شرکت ایواتانی آمریکا و تویوتا برای آوردن هفت ایستگاه سوخت گیری جدید با هیدروژن به جنوب کالیفرنیا همکاری می کنند

هفت ایستگاه خرده فروشی جدید ، جدیدترین فناوری توزیع سوخت هیدروژن H2Station provided ارائه شده توسط Nel Hydrogen را به کار می گیرند. هر ایستگاه دارای دو موقعیت سوخت خواهد بود و هر یک قادر به تأمین حداکثر 900 کیلوگرم هیدروژن در روز خواهد بود.

این گسترش بزرگترین Iwatani تا به امروز برای سرمایه گذاری منفرد در آن است کالیفرنیا و شبکه جهانی ایستگاه سوخت گیری هیدروژن شرکت را به 64

جوزف اس. کاپلو، مدیرعامل شرکت ایواتانی ، اظهار داشت ، “ایواتانی واقعاً ممتاز است که با تویوتا و نل هیدروژن همکاری کند، دو رهبر در انجمن هیدروژن ، برای آوردن فن آوری سوخت رسانی مجدد هیدروژن در کلاس جهانی به کالیفرنیا بازار تحرک. هفت ایستگاه جدید در کالیفرنیا آخرین تعهد ایواتانی به سرمایه گذاری در این کشور است کالیفرنیا زیرساخت هیدروژن سبک و سنگین و ایجاد مشاغل جدید در این ایالت. ”

“گسترش زیرساختهای ایستگاه سوخت گیری در کالیفرنیا شواهدی از تقاضای روزافزون برای وسایل نقلیه با انتشار صفر است ، ما امیدواریم که در این مرحله بعدی از Iwatani America حمایت کنیم. ” داگ مورتا، معاون رئیس جمهور گروه استراتژی و برنامه ریزی تویوتا موتور آمریکای شمالی. “تویوتا میرائی نسل دوم و کاملاً جدید 2021 ما در اواخر سال جاری میلادی به نمایندگی ها می رسد ، بنابراین زمان مناسب برای رشد شبکه سوخت رسانی هیدروژن است.”

اولریک تورپ سوندسن، مدیر حساب کلیدی ، هیدروژن نل اظهار داشت: “از Nel بسیار مفتخریم که Iwatani و Toyota راه حل های ایستگاه سوخت رسانی هیدروژن H2Station for ما را برای تقویت زیرساخت های هیدروژن در جنوب کالیفرنیا. این ایستگاه ها با همان راحتی سوخت های معمولی ، از وسایل نقلیه الکتریکی موجود و همچنین سلول های سوختی جدید مانند نسل بعدی تویوتا میرای با سوخت آلاینده صفر استفاده خواهند کرد. با موجودیت Nel Inc ما در حال حاضر در سانفرانسیسکو منطقه ای که ما اکنون مشتاقانه منتظر گسترش تجارت خود در آن هستیم کالیفرنیا و حمایت از ایواتانی. ”

درباره تعهد شرکت ایواتانی به هیدروژن

از سال 1941 ، ایواتانی هیدروژن را به عنوان منبع نهایی انرژی پاک قلمداد کرده و به طور مداوم درگیر اقداماتی برای تشویق استفاده گسترده از آن است. تحت شعار شرکتی “جهانی که همه از راحتی واقعی برخوردارند – این خواست ایواتانی است” ، ایواتانی تلاش می کند تا نگرانی های زیست محیطی را با هدف دستیابی به یک جامعه بدون کربن از طریق استفاده از هیدروژن حل کند.

ایواتانی است ژاپنی ها فقط تأمین کننده هیدروژن کاملاً یکپارچه است و هم اکنون پایگاه خود را از طریق پنج کارخانه تولید هیدروژن مایع و ده گازی در سراسر کشور از ایستگاه های سوخت رسانی هیدروژن سبک و سنگین و مشتریان صنعتی تأمین می کند. علاوه بر این ، ایواتانی با هدایت یکپارچه و بلند مدت از هیدروژن برای تقویت انتقال انرژی ، یک عضو هدایت کننده شورای هیدروژن است ، یک ابتکار جهانی شرکت های پیشرو در زمینه انرژی ، حمل و نقل و صنعت. ایواتانی با هدف تحریک تقاضای جدید هیدروژن و پشتیبانی از توزیع گسترده FCEV ، در حال توسعه ایستگاه های سوخت رسانی هیدروژن است.

ابتکارات مربوطه در همکاری با ژاپن ترویج می شود2 تحرک ، که به طور مشترک توسط اپراتورهای زیرساخت ، خودروسازان ، سرمایه گذاران مالی و سایر سهامداران به عنوان نیروی محرکه توسعه ایستگاه های سوخت رسانی هیدروژن ایجاد شد. ایواتانی در ابتکارات مربوط به هیدروژن بدون کربن شرکت می کند ، از جمله یک پروژه نمایشی برای تولید ، حمل و ذخیره مقدار زیادی هیدروژن مایع در استرالیا، و طرح فوکوشیما برای یک جامعه انرژی جدیدیکی از بزرگترین پروژه های تولید هیدروژن در جهان ، با استفاده از انرژی های تجدید پذیر با صفر CO2 آلایندگی علاوه بر این ، ایواتانی عضو اجرایی مشارکت سوخت سوخت کالیفرنیا و عضو شورای تجارت هیدروژن کالیفرنیا و شورای ایمنی هیدروژن موسسه مهندسان شیمی آمریکا است.

شرکت ایواتانی آمریکا دارای دفتر مرکزی در شهر هوستون، ایالت تگزاس امریکا و سانتا کلارا ، کالیفرنیا.

درباره تویوتا

تویوتا (NYSE: TM) بخشی از فرهنگ فرهنگی در ایالات متحده و آمریکای شمالی برای بیش از 60 سال ، و متعهد به پیشرفت پایدار ، نسل بعدی از طریق مارک های Toyota و Lexus ما است. در این مدت ، تویوتا یک زنجیره ارزش عظیم ایجاد کرده است زیرا تیم های ما به طراحی ، مهندسی و مونتاژ بیش از 40 میلیون ماشین و کامیون در کلاس جهانی کمک کرده اند. آمریکای شمالی، جایی که ما 14 کارخانه تولید داریم ، از جمله 15 کارخانه مشترک ما در آلاباما (10 نفر در ایالات متحده) ، و بیش از 47000 نفر (بیش از 36000 نفر در ایالات متحده) به طور مستقیم استخدام می كنند. 1800 نمایندگی نمایندگی آمریکای شمالی (تقریباً 1500 در ایالات متحده) در سال 2019 تقریباً 2.8 میلیون اتومبیل و کامیون (تقریباً 2.4 میلیون در ایالات متحده) فروخته اند.

درباره هیدروژن نل

Nel ASA (OSE: NEL) یک شرکت هیدروژنی اختصاصی و جهانی است که راه حل های بهینه تولید ، ذخیره و توزیع هیدروژن از انرژی تجدیدپذیر را ارائه می دهد. ما با فناوری پیشرو هیدروژن به صنایع ، شرکتهای انرژی و گاز خدمات می دهیم. از زمان تاسیس در سال 1927 ، Nel دارای یک تاریخ افتخار در توسعه و بهبود مستمر گیاهان هیدروژنی است. راه حل های هیدروژنی ما کل زنجیره ارزش را از فناوری های تولید هیدروژن گرفته تا تولید ایستگاه های سوخت هیدروژن در بر می گیرد و تمام وسایل نقلیه الکتریکی سلول سوختی را با سوخت سریع و برد طولانی همانند وسایل نقلیه معمولی امروزی تأمین می کند.

تماس با رسانه:
تانیا سالدانا
[email protected]
859-815-9968

ربکا پنچری
[email protected]

منبع موتور تویوتا آمریکای شمالی

لینک های مربوطه

www.toyota.com