سیستم های Elbit قراردادی برای تهیه راه حل رادیویی تعریف شده توسط نرم افزار E-LynX برای ارتش اسپانیا اعطا کردند

هایفا ، اسرائیل، 26 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Elbit Systems Ltd. (NASDAQ: ESLT) (TASE: ESLT) (“Elbit Systems”) امروز اعلام کرد که قرارداد تأمین E-LynX به آن اعطا شده است. راه حل رادیویی تعریف شده توسط نرم افزار (“SDR”) برای سطح گردان نبرد ارتش اسپانیا. شبکه رادیویی جدید برای سطح گردان اولین قدم در برنامه نوسازی شبکه رادیویی رزمی اسپانیا است. راه حل تأمین شده شامل صدها سیستم دستی SDR E-LynX برای سربازان پیاده و سیستم های خودرویی است که روی طیف وسیعی از سیستم عامل های جنگی نصب خواهد شد. این قرارداد که به مبلغی است که برای البیت سیستم مهم نیست ، با همکاری Telefonica ، S.A. (NYSE: TEF ، BMD: TEF) طی شش ماه انجام می شود.

انتخاب E-LynX راه حل SDR به دنبال ارزیابی های فنی و میدانی رقابتی انجام شده توسط اداره کل تسلیحات و مواد (DGAM) وزارت دفاع اسپانیا ، از جمله بررسی دقیق توانایی اجرای اشکال موج آینده و مطابقت با استانداردهای سختگیرانه امنیتی و ضد پارازیت است. الزامات. راه حل SDR E-LynX که Elbit Systems در اختیار ارتش اسپانیا قرار خواهد داد مشابه راه حل هایی است که اخیراً توسط چندین کشور دیگر انتخاب شده است ، از جمله سوئیس، سوئد و اسرائيل، به عنوان راه حل های رادیویی مربوط به برنامه های نوسازی شبکه تلفن همراه در سراسر ارتش مربوطه.

هایم دلمر، معاون اجرایی و مدیر کل Elbit Systems C4I و Cyber، اظهار داشت: “ما به این انتخاب معتبر افتخار می کنیم زیرا تأیید رشد روزافزون E-LynX به عنوان راه حل مورد علاقه SDR در اروپا. اسپانیا یک بازار مهم برای سیستم های Elbit است و ما به سرمایه گذاری و گسترش توانایی ها و فن آوری های محلی خود ادامه خواهیم داد اسپانیا

درباره سیستم های Elbit

Elbit Systems Ltd. یک شرکت بین المللی با فناوری پیشرفته است که در طیف وسیعی از برنامه های دفاعی ، امنیت داخلی و تجاری در سراسر جهان فعالیت دارد. این شرکت که شامل سیستم های Elbit و شرکت های تابعه آن است ، در زمینه های هوا فضا ، سیستم های زمینی و دریایی ، فرماندهی ، کنترل ، ارتباطات ، رایانه ها ، نظارت اطلاعاتی و شناسایی (“C4ISR”) ، سیستم های هواپیمای بدون سرنشین ، الکترواپتیک پیشرفته ، سیستمهای فضایی الکترواپتیک ، مجموعههای EW ، سیستمهای اطلاعاتی سیگنال ، پیوندهای داده و سیستمهای ارتباطی ، رادیوها ، سیستمهای مبتنی بر سایبر و مهمات. این شرکت همچنین بر روی ارتقا سیستم عامل های موجود ، توسعه فن آوری های جدید برای دفاع ، امنیت داخلی و برنامه های تجاری و ارائه طیف وسیعی از خدمات پشتیبانی از جمله سیستم های آموزش و شبیه سازی تمرکز دارد.

برای اطلاعات بیشتر ، به https://elbitsystems.com/ مراجعه کنید ، ما را دنبال کنید توییتر یا از کانال های رسمی فیس بوک ، یوتیوب و لینکدین ما دیدن کنید.

تماس با شرکت:

جوزف گاسپار، مدیر عامل و مدیر مالی

تلفن: + 972-4-8316663

[email protected]

رامی میرسون ، مدیر روابط سرمایه گذار

تلفن: + 972-77-2948984

[email protected]

دیوید وااكنین، VP ، رئیس ارتباطات شرکتی

تلفن: + 972-77-2946691

[email protected]

تماس با IR:

ایهود هلفت

کنی گرین

روابط سرمایه گذاران GK

تلفن: 1-646-201-9246

[email protected]

این اطلاعیه مطبوعاتی ممکن است شامل اظهارات آینده نگرانه باشد (به معنای بند 27A قانون اوراق بهادار 1933 ، با اصلاحیه ، بخش 21E قانون بورس اوراق بهادار 1934 ، با اصلاحیه و قانون اوراق بهادار اسرائیل ، 1968) در مورد Elbit Systems Ltd و / یا شرکتهای تابعه آن (در مجموع شرکت) ، تا حدی که چنین اظهاراتی مربوط به واقعیت های تاریخی یا فعلی نباشد. اظهارات رو به جلو براساس انتظارات ، برآورد ، پیش بینی ها و پیش فرض های فعلی مدیریت در مورد رویدادهای آینده است. اظهارات رو به جلو مطابق با بندهای بندر امن قانون اصلاحیه دادرسی اوراق بهادار خصوصی سال 1995 ، با اصلاحیه ها ، بیان می شود. این اظهارات تضمین کننده عملکرد آینده نیست و شامل خطرات ، عدم قطعیت و فرضیاتی درباره شرکت است که پیش بینی آنها دشوار است ، از جمله پیش بینی نتایج مالی آینده شرکت ، استراتژی های رشد پیش بینی شده و روند پیش بینی شده در تجارت آن. بنابراین ، نتایج ، عملکرد و روندهای واقعی در آینده به دلیل عوامل مختلفی از جمله ، بدون محدودیت ، ممکن است با این گزاره های آینده نگر تفاوت اساسی داشته باشند: دامنه و مدت قرارداد مشتری. آیین نامه ها و مصوبات دولتی ؛ تغییر در اولویت های بودجه بندی دولتی ؛ بازار عمومی ، شرایط سیاسی و اقتصادی در کشورهایی که شرکت در آنها فعالیت یا فروش می کند ، از جمله اسرائيل و ایالات متحده بین دیگران؛ تغییر در بهداشت جهانی و شرایط اقتصادی کلان ؛ تفاوت در عملکرد برنامه پیش بینی شده و واقعی ، از جمله توانایی انجام در قراردادهای بلند مدت با قیمت ثابت. تغییرات در فضای رقابت ؛ و نتیجه مراحل قانونی و / یا نظارتی. فاکتورهای ذکر شده در بالا همه گیر نیستند و اطلاعات بیشتر در آخرین گزارش سالانه Elbit Systems Ltd. در مورد فرم 20-F موجود است که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در حال پرونده است. تمام گزاره های آینده نگر فقط از تاریخ این نسخه صحبت می کنند. اگرچه شرکت معتقد است انتظارات منعکس شده در بیانیه های آینده نگر موجود در این مقاله منطقی است ، اما نمی تواند نتایج آینده ، سطح فعالیت ، عملکرد یا دستاوردها را تضمین کند. علاوه بر این ، نه شرکت و نه هیچ شخص دیگری مسئولیت صحت و کامل بودن هر یک از این اظهارات آینده نگر را بر عهده نمی گیرند. شرکت متعهد نمی شود که بیانیه های آینده نگر خود را به روز کند.

Elbit Systems Ltd. ، آرم ، مارک ، محصول ، خدمات و فرایندهای آن که در این بیانیه مطبوعاتی ظاهر می شود ، علائم تجاری یا علائم خدمات Elbit Systems Ltd. یا شرکت های وابسته به آن است. سایر نام های تجاری ، کالا ، خدمات و فرآیند موجود ، علائم تجاری دارندگان مربوطه است. ارجاع یا استفاده از کالای دیگر ، خدمات یا فرآیندی غیر از محصولات Elbit Systems Ltd. به معنای توصیه ، تأیید ، وابستگی یا حمایت مالی از آن محصول ، خدمات یا فرایند توسط Elbit Systems Ltd. نیست. دلالت ، استوپل یا هرگونه مجوز یا حقی تحت هر حق ثبت اختراع ، حق چاپ ، علامت تجاری یا سایر حقوق مالکیت معنوی Elbit Systems Ltd. یا هر شخص ثالث ، به استثنای مواردی که صریحاً در اینجا اعطا شده است.

SOURCE Elbit Systems Ltd.