سیستم های خودرویی چین فروش قابل توجهی در بازار رو به رشد چین در سال 2020 را افزایش داد

– 120،000 واحد فرمان حمل شده برای مدلهای خودروی الکتریکی (“EV”) تاکنون در سال 2020 ؛ ممکن است تا پایان سال 2020 به بیش از 140،000 واحد برسد –

– فروش بیش از 200000 واحد فرمان برای وسایل نقلیه EV چینی در سال 2021 را هدف قرار می دهد –

ووهان ، چین، 30 نوامبر 2020 / PRNewswire / – China Automotive Systems، Inc. (Nasdaq: CAAS) (“CAAS” یا “شرکت”) ، یک تامین کننده پیشرو در اجزای سیستم و فرمان برقی در چین، امروز اعلام کرد که تقریباً 120،000 دستگاه از مجموعه محصولات فرمان الکتریکی (“EPS”) خود را برای استفاده در وسایل نقلیه الکتریکی چینی (“EV”) در طول سال 2020 حمل کرده است.

از جمله نصب کنندگان EV چینی که از واحدهای EPS CAAS در سال 2020 استفاده می کنند عبارتند از: چین بزرگترین تولید کننده SUV و وانت ، چری اتومبیل ، بزرگترین تولید کننده ماشین دولتی در چین، پکن خودرو ، بخشی از 5 گروه برتر تولید خودرو در چین و که 7 سال پیاپی رهبر تولید BEV ها بوده است ، JAC Motors ، تولید کننده پیشرو در خودروهای تجاری در چین و تولید کننده عمده وسایل نقلیه مسافری در چین، Dongfeng Auto که یکی از 5 بزرگترین تولید کننده اتومبیل در است چین، و Hozon Auto که یک تولید کننده در حال ظهور تمام EV است و در حال توسعه فناوری نوآورانه برای ایجاد مدلهای EV هوشمند است.

فروش خودروهای الکتریکی چینی در ماه اکتبر سال 2020 تقریباً دوبرابر شده و به 144000 دستگاه رسیده است. با این رشد سریع EV ها در چین، چشم انداز رشد پر رونق است زیرا دولت چین هدف خودروی EV 25٪ از کل خودروهای جدید را تا سال 2025 تعیین کرده است.

آقای. هانلین شن، رئیس CAAS ، اظهار داشت ، “این فروش روند طولانی ما در ارائه محصولات پیشرفته فرمان به بزرگترین تولیدکنندگان خودرو در سال ادامه دارد چین. ما خوشحالیم که نیازهای بالای آنها را برای عملکرد و کیفیت عالی برآورده می کنیم. ما تعداد زیادی از محصولات فرمان EPS خود را برای مدل جدید EV خود در سال 2020 به گریت وال وال موتور ارسال کرده ایم و در سال 2021 نیز به آنها ارسال خواهیم کرد. با توجه به میزان فروش ما ، انتظار داریم بیش از 140،000 واحد فرمان برای استفاده به زبان چینی بفروشیم مدل های EV در سال 2020 و رسیدن به حدود 200000 دستگاه در سال 2021. فروش محصولات پیشرفته EPS ما به بزرگترین شرکت های خودروسازی در چین مکمل فروش پیشرفته ترین محصولات هیدرولیکی ما به تولید کنندگان برجسته خودروهای چینی و OEM های جهانی وسایل نقلیه Tier-1 که در بازارهای آمریکای شمالی و جنوبی عرضه می کنیم. ”

آقای. کیژو وو، مدیر ارشد اجرایی CAAS ، اظهار داشت: “ما سابقه کسب جوایز محصولات خود را برای کیفیت و عملکرد بالا داریم و این قراردادها تأیید می کند که محصولات EPS ما از الزامات تولید کنندگان پیشرو خودروسازی چینی برای مدل های EV خود برخوردار هستند. سرمایه گذاری با KYB (چین) Investment Co.، Ltd. (“KYB”) ، یک شرکت کاملاً متعلق به ژاپن KYB Co. ، Ltd. ، با نفوذ به بازار EV چین ، در حال پیشرفت فناوری EPS ما است. سرمایه گذاری مشترک ما با Hyoseong Electric Co. Ltd. برای طراحی و ساخت موتورهای الکتریکی کوچک ، توانایی محصولات EPS ما را در سال 2021 بیشتر بهبود می بخشد. سایر محصولات جدید در حال توسعه هستند تا نیازهای آینده بازار EV چین را برآورده کنند. “

آقای. جی لی، مدیر ارشد مالی CAAS ، اظهار داشت: “مجموعه محصولات EPS ما این امکان را دارد که طی چند سال آینده به یک کانال رشد عمده تبدیل شود زیرا ما بیشتر سهم بازار در بازار رو به رشد خودروهای الکتریکی چینی را به دست می آوریم. سیستم های EPS ما نیز خوب هستند. مناسب برای استفاده در طیف گسترده ای از وسایل نقلیه علاوه بر وسایل نقلیه الکتریکی. ”

درباره China Automotive Systems، Inc.

بر اساس استان هوبئی، جمهوری خلق چین، China Automotive Systems، Inc. یکی از تأمین کنندگان اصلی قطعات و سیستم های فرمان قدرت به صنعت خودروی چین است که از طریق ده سرمایه گذاری مشترک چین و چین فعالیت می کند. این شرکت طیف کاملی از قطعات سیستم فرمان را برای خودروهای سواری و وسایل نقلیه تجاری ارائه می دهد. این شرکت در حال حاضر چهار سری جداگانه فرمان نیرو با ظرفیت تولید سالانه بیش از 6 میلیون مجموعه چرخ دنده ، ستون و شیلنگ فرمان را ارائه می دهد. مشتریان آن متشکل از سازندگان برجسته خودرو از جمله چین FAW Group ، شرکت ، Dongfeng Auto Group Co. ، Ltd. ، BYD Auto Company Limited ، Beiqi Foton Motor Company ، Ltd. و Chery Automobile Co. ، Ltd. در چین، و گروه كرایسلر LLC و شركت فورد موتور در آمریکای شمالی. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به این آدرس مراجعه کنید: http://www.caasauto.com.

بیانیه های آینده نگر

این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه هایی است که “بیانیه های آینده نگرانه” است که در قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی 1995 تعریف شده است. بیانیه های آینده نگرانه تخمین ها و فرضیات ما را فقط از تاریخ این بیانیه مطبوعاتی نشان می دهند. این بیانیه های آینده نگر شامل اظهاراتی در مورد تأثیرات کمی و کیفی خطاهای حسابداری ، دوره های مربوطه ، ماهیت بررسی شرکت و هرگونه نتیجه گیری پیش بینی شده شرکت یا مدیریت آن و سایر اظهارات که واقعیت تاریخی نیستند. نتایج واقعی ما ممکن است به دلیل خطرات و عدم قطعیت های خاص ، با نتایج توصیف شده در بیانیه های آینده نگر ما تفاوت اساسی داشته باشد. در نتیجه ، نتایج واقعی شرکت به دلیل عوامل مختلفی از جمله مواردی که تحت عنوان “عوامل خطر” در گزارش سالانه فرم 10-K شرکت که در اوراق بهادار ثبت شده است ، می تواند از نظر نتایج موجود در این آینده نگر متفاوت باشد. و کمیسیون تبادل در 28 مارس 2019، و در اسنادی که هر از گاهی توسط شرکت به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ارائه می شود. اگر شیوع COVID-19 به طور مثر و به موقع کنترل نشود ، ممکن است در نتیجه وخیم تر شدن چشم انداز بازار برای فروش خودرو ، کاهش رشد اقتصادی منطقه ای و ملی ، نقدینگی ضعیف و شرایط مالی مشتریان یا سایر عواملی که نمی توانیم پیش بینی کنیم. هر یک از این عوامل و سایر عواملی که خارج از کنترل ما هستند ، می توانند تأثیر نامطلوبی بر فضای کلی کسب و کار داشته باشند ، باعث ایجاد عدم اطمینان در مناطقی شود که ما تجارت می کنیم ، باعث می شود تجارت ما از طرقی که ما نمی توانیم پیش بینی کنیم ، آسیب ببیند و از نظر مادی و منفی بر تجارت ما تأثیر بگذارد ، وضعیت مالی و نتایج عملیات. اختلال طولانی مدت یا هرگونه تأخیر پیش بینی نشده بیشتر در عملیات تولید ، تحویل و مونتاژ در هر یک از تأسیسات تولیدی ما می تواند منجر به تأخیر در حمل و نقل محصولات به مشتریان ، افزایش هزینه ها و کاهش درآمد شود. ما صریحاً از هرگونه وظیفه در مورد ارائه به روزرسانی برای هرگونه اظهارنظرهای آینده نگرانه در این بیانیه خبری صرف نظر می کنیم ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، وقایع آینده یا غیر آن.

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:

جی لی
مدیر ارشد مالی
China Automotive Systems، Inc.
پست الکترونیک: [email protected]

کوین تیس
روابط سرمایه گذار
+ 1-212-521-4050
پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE China Automotive Systems، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.caasauto.com