سیستم های Elbit به منظور تأمین مرکز آموزش مأموریت Rotary-Wing به یک کشور اروپایی ، قرارداد 96 میلیون دلاری اعطا کرد

هایفا ، اسرائیل، 29 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Elbit Systems Ltd. (NASDAQ: ESLT ، TASE: ESLT) (“Elbit Systems” یا “شرکت”) امروز اعلام کرد که قراردادی به ارزش تقریبی آن اعطا شده است 96 میلیون دلار برای تأمین مرکز آموزش مأموریت Rotary-Wing (“Rotary-Wing MTC”) و پشتیبانی خدمات برای آموزش خلبانان و خدمه هلیکوپترهای نیروی هوایی ، ارتش و نیروی دریایی خود به یک کشور اروپایی. این قرارداد در طی یک دوره نه ساله انجام خواهد شد ، با گزینه تمدید خدمات نگهداری برای یک دوره 10 ساله دیگر.

Rotary-Wing MTC یک مرکز آموزش هلی کوپتر چند سکویی ، مأموریت گرا و شبکه ای است که آموزش های چند سطحی را برای خلبانان هلیکوپتر و خدمه هواپیما در سراسر نیروهای مسلح مشتری ارائه می دهد. مرکز آموزش جدید امکان آموزش واقعی تاکتیکی شبیه سازی شده را با استفاده از تمام سیستم های هلی کوپتر در طیف گسترده ای از سناریوهای مأموریت فراهم می کند. Rotary-Wing MTC از فناوری های منحصر به فرد و تجربیات عملیاتی انباشته مراکز آموزش مأموریت تاکتیکی هواپیمای جنگنده این شرکت بهره می برد.

یورام شموئلی، مدیر کل بخش هوافضا Elbit Systems اظهار داشت: “این قرارداد اهمیت فزاینده ای را که نیروهای مسلح به استفاده از فن آوری های اثبات شده برای افزایش آمادگی در عین کاهش هزینه ها نشان می دهند ، برجسته می کند.”

درباره سیستم های Elbit

Elbit Systems Ltd. یک شرکت بین المللی با فناوری پیشرفته است که در طیف وسیعی از برنامه های دفاعی ، امنیت داخلی و تجاری در سراسر جهان فعالیت دارد. این شرکت که شامل سیستمهای Elbit و شرکتهای تابعه می باشد ، در زمینه های هوا فضا ، سیستم های زمینی و دریایی ، فرماندهی ، کنترل ، ارتباطات ، رایانه ها ، نظارت اطلاعاتی و شناسایی (“C4ISR”) ، سیستم های هواپیمای بدون سرنشین ، الکترواپتیک پیشرفته ، سیستمهای فضایی الکترواپتیک ، مجموعههای EW ، سیستمهای اطلاعاتی سیگنال ، پیوندهای داده و سیستمهای ارتباطی ، رادیوها ، سیستمهای مبتنی بر سایبر و مهمات. این شرکت همچنین بر روی ارتقا سیستم عامل های موجود ، توسعه فن آوری های جدید برای دفاع ، امنیت داخلی و برنامه های تجاری و ارائه طیف وسیعی از خدمات پشتیبانی از جمله سیستم های آموزش و شبیه سازی تمرکز دارد.

برای اطلاعات بیشتر ، به https://elbitsystems.com/ مراجعه کنید ، ما را دنبال کنید توییتر یا از کانال های رسمی Facebook ، Youtube و LinkedIn ما دیدن کنید.

تماس با شرکت:

تماس با IR:

جوزف گاسپار، مدیر عامل و مدیر مالی

ایهود هلفت

تلفن: + 972-4-8316663

کنی گرین

[email protected]

روابط سرمایه گذاران GK


تلفن: 1-646-201-9246

رامی میرسون ، مدیر روابط سرمایه گذار

[email protected]

تلفن: + 972-77-2948984


[email protected]


دیوید واکنین ، ارتباطات VP ، مارک و شرکت


تلفن: + 972-77-2946691


[email protected]


این اطلاعیه مطبوعاتی ممکن است شامل بیانیه های آینده نگرانه باشد (به معنای بند 27A قانون اوراق بهادار 1933 ، با اصلاحیه ، بخش 21E قانون بورس اوراق بهادار 1934 ، با اصلاحیه و قانون اوراق بهادار اسرائیل ، 1968) در مورد Elbit Systems Ltd و / یا شرکت های تابعه آن (در مجموع شرکت) ، تا حدی که چنین اظهاراتی مربوط به واقعیت های تاریخی یا فعلی نباشد. اظهارات رو به جلو براساس انتظارات ، برآورد ، پیش بینی ها و پیش فرض های فعلی مدیریت در مورد رویدادهای آینده است. اظهارات رو به جلو مطابق با بندهای بندر امن قانون اصلاحیه دادرسی اوراق بهادار خصوصی سال 1995 ، با اصلاحیه ها ، بیان می شود. این اظهارات تضمین کننده عملکرد آینده نیستند و شامل خطرات ، عدم قطعیت و فرضیاتی درباره شرکت هستند که پیش بینی آنها دشوار است ، از جمله پیش بینی نتایج مالی آینده شرکت ، استراتژی های رشد پیش بینی شده و روند پیش بینی شده در تجارت آن. بنابراین ، نتایج ، عملکرد و روندهای واقعی در آینده به دلیل عوامل مختلفی از جمله ، بدون محدودیت ، ممکن است از نظر گزاره های آینده نگر تفاوت اساسی داشته باشند: دامنه و مدت قرارداد مشتری. آیین نامه ها و مصوبات دولتی ؛ تغییر در اولویت های بودجه بندی دولتی ؛ بازار عمومی ، شرایط سیاسی و اقتصادی در کشورهایی که شرکت در آنها فعالیت یا فروش می کند ، از جمله اسرائيل و ایالات متحده بین دیگران؛ تغییر در بهداشت جهانی و شرایط اقتصادی کلان ؛ تفاوت در عملکرد برنامه پیش بینی شده و واقعی ، از جمله توانایی انجام در قراردادهای بلند مدت قیمت ثابت. تغییرات در فضای رقابت ؛ و نتیجه مراحل قانونی و / یا نظارتی. فاکتورهای ذکر شده در بالا شامل همه موارد نمی شوند و اطلاعات بیشتر در آخرین گزارش سالانه Elbit Systems Ltd. در مورد فرم 20-F موجود است که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در پرونده است. تمام گزاره های آینده نگر فقط از تاریخ این نسخه صحبت می کنند. اگرچه شرکت معتقد است انتظارات منعکس شده در بیانیه های آینده نگر موجود در این مقاله منطقی است ، اما نمی تواند نتایج آینده ، سطح فعالیت ، عملکرد یا دستاوردها را تضمین کند. علاوه بر این ، نه شرکت و نه هیچ شخص دیگری مسئولیت صحت و کامل بودن هر یک از این اظهارات آینده نگر را بر عهده نمی گیرند. شرکت متعهد نمی شود که بیانیه های آینده نگر خود را به روز کند.

Elbit Systems Ltd. ، آرم ، مارک ، محصول ، خدمات و فرایندهای آن که در این بیانیه مطبوعاتی ظاهر می شود ، علائم تجاری یا علائم خدمات Elbit Systems Ltd. یا شرکت های وابسته به آن است. سایر نام های تجاری ، کالا ، خدمات و فرآیند های دیگر ، علائم تجاری دارندگان مربوطه است. ارجاع یا استفاده از کالای دیگر ، خدمات یا فرآیندی غیر از محصولات Elbit Systems Ltd. به معنای توصیه ، تأیید ، وابستگی یا حمایت مالی از آن محصول ، خدمات یا فرایند توسط Elbit Systems Ltd. نیست. هیچ چیز در این مقاله به منزله تفسیر توسط دلالت ، استوپل یا هرگونه مجوز یا حقی تحت هر حق ثبت اختراع ، حق چاپ ، علامت تجاری یا سایر حقوق مالکیت معنوی Elbit Systems Ltd. یا هر شخص ثالث ، به استثنای صریحاً در این بخش اعطا شده است.

SOURCE Elbit Systems Ltd.

لینک های مربوطه

https://elbitsystems.com