سنت کیتس و نویس اکنون با استفاده از برنامه های برنامه سرمایه گذاری خواهران و برادران را به عنوان وابسته به تابعیت خود مجاز می دانند

لندن، 10 نوامبر 2020 / PRNewswire / – روشن است 6 نوامبر، فدراسیون سنت کیتس و نویس از اجرای اقدامات جدید برای درخواست های شهروندی که توسط واحد سرمایه گذاری (CIU) به تابعیت آن ارسال شده است ، خبر داد. این اطلاعیه به صورت بخشنامه ای صادر شده توسط مدیرعامل تابعیت توسط واحد سرمایه گذاری برای اشخاص مجاز ، توسعه دهندگان ، نمایندگان بازاریابی بین المللی و سایر ذینفعان صنعت مهاجرت سرمایه گذاران است. این اظهار داشت که بلافاصله موثر است ، سنت کیتس و نویس CIU خواهر و برادرها را در تمام برنامه های جدید می پذیرد.

برای احراز صلاحیت ، خواهر یا برادر می تواند خواهر یا برادر خواهان اصلی یا همسر متقاضی اصلی باشد. علاوه بر این ، خواهر و برادر نیز باید ازدواج نکرده ، بدون فرزند ، 30 سال یا کمتر باشد و برای حمایت مالی به متقاضی اصلی وابسته باشد.

متأسفانه ، شخصی که قبلاً برای تابعیت تأیید شده باشد نمی تواند خواهر یا برادر خود را به درخواست خود اضافه کند – این تغییری است که فقط در برنامه های جدید تأثیر می گذارد.

آقای لس خان، مدیرعامل CIU ، اظهار داشت: “مهم است که تأکید کنیم این تغییرات به دلیل دقت دقیق که متقاضیان برنامه CBI ما باید انجام دهند ، خدشه ای وارد نمی کند.” در نسخه 2020 شاخص CBI ، منتشر شده توسط مجله PWM فایننشال تایمز ، سنت کیتس و نویس حداکثر امتیاز را برای فرآیندهای دقت لازم دریافت کرد. در واقع، سنت کیتس و نویس تعهد به بررسی سطح بالای متقاضیان از همیشه قویتر است.

کارائیب کشورهایی مانند سنت کیتس و نویس اهمیت خانواده را در مورد تابعیت دوم درک کنید. مردم امنیت می خواهند ، اما آنها برای خانواده بزرگتر خود نیز می خواهند ” پل سینگ، مدیر CS Global Partners ، a لندندفتر مرکزی مشاور حقوقی و بازاریابی.

سنت کیتس و نویس برنامه CBI قدیمی ترین در جهان و یکی از موفق ترین صنعت است. تابعیت دوم در کشور دو جزیره یک راه حل عالی برای خانواده های پرجمعیت است که می توانند تحرک ، آینده خود را تأمین کنند و میراث خود را بسازند. سریعترین و سرراست ترین مسیر برای رسیدن به تابعیت دوم در سنت کیتس و نویس صندوق رشد پایدار است که در حال حاضر پیشنهاد محدودی را به متقاضیان ارائه می دهد. تا زمان 15 ژانویه 2021، خانواده های حداکثر چهار ساله (به استثنای خواهر و برادر) که شهروندی را انتخاب می کنند فقط به سرمایه گذاری نیاز دارند 150،000 دلار بجای 195000 دلار.

متقاضیان موفقی که پس از آن از آنها گذرنامه درخواست و دریافت می کنند سنت کیتس و نویس به لطف تلاش های دیپلماتیک وزیر امور خارجه ، به تقریباً 160 مقصد بدون ویزا یا ویزا هنگام ورود دسترسی پیدا کنید مارک برانتلی.

مخاطب: [email protected]، www.csglobalpartners.com

SOURCE CS شرکای جهانی