سپاه مهندسان ارتش از گسترش موقت گذرگاه تفریحی Kid Outdoors برای دانش آموزان کلاس 5 پشتیبانی می کند

واشنگتن، 10 نوامبر 2020 / PRNewswire / – سپاه مهندسان ارتش ایالات متحده امروز اعلام کرد که گذرگاه تفریحی Every Kid Outdoors را به طور موقت گسترش می دهد تا شامل 5هفتم دانش آموزان پایه برای سال تحصیلی 2020-2021. این تغییر اطمینان حاصل خواهد کرد که 5هفتم دانش آموزان پایه که شاید نتوانسته اند از سالانه هر بچه در فضای باز 4 استفاده کامل کنندهفتم Grade Pass در طول سال تحصیلی 2019-2020 به دلیل همه گیری COVID-19 فرصتی برای انجام این کار در طول سال تحصیلی جاری از طریق 31 آگوست 2021.

دانش آموزان کلاس پنجم (از جمله زبان آموزان خانگی و آزاد) می توانند برای تهیه و چاپ کوپن کاغذی به وب سایت خدمات پارک ملی به آدرس https://www.nps.gov/kids/fifthgrade.htm مراجعه کنند. دانشجویان باید کوپن کاغذی را در مکان های فدرال ارائه دهند که هزینه ورود به ازای هر نفر ، هزینه اقامت استاندارد یا هزینه تفریح ​​استفاده روزانه را می گیرد. کوپن دانشجو و همچنین همراهانی را که سرنشین یک وسیله نقلیه شخصی ، تجاری غیر تجاری یا دانشجو و سه نفر (16 سال به بالا) هستند که برای هر نفر هزینه شخصی دریافت می شود ، پذیرش می کند. نسخه های الکترونیکی کوپن های کاغذی پذیرفته نمی شوند. کوپن کاغذی با سالانه 4 Kid Outdoors فیزیکی قابل تعویض نیستهفتم نمره قبولی این کوپن برای خدمات کمپینگ و کمپینگ و یا هزینه های امکانات ویژه (پناهگاه های پیک نیک گروهی) و رویدادها اعمال نمی شود. تسهیلات و فعالیتها در زمینهای تفریحی فدرال که توسط صاحبان امتیاز خصوصی اداره می شوند نیز مشمول کوپن نمی شوند.

“امروز ، من سپاه مهندسین ارتش ایالات متحده را راهنمایی کردم که برنامه Interagence Pass را در مناطق تفریحی تحت مدیریت USACE اجرا کنند تا دسترسی رایگان به 5هفتم دانش آموزان ما از تصمیم برای گسترش دسترسی رایگان به این روش کاملاً پشتیبانی می کنیم تا اطمینان حاصل شود که هدف برنامه Every Kid Outdoors برآورده شده است. مشارکت USACE فرصتی برای 5 فراهم می کندهفتم دانش آموزان ممکن است نتوانند از استفاده از مناطق تفریحی USACE در نتیجه شیوع بیماری از برنامه استفاده کنند “، گفت:” جناب R. D. James ، دستیار وزیر ارتش برای کارهای عمرانی.

یک هدف اصلی از برنامه Every Kid Outdoors این است که ارتباط فزاینده ای را بین نسل بعدی و فضای خارج از منزل ایجاد کند و به کودکان القا کند تا مباشر آینده گنجینه های طبیعی و تاریخی ملت ما باشند. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به https://everykidoutdoors.gov/index.htm مراجعه کنید.

USACE با بیش از 400 دریاچه و پروژه رودخانه واقع در 43 ایالت ، پیشرو در ارائه خدمات تفریحی در فضای باز است. برای یافتن سایت تفریحی USACE در نزدیکی خود ، از www.CorpsLakes.us بازدید کنید.

SOURCE سپاه مهندسان ارتش ایالات متحده

لینک های مربوطه

http://www.usace.army.mil