گذرنامه های منطقه و 25هفتم در سطح جهانی ، از بسیاری از ملتهای بزرگتر و پیشرفته پیشی گرفته است.

تاسیس شده در سال 1984 ، سنت کیتس و نویس برنامه CBI در صنعت مهاجرت سرمایه گذاری قدیمی ترین است و در سطح بین المللی به عنوان یک مارک استاندارد پلاتین شناخته می شود. برای بیش از سه دهه ، این برنامه سرمایه گذاران ثروتمند و خانواده های آنها را قادر ساخته است که راهی مطمئن و پایدار برای تابعیت دوم است که یک بار به اقتصاد آن کمک می کند. متقاضیان موفق پس از گذراندن مراحل بررسی دقیق ، بدون ویزا یا ویزا هنگام ورود به تقریبا 160 مقصد ، حق زندگی و کار در این کشور و گزینه انتقال شهروندی برای نسل های بعدی را بدست می آورند.

در مصاحبه با Face2Face آفریقا، لس خان در مورد مزایای دستیابی به افزایش تحرک در سفر اظهار داشت: “در عمل ، این می تواند به عنوان مثال دسترسی راحت تر به م institutionsسسات آموزشی بین المللی در اروپا یا قاره آمریکا برای کودکان ، و افزایش انعطاف پذیری برای والدینشان برای ملاقات آنها در خارج از کشور. از بسیاری جهات ، تابعیت دوم موجب آرامش خاطر و افزایش آزادی در بسیاری از جنبه های زندگی ، از سفر به تجارت و امور مالی شخصی می شود. ”

وی همچنین به انگیزه های دیگری که باعث افزایش علاقه آفریقایی ها می شود اشاره کرد: “نه تنها مردم می خواهند از محدودیت های ویزای سفر عبور کنند بلکه می خواهند در هر لحظه فارغ از آشفتگی بین المللی به مکانی آرام و زیبا بروند. این چرا امنیت برای شهروندان ، به ویژه در این اوقات نامشخص سیاسی ، برای ما بسیار مهم است. “

سنت کیتس و نویس برنامه CBI در حال حاضر دارای یک پیشنهاد زمانی محدود است که یک خانواده تا چهار سال را قادر می سازد برای تابعیت دریافت کنند 150،000 دلار به جای 195000 دلار. پیشنهاد تا تاریخ معتبر باقی خواهد ماند پانزدهم ژانویه 2021. واحد CBI همچنین اخیراً اعلام كرد كه سرمایه گذاران می توانند خواهران و برادران خود را به عنوان افراد تحت تکفل تحت برنامه در نظر بگیرند و مسیری را برای اتحاد خانواده فراهم كنند.

[email protected]
www.csglobalpartners.com

SOURCE CS شرکای جهانی