شرکت تجهیزات پزشکی از همکاری با کارخانه تولید ماسک های صورت مستقر در لاس وگاس رونمایی کرد

لاس وگاس، 5 نوامبر 2020 / PRNewswire / – مشاغل راه حل های پزشکی، آ لاس وگاسشرکت تدارکات و توزیع لوازم پزشکی ، نقش خود را به عنوان توزیع کننده رسمی برای اعلام می کند ایالات متحده ماسک های صورت 3 لایه این مشارکت یکی از اولین ماسک های صورت ساخت محلی را به ارمغان می آورد نوادا.

با اکثریت ماسک های 3 لایه ساخته شده در چین، Medical Solutions Ventures جهت پرداختن به خواسته های خود محوری است ایالات متحده آمریکاماسک و محصولات ساخته شده به بیمارستان ها ، کارکنان مراقبت های بهداشتی و صنعت بازی. آنها افتخار می کنند که این لوازم مهم را به شما ارائه دهند نوادا و بقیه کشور به دلیل افزایش نیاز به تجهیزات محافظتی شخصی (PPE) سرسام آور افزایش می یابد.

می گوید: “این سرمایه گذاری جدید در مورد تأثیرگذاری درست در خانه است.” جو هالتون، مدیر ارشد درآمد در Solutions Medical Ventures. “این بزرگتر از هر شرکتی است که بتواند از عهده آن برآید و ما همچنان متعهد به ارائه خدمات هستیم لاس وگاس انواع مختلف PPE. “

Medical Solutions Ventures آماده ارائه ماسک های 3 لایه ای ساخت محلی و تولید ماهانه بیش از 4 میلیون واحد است. این شرکت دائماً در تلاش است تا با تولیدکنندگان اضافی برای محافظت از متخصصان پزشکی و بهداشتی ، خط مقدم ، صنعت بازی ، موسسات و جامعه ما محافظت کند.

“این زمانها بسیار دشوار است و مانند بسیاری دیگر ، هزاران خانواده ، بیمارستان و مشاغل درگیر هستند. ما چالش ها را دیدیم لاس وگاس جو رو به رو بود و ما به لطف زنجیره های تأمین خود توانستیم با جدیت این نگرانی ها را برطرف کنیم. “

پیش خرید ماسک های سه لایه آبی و مشکی از ابتدا موجود است پنجشنبه ، 5 نوامبر 2020. Medical Solutions Ventures تحویل رایگان در داخل کشور را ارائه می دهد لاس وگاس منطقه شهری با حداقل سفارش 1 پالت ماسک صورت 3 لایه.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشكلات راه حل های پزشكی و ایالات متحده آمریکاماسک های 3 لایه ساخته شده ، بازدید کنید https://medicalsolutionsventures.com/usa-made-masks/.

Medical Solutions Ventures (MSV) یک شرکت توزیع و توزیع تجهیزات پزشکی با قابلیت های گسترده تأمین منابع ملی و بین المللی است. MSV در اوایل سال 2020 برای کمک به رفع کمبود PPE در سراسر جهان به دلیل همه گیری COVID-19 تاسیس شد. برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفا مراجعه کنید www.medicalsolutionsventures.com یا ما را دنبال کنید LinkedIn.

SOURCE Medical Solutions Ventures

لینک های مربوطه

https://www.medicalsolutionsventures.com