سرمایه ثورا مارك شكتر را به عنوان مدیر عامل استخدام می كند و به طور جداگانه در مورد فروش مجدد سه هلیكوپتر EMS با Apollo MedFlight مشاوره می دهد

شیکاگو، 12 نوامبر 2020 / PRNewswire / – سرمایه ثورا (“Thora”) ، a شیکاگومبتنی بر مدیر دارایی جایگزین اختصاص داده شده به امور مالی هواپیمایی ، استخدام شده است مارک Schechter به عنوان مدیر عامل آقای Schechter بیش از یک دهه تجربه در صنعت هلی کوپتر را به تورا می آورد.

وی گفت: “تیم ما در تورا از استقبال از چنین استعدادی چشمگیر در سازمان خوشحال است.” آدام گرچن، رئیس تورا. “ثروت تجربیات مارك ، هم منشأ و هم قابلیت پذیره نویسی ما را بیشتر خواهد كرد.”

آقای شكتر در نقش خود قبل از پیوستن به تورا ، رئیس ریسك و اعتبار یكی از بزرگترین سازمانهای اجاره هواپیما در جهان بود. وقتی آنجا بود ، او مدیریت کرد 1 میلیارد هواپیماهای اجاره شده در سی کشور وی همچنین پس از اتمام کار خرید کارفرمای سابق خود ، دو سیستم عامل مختلف پذیره نویسی و مدیریت اعتبار را ادغام کرد. آقای Schechter دارای B.A است. از جانب دانشگاه شمال غربی و یک M.B.A از UCLA مدرسه اندرسون مدیریت.

به طور جداگانه ، تورا به یک گروه سرمایه گذار در مورد موفقیت آمیز در خرید هلی کوپتر و اجاره مجدد سه ایرباس EC135 در پیکربندی خدمات اورژانس پزشکی (“EMS”) توصیه کرده است. هواپیما اجاره شده و توسط Apollo MedFlight ، دفتر مرکزی آن ، اداره می شود تگزاس.

وی گفت: “ما خوشحالیم كه می توانیم این گروه خاص سرمایه گذار را در مورد اولین خرید كاملاً یك جانبه هلیكوپتر راهنمایی كنیم و در عین حال سبد رو به رشد دارایی های مدیریت شده ما را نیز تقویت كنیم” متیو روچیلد، مدیر عامل شرکت Thora.

از هلی کوپترها در نبراسکا برای حمل و نقل پزشکی اضطراری و غیر اضطراری.

“ما خوشحالیم که از این طریق به پشتیبانی از سرمایه گذاران خود ادامه می دهیم و همچنین از کار مهمی که Apollo MedFlight در سراسر کشور انجام می دهد پشتیبانی می کنیم. ایالات متحده آمریکا، “گفت راسل کریستوفر، مدیر عامل ثورا سرمایه. “این هواپیماها محبوب و همه کاره هستند و برای نجات جان مردم و کمک به آپولو ، مستاجر موجود در شرکای سرمایه ثورا ، برای رشد رد پای خود و خدمت به ماموریت خود استفاده خواهند شد.”

“این معامله به تورا نیاز داشت تا تخصص كامل پذیره نویسی خود را برای كمك به گروه سرمایه گذار در تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری خود ارائه دهد. اقدامات و روشهای تعهد پذیری ثورا بسته شدن سریع را تسهیل كرد ، كه از اجرای نامه قصد تا زمان تأمین اعتبار و تحویل كمتر از چهار هفته طول كشید. ، “گفت راسل کریستوفر، که معامله را رهبری کرد.

قیمت جادوگر، ایالت واشنگتن، مشاور حقوقی معامله بود. Uniflight Global ، مستقر در Grand Prairie ، تگزاس، سرویس دهنده فنی است و نظارت وثیقه ای را به مدیر دارایی ارائه می دهد.

درباره Thora Capital، LLC:
ثورا سرمایه ، LLC یک مدیر دارایی جایگزین اختصاص داده شده به امور مالی هواپیمایی است. وسایل نقلیه سهام ویژه این شرکت با استقرار سرمایه فرصت طلبانه در هواپیماهای بال ثابت و ابزارهای مالی مالی ، بر دارایی های هلی کوپتر تمرکز دارند. Thora ترکیبی از علاقه به تحقیق ، تجزیه و تحلیل داده ها و مدیریت نمونه کارها است که به دنبال به حداکثر رساندن بازده های متناسب با ریسک برای سرمایه گذاران خود است.

مخاطب:
راسل کریستوفر
(312) 469-0574
[email protected]

SOURCE ثورا سرمایه ، LLC

لینک های مربوطه

https://www.thoracapital.com