شرکای تغییر روغن فوری Valvoline با انجمن سرطان آمریکا با جمع آوری بیش از 69،400 دلار برای مبارزه با سرطان

وی گفت: “ما از همکاری در ACS طی چهار سال گذشته بسیار هیجان زده هستیم.” دون اسمیت، مدیرعامل شرکت Henley Enterprises ، بزرگترین حق امتیاز VIOC. “سخاوت جامعه هایی که ما خدمت می کنیم من را متحیر می کند همانطور که اکنون بیش از این مطرح کرده ایم 180،000 دلار برای کمک به این سازمان تغییر دهنده زندگی. “

برای اطلاعات بیشتر به سایت www.ValvolineFightsCancer.com مراجعه کنید.

درباره Valvoline

شرکت والوولین (NYSE: VVV) با فروش در بیش از 140 کشور جهان ، پیشرو در بازار و عرضه کننده روانکارهای مارک دار و خدمات خودرویی در سراسر جهان است. تقریباً 1400 مکان سریع سرما کار می کند و حق رای دادن را در اختیار شما قرار می دهد و تعداد فروشگاه های موجود در آن شماره 2 است ایالات متحده تحت تغییر روغن فوری ValvolineSM نام تجاری. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.valvoline.com مراجعه کنید.

درباره شرکت Henley Enterprises
Henley Enterprises، Inc. بزرگترین حق امتیاز Valvoline Instant Oil Change است که در سال 1989 تاسیس شده است. آنها بیش از 200 مرکز خدمات لیزر سریع در 11 ایالت از جمله: کالیفرنیا، دلاور، فلوریدا، لوئیزیانا، ماساچوست، مریلند، نیوهمپشایر، نیوجرسی، پنسیلوانیا، جزیره رود و ویرجینیا.

درباره انجمن سرطان آمریکا

انجمن سرطان آمریکا یک نیروی مردمی جهانی است که متشکل از 1.5 میلیون داوطلب است و صرف نجات جان ، جشن گرفتن زندگی و رهبری مبارزه برای جهانی بدون سرطان است. از تحقیقات موفقیت آمیز ، تا محل اسکان رایگان در مجاورت درمان ، یک خط کمک زنده 24/7/365 ، سواری رایگان برای درمان و دعوت فعالان قدرتمند برای ایجاد آگاهی و تأثیر ، انجمن تنها سازمانی است که از هر زاویه ای به سرطان حمله می کند. برای اطلاعات بیشتر به www.cancer.org مراجعه کنید.

برای اطلاعات بیشتر

تعویض فوری روغن Valvoline
سیندی هادسون
[email protected]

انجمن سرطان آمریکا
کاری دالستروم
[email protected]
(206) 919.4497

SOURCE Henley Enterprises، Inc.