شرکای پهپاد مارتین با SOUTHCOM در زمینه اقدامات پیشرفته مبارزه با مواد مخدر

PLANO ، تگزاس، 10 نوامبر 2020 / PRNewswire / – پهپاد مارتین ادغام کشتی V-BAT خود و همچنین توانایی های دریایی چشمگیر آن را در پشتیبانی از عملیات مبارزه با مواد مخدر فرماندهی جنوبی ایالات متحده (SOUTHCOM) در اقیانوس آرام شرقی با موفقیت نشان داد 6 اکتبر 2019 به 31 جولای 2020.

پشتیبانی از این مأموریت شامل عملیات بسیار پیشرفته مقابله با مواد مخدر بود که آغاز شد اول آوریل، و توسط رئیس جمهور لگد شد ایالات متحده.

این مأموریت 10 ماهه با نمایش ردپای کوچک V-BAT ، تنظیم سریع ، استقرار سریع و قابلیت های واقعی پرواز و فرود عمودی (VTOL) آغاز شد. پس از اتمام موفقیت آمیز ، ارزیابی فنی برای پشتیبانی از اداره USSOUTHCOM و اداره امور ائتلاف ، با مدت زمان طولانی ، ساکن طولانی (LD2) پس از اتمام موفقیت آمیز مکان نابودی ، آغاز شد.

هدف LD2 با استفاده از فناوری های تجاری خارج از قفسه ، ارتقا the اجرای اهداف استراتژیک وزارت دفاع است. در طول تظاهرات ، V-BAT با 273 پرواز بی سابقه و در مجموع 7/1340 ساعت پرواز انجام داد.

“این مأموریت به منجنیق کمک کرد V-BAT مارتین پهپاد به محیط دریایی ، نشان دادن توانایی آن در مقاومت و عملکرد در شرایط گرمسیری ، از جمله: باد شدید و طوفان های غیر منتظره با باران بیش از 10 میلی متر در ساعت ، “گفت هیت نعیمی، معاون فروش و توسعه جهانی.

درباره پهپاد مارتین:

Martin UAV یک شرکت خصوصی و پیشرفته با فناوری پیشرفته است که در آن واقع شده است Plano ، TX. این شرکت در ساخت سیستم های کاملا منحصر به فرد و بدون سرنشین هواپیما و نرم افزار کنترل پرواز مرتبط با آن تخصص دارد. سیستم های این شرکت برای ایجاد نیازهای عملیاتی حیاتی در محیط های عملیاتی تاکتیکی و محدود به صورت تجاری توسعه یافته است. هواپیماهای سری V-BAT آن تنها فن تک کانال VTOL است که توانایی راه اندازی و بازیابی از حالت شناور ، پرواز بیش از 8 ساعت در پرواز افقی و انجام انتقال در میانه پرواز برای “شناور کردن و خیره شدن” را در هر زمان دارد. در طول یک مجموعه مأموریت داده شده. برای اطلاعات بیشتر به سایت: martinuav.com مراجعه کنید.

مخاطب:

استر پرز من پهپاد مارتین
تلفن: +1 214 240 6659
پست الکترونیک: [email protected]

امی کافمن من Newswire
تلفن: 214.235.6043
پست الکترونیک: [email protected]

تصاویر مرتبط

martin-uav-v-bat.jpg
مارتین پهپاد V-BAT

SOURCE Martin UAV